mój facet szuka przygód w sieci

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
A skąd wiesz Pralinka, że dupkiem ? :) Jeśli facet ma seks raz na ruski rok to ja mu się nie dziwię (choć ja to rozwiązałbym inaczej - po prostu zerwał). Dupkiem jest bo szukał seksu w ramionach innej kobiety ? Pewnie tak, ale na tej zasadzie można powiedzieć, że większość kobiet to szmaty (czyli odpowiedniki dupka ;) ) bo rozglądają się za nowym facetem będąc ciągle jeszcze w związku.

Najłatwiej sypać epitetami, a do tanga trzeba dwojga i rzadko kiedy jest tak, że tylko jedna strona jest w pełni winna. Akcja rodzi reakcję. Byli razem te kilka lat i kobiecie pewnie wystarczało 10 % tego co potrzebował facet + facet miał wrażenie, że w sypialni jest świeżo jak w 40-letnim związku ;) Naprawdę, jeśli facet szuka seksu gdzie indziej to niestety, ale to znak, że aktualna kobieta go nie zaspokaja i nie ważne czyja jest wina - po prostu są nie dobrani, albo nie rozmawiali zbyt wiele na ten temat.
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
A skąd wiesz, że dupkiem ? :) Jeśli facet ma seks raz na ruski rok to ja mu się nie dziwię (choć ja to rozwiązałbym inaczej - po prostu zerwał). Dupkiem jest bo szukał seksu w ramionach innej kobiety ?
Dupkiem jest, że pomylił kolejność, że zdradził. Najpierw rozstanie, potem nowa kobieta. A co do "szmat" to piszemy w rodzaju męskim, bo akurat autorka tematu ma problem z mężczyzną. Tylko i wyłącznie dlatego, a nie żeby wyciągać wnioski, że "wszyscy faceci to swinie, a kobiety to takie bezbronne istoty...".
 

gosienkapl

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
45
już myślałam o konfrontacji, ale w ostatniej chwili wycofałam się. boję się, że to może być prawdą. zaczęłam go czujniej obserwować...

założyłam też konto na tym erodate. i nic - nadal nie mam pojęcia, czy to naprawdę on. jest ostrożny, nie śpieszy się z umawianiem, przynajmniej nie z moim alter ego.. nie podaje żadnych szczegółów, takie tam rozmowy o niczym. może to naprawdę nic złego? lub po prostu jest taki ostrożny... ale te fotki? nie mam pojęcia, co o tym myśleć. chyba jednak czas na szczerą rozmowę.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
rotfl. po co ty go chcesz szpiegować? mówisz mu co znalazłaś i pokazujesz - jeśli to on to w takiej chwili się pewnie przyzna, jeśli nie on to powie, że zdjęcia skopiowane z facebooka, albo skąd inąd. A koleżanka, która Ci pokazała jego profil co tam robila? Może sama ma na niego ochotę i próbuje was rozbić?
jak z nim nie porozmawiasz to się nie dowiesz - tylko będziesz bezsensownie żyć w niepewności.
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
rotfl. po co ty go chcesz szpiegować? mówisz mu co znalazłaś i pokazujesz - jeśli to on to w takiej chwili się pewnie przyzna
hehe :D są ludzie, którzy jak ich złapiesz za rękę to będą ci wmawiali, że to nie jego ręka :D
ja bym zrobił prowokację. założył profil, wkleił jakieś zdjęcia seksownej nastolatki - a jak zacznie flirtować i umawiać się na seks to wtedy bym zakończył związek. bo facet wmówi ci każdą bzdurę, a jeśli zaczął szukać to oznacza, że czegoś mu brakuje i jeśli nie teraz, to za jakiś czas coś na boku sobie znajdzie. inna sprawa, że niektórym kobietom to zupełnie nie przeszkadza :D
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
wg mnie nie ma co prowokacji urzadzac. to nie portal gastronomiczny, gdzie wymieniasz sie spostrzezeniami dot. pulchnosci ciasta nalesnikowego. intencje sa jasne. brak szacunku dla szm.t. na widly dziada.
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Jeżeli szuka to znajdzie, a jak na tym wyjdzie to inna sprawa.
Aby zachować godność podziękuj mu za wspólne lata i życz powodzenia.
Zimny prysznic portafi czynić cuda.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Koniec. Po prostu. Możesz go nakłonić do "pozostania" przy Tobie, ale to bezcelowe na dłuższą metę. Facet dla którego seks jest najważniejszy to marna partia.
 

FestBaba

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Jeśli facetowi zależy tylko na jednym i tego nie dostaje to szuka gdzie indziej.
To istoty proste jak konstrukcja cepa.

Lepiej podziękuj mu za związek i nie trać czasu na niego. Poszukaj kogoś innego, póki jeszcze jesteś młoda.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Jeśli facetowi zależy tylko na jednym i tego nie dostaje to szuka gdzie indziej.
Płytkie myslenie.

A skąd wiesz, że zależy mu tylko na jednym ?

Dlatego, że chce się codziennie kochać z kobietą, którą kocha ? To czyni go gorszym od kobiety ? Jest jakiś przelicznik, który mówi, kiedy facet mysli tylko o jednym ?

Bzdury, bzdury, bzdury
 

xeno1735

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
jeżeli moja dziewczyna by tak robiła, dla mnie byłaby skreślona od razu.
 

Secret_Lady

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Oj kochana współczuje Ci, bo przechodziłam coś podobnego. Z tego co widzę w sieci jest mnóstwo facetów, którzy szukają przygód erotycznych deklarując, że są w stałych związkach. Widocznie to faceci, którzy chcą mieć ciastko i zjeść ciastko ;P Chcą mieć żonę i znaleźli odpowiednią kandydatkę, ale nie radzą sobie z kłopotami w związku, chcą urozmaicić sobie życie, szukają przygód, bo się jeszcze nie wyszaleli i odskoczni... W każdym razie uważam, że zwyczajna rozmowa Ci nie pomoże, bo najprawdopodobniej on się wyłga i jeszcze zrobi z Ciebie wariatkę, która nie ufa. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby umówić się z nim poprzez tamtą stronę i sprawdzić, czy to faktycznie on. Na spotkaniu (jeśli się na nie umówi) będziesz mogła wygarnąć mu wszystko i żądać wyjaśnień, a przynajmniej przeprosin, bo tyle po 5 latach związku się należy. Poza tym działaj na dwóch frontach! Po 1 jako jego dziewczyna w domu, próbując urozmaicić mu to życie seksualne (niech potem wie, co stracił, albo odechce mu się zdrad i odmówi spotkania z nieznajomą, a Ty będziesz wiedziała, że zrobiłaś co mogłaś by uratować ten związek). Po 2 jako seksowna nieznajoma, żeby sprawdzić, czy się umówi, czy to on. Mało tego możesz postawić go w pułapce i tego samego dnia umówić się z nim jako dziewczyna i jako nieznajoma i zobaczymy, którą opcję wybierze, wtedy się przekonasz na czym bardziej mu zależy, czy na przygodach czy na związku z Tobą. I uwierz mi że sama rozmowa od tak sobie nie pomoże...gdyby miała pomóc już dawno byście porozmawiali na temat tego, że za nudne jest wasze życie erotyczne.
 
Do góry