mój facet nie przyszedl do domu na czas

anetka820406

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam
mam pewnien problem i niewiem co robić. Mój facet wrocił wczoraj do domu z pracy zamiast o 20 to o 22.30 i to pod wpływem alkoholu.
A czekałam z pysznym obiadkiem który sobie zażyczył.
Bardzo mnie zawiódł poniewaz nigdy tego nie robił, malo tego nawet nie raczył dać znać a mógł zadzwonić.
Ja też pracuje inigdy sie tak nie zachowałam zawsze jestem w domu na czas bo wiem ze mój synek i mąz czekają na mnie.
Czy mam prawo być zła i być obrażona. Co robić?
 

xspeedpkx

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Miasto
Jarocin
proponuje poczekać i zobaczyć czy następnym razem też tak zrobi.. może ten raz gdzieś poszedł z kumplami po pracy...jeżeli powtórzy się ta sytuacja to przeprowadz z nim rozmowe
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Witam
mam pewnien problem i niewiem co robić. Mój facet wrocił wczoraj do domu z pracy zamiast o 20 to o 22.30 i to pod wpływem alkoholu.
A czekałam z pysznym obiadkiem który sobie zażyczył.
Bardzo mnie zawiódł poniewaz nigdy tego nie robił, malo tego nawet nie raczył dać znać a mógł zadzwonić.
Ja też pracuje inigdy sie tak nie zachowałam zawsze jestem w domu na czas bo wiem ze mój synek i mąz czekają na mnie.
Czy mam prawo być zła i być obrażona. Co robić?
nie panikuj, moze miał powód zeby sobie wypic z kumplami
 

Pragne_byc_wolny

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
226
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sosnowiec
Nie panikuj, każdy może robić co chce, co to, czasy świętej inkwizycji? Wydaje mi sie, że patrzysz tylko na siebie, podejrzewałbym że ma nawet problemy przez ciebie i poszedł wypic.....
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
W związku partnerskim najważniejsza jest rozmowa i komunikacja między partnerami i To jest właśnie to co musisz zrobic porozmawiac z nim
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ja pier**le czy to jest powód żeby od razu pytać rzeszę ludzi w internecie co robić?! czy jesteś aż tak nieporadna, że nie potrafisz sama odpowiedzieć sobie na pytanie czy jesteś na niego zła?! "Mam być na niego zła?" :DDDDDDD lol, tak bądź ! bo ja, człowiek po drugiej stronie kabla tak mówię. rozwiedź się z nim, bo ja forumowicz tak uważam za stosowne.
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Skoro to pierwszy raz to może miał jakiś ważny powód.

Radziłabym porozmawiać. Powiedz o tym, o czym teraz piszesz.
 

D.K

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
33
Punkty reakcji
1
nie bylem pijany :/

hah sorry nie moglem sie powstrzymac z tego pytania, kobieto ogarnij sie ;D porozmawiaj z nim moze ma jakies problemy, smutki , zale. Czasem chlopaki musza sobie wypic, tak to jest w zyciu. Rozmowa zalatwi wszystko
 

wielkitomi1

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
93
Punkty reakcji
3
skoro zawsze wracał na czas to może musiał ten raz z kumplami skoczyc na piwko nawet jesli nie bardzo chciał. Faceci niestesty tak maja ( muwie niestety bo nie lubie pić ) ale sam czasami musze po szkole skoczyc z kolegami do baru i wymeczyc to jedno piwo.
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Jak ja bym chciała tylko TAKIE mieć problemy...
Dla mnie proste, porozmawiać, zapytać czemu i już. Kobiety myślą, że faceci są jasnowidzami. Zresztą ja sama, choć mieszkamy razem już ponad pięć lat, mam takie momenty w życiu, że nie spieszy mi się do domu, choć wiem, że On czeka. Idę gdzieś, spotykam się z kimś, czasem wypiję jakieś piwo, czasem wino, casem kawę i wracam. Potem się złości, ale Mu mija, a za jakiś czas historia jest odwrotna. Życie.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Coś w tym jest...skoro mógł, a nie uprzedził to znaczy,że może i... Ty zawiniłaś?
okej sprawiasz wrażenie przykładnej żony, matki...ale przypomnij sobie czy czasem ostatnio nie zrobiłaś czegoś / nie powiedzialaś czegoś co mogłoby go bardzo wkurzyć?
Skoro On zawsze wracał na czas a teraz nawet nie dał znaku... (?)...
Zastanów sie... Jeśli wiesz,że wszystko z Twojej strony jest ok, to najpierw z nim porozmawiaj...
Nie gniewaj sie odrazu...
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Znaczy, że co? Praca, dom, praca, dom? Jeśli tak to nie dziw się, że on chciał się gdzieś wyrwać.
Gdyby zadzwonił to byś pewnie mu dała kazanie o tym, że Ty: "też pracuje i nigdy sie tak nie zachowałam zawsze jestem w domu na czas bo wiem ze mój synek i mąz czekają na mnie".
Może jest zmęczony takim trybem życia i chciałby raz na jakiś czas odmiany?
On założył rodzinę ale nie umarł. I może zamiast wieczorami wysiadywać w domu to dzieciaka do kogoś podrzucić a sami gdzieś wyjdźcie.
 

MoonGirl

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Facet też czasem powinien wyjść na piwo z kumplami. A jeśli mu się tego np zabroni, to będzie nas okłamywał. Myślę że obrażać się jeszcze nie ma o co, co najwyżej spojrzeć na siebie i pomyśleć czy wszystko jest ok.
 
Do góry