Mój facet nie może zapomnieć o byłej

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
mamba091 napisał:
Odpisał, że chyba dobrze jest jak jest, że przez jego pracę i psychikę on chyba nie może być w związku, i że chyba to się nie zmieni. Dwie godziny później (to już była 1 w nocy) dostalam znów smsa od niego - "Brakuje mi twojej bliskości". Zaskoczył mnie kompletnie, bo po co już mi to pisał?! Na te wiadomości odpisałam mu tylko, że tak myślałam i rozumiem, ale wolałam zapytać po takim czasie.. i że szkoda, że tylko bliskości mu brakuje.
I to jest całe sedno tej znajomości. Chce być sam ściemniajac cos o psychice, ale brakuje mu seksu z Toba. Jednym słowem liczy na seks bez zobowiązań. Propozycja oczywista, a juz od ciebie zależy czy z niej skorzystasz.
 

mamba091

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Primawera napisał:
Odpisał, że chyba dobrze jest jak jest, że przez jego pracę i psychikę on chyba nie może być w związku, i że chyba to się nie zmieni. Dwie godziny później (to już była 1 w nocy) dostalam znów smsa od niego - "Brakuje mi twojej bliskości". Zaskoczył mnie kompletnie, bo po co już mi to pisał?! Na te wiadomości odpisałam mu tylko, że tak myślałam i rozumiem, ale wolałam zapytać po takim czasie.. i że szkoda, że tylko bliskości mu brakuje.
I to jest całe sedno tej znajomości. Chce być sam ściemniajac cos o psychice, ale brakuje mu seksu z Toba. Jednym słowem liczy na seks bez zobowiązań. Propozycja oczywista, a juz od ciebie zależy czy z niej skorzystasz.
Nie wydaje mi się, że chodzi tu o seks bez zobowiązań, bo na codzień dzieli nas ponad 300 km. Co innego jakbyśmy mieszali w jednym mieście, albo gdzieś nie daleko.. Także taki "związek" nie miał by nawet jak istnieć.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
mamba091 napisał:
Także taki "związek" nie miał by nawet jak istnieć.
Ale widać ,że by Ci odpowiadał .

Nie mam nic do dodania.
Sama sobie plujesz w twarz.

Facet trzyma cie jak koło zapasowe , gdy nikogo nie znajdzie , to ZNOWU zadowoli się tobą, a po dwóch latach znowu dowiesz się ,że myśli o byłej , albo ,że cię zdradza.

Chcesz robić sobie nadzieję ? odpisuj na smsy , pokazuj mu jak to bardzo Ci zależy po tym co zrobił , przez co pozwalasz mu na jeszcze więcej.
Tylko nie pisz już na forum , bo nikt ci do rozsądku nie przetłumaczy.
Sama sobie odbierasz szansę na szczęście, licząc ,że "on się zmieni, on pokocha , bla bla bla" a :cenzura: prawda .

Nie zależy mu, i jeden sms tego nie zmieni , czasu też nie cofnie , przez 2,5 roku żyłaś w kłamstwie i jeszcze ci mało.

Tyle ode mnie.
 

mamba091

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
RainQueen napisał:
Także taki "związek" nie miał by nawet jak istnieć.
Ale widać ,że by Ci odpowiadał .

Nie mam nic do dodania.
Sama sobie plujesz w twarz.

Facet trzyma cie jak koło zapasowe , gdy nikogo nie znajdzie , to ZNOWU zadowoli się tobą, a po dwóch latach znowu dowiesz się ,że myśli o byłej , albo ,że cię zdradza.

Chcesz robić sobie nadzieję ? odpisuj na smsy , pokazuj mu jak to bardzo Ci zależy po tym co zrobił , przez co pozwalasz mu na jeszcze więcej.
Tylko nie pisz już na forum , bo nikt ci do rozsądku nie przetłumaczy.
Sama sobie odbierasz szansę na szczęście, licząc ,że "on się zmieni, on pokocha , bla bla bla" a :cenzura: prawda .

Nie zależy mu, i jeden sms tego nie zmieni , czasu też nie cofnie , przez 2,5 roku żyłaś w kłamstwie i jeszcze ci mało.

Tyle ode mnie.
Nie wiem skąd to wywnioskowałaś, że by mi taki układ odpowiadał? Tak nisko nie upadłam, mam jeszcze szacunek do siebie.
Odpowiedziałam tylko, że nie byłoby takiej możliwości, by łączył nas tylko seks.
Nadziei sobie nie robię, nie mam z nim żadnego kontaktu, nie płaszczę się przed nim ani nie pokazuje jak jest mi źle.
Ale ty jak zawsze wiesz najlepiej.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
mamba091 napisał:
Nie wydaje mi się, że chodzi tu o seks bez zobowiązań, bo na codzień dzieli nas ponad 300 km. Co innego jakbyśmy mieszali w jednym mieście, albo gdzieś nie daleko.. Także taki "związek" nie miał by nawet jak istnieć.
Odległość 300km dla zwiazków bez zobowiazań jest atutem, bo facet może mieć kilka kobiet i ma gwarancję, że sie nie spotkają. Wymowne sa jego słowa o braku bliskości, moim zdaniem jest to zawoalowana informacja o seksie, ale mogę się mylić, bo jednak z nas wszystkich to Ty znasz go najlepiej. Wyboru mądrej decyzji życzę.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
mamba091 napisał:
nie płaszczę się przed nim ani nie pokazuje jak jest mi źle.
Ale odpisujesz , to cie powoli wykańcza, cały czas rozdrapujesz to od nowa i przeżywasz.

Musisz zacząć układać sobie życie od nowa, w przeciwnym razie zmarnujesz kolejne lata.




mamba091 napisał:
Nie wiem skąd to wywnioskowałaś, że by mi taki układ odpowiadał?
Bo zaczynasz go bronić , usprawiedliwiać.

Zerwij z nim kontakt ,zacznij żyć , potem będzie coraz prościej.
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
Olej go. Skoro przez tyle czasu chciał na Twoim miejscu widzieć ją... To znaczy, że zmarnował Ci kawał życia.
 

mamba091

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
TwilightSparkle napisał:
i jak, coś się rozwiązało?
Narazie nic. U mnie są jeszcze jego rzeczy, w mieszkaniu gdzie mieszkaliśmy są moje. Ale on tak jakby nie chciał jeszcze tego sobie oddać i zakończyc tego definitywnie. Dalej ostatnio pisał co u mnie słychać..
 
Do góry