Mój czas wolny

musiccc

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
lubie fotografować, obejrzeć jakiś film albo po prostu posłuchać na spokojnie dobrej muzyki ;)
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Taak, fotografia <3
Czasami obróbka zdjęć, muzyka, origami...
sprzątanie jak na prawdę mi się nudzi :lol:
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Zatem połączmy sobie podróżowanie z foceniem :)

33ys13k.jpg



16iz0j8.jpg


Muzyka w tle do wyboru ;)
 
J

jadwinia

Guest
Ojj dawno nie miałam chwili wolnej, takiej tylko dla siebie :( nawet książki czytam w drodze do pracy, w autobusie, bo jadę ponad godzinę, więc czymś trzeba się zająć ;p nie dawno zakupiłam tableta, więc chyba nawet filmy zacznę oglądać w biegu ... więc gdy będę miała coś wolnego czasu, to chcę jechać do SPA, daleko od pracy i obowiązków. Znalazłam jedno fajne - w Głęboczku - na pojezierzu brodnickim, gdzie serwują zabiegi z winoterapii.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Najlepsze SPA to pobyt na świeżym powietrzu bez cudów techniki. Kiedy pogoda nie sprzyja można poczytać książkę czy udać się do kina na film.
Jest wiele muzeów, teatrów, oper, wystaw. Mówią, że ci, którzy znaleźli sposób na życie się nie nudzą, nawet w czasie deszczu....
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
- Fotografia- zwłaszcza ciekawe zjawiska pogodowe.
- Dobra książka, zwłaszcza coś o historii
- Dobry film, historyczny lub sensacyjny, ewentualnie jakiś horror( coś z klasyki)
- Słuchanie muzyki, zwłaszcza filmowej.
- Strzelanie ASG, o ile jest taka możliwość :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
A może połączysz swoje zainteresowania i np. strzelisz zjawiskową fotkę pogodową na tym topiku. Chętnie obejrzę. Zaciekawiła mnie ta tematyka :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Bardzo chętnie, 2 lata temu udało mi się uchwycić ciekawe zjawisko na plaży w Gdańsku, jak tylko znajdę płytkę, na której mam te zdjęcia, to zaraz wrzucę :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
To szukaj, szukaj. Czekam z niecierpliwością. Spędzanie czasu wolnego tak, jak lubimy to jedno. Jeśli jednak chcemy podzielić się swoimi pasjami z innymi, to dopiero rarytas. Poniekąd też lubię tak spędzać czas wolny, czyli podziwiać talent, pasje, zainteresowania itd. innych. Zawsze można się też czegoś nauczyć :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Śliczne. Zwłaszcza dwa pierwsze i dwa ostatnie. Widzę, że podobnie jak ja lubisz łączyć przyjemności, czyli podróżować i fotografować. Przyjemnie w ten sposób spędzać wolny czas. Oj przyjemnie :)

Widzę też różnice. No ja raczej nie strzelam. Chyba, że wzrokiem. Ale żaden ze mnie Bazyliszek. Zwyczajnie jestem ciekawa świata hehhe. Powiedzmy, że to takie moje hobby w wolnych chwilach hihi.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Jeśli mam możliwość wyjścia w teren, to tylko z aparatem :)

Co do strzelania, ASG (Airsoft) pozwoliło mi połączyć różne pasje. To nie jest tylko i wyłącznie samo strzelanie, ale i o wiele, wiele więcej. Survival, gry taktyczne itp. W szerszej perspektywie mogą być również różnego rodzaju rekonstrukcje. Jako miłośnikowi historii i wszelkiego rodzaju militariów w szczególności przypadło mi to do gustu :) Co najważniejsze, jest to przede wszystkim aktywny wypoczynek. Przyjemne + pożyteczne.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Przyznaję, że nie próbowałam i chyba nikłe szanse. Prędzej w wolnej chwili wrócę do hippiki, aniżeli złapię bakcyla. Chociaż tematyka historyczna zawsze mnie interesuje. Dawno, dawno temu maturę z tego zakresu pisałam heheh.

Miło, że w tak oryginalny sposób spędzasz czas. Fajnie jest poznawać hobby drugiej osoby, zwłaszcza, kiedy jest ono tak odległe od naszego. A mówią, że w dzisiejszych czasach to tylko gry komputerowe się liczą, a reszta gdzieś tam wymiera. Z tego, co czytam na tym topiku z pewnością większość rewelacyjnie spędza czas wolny :)
 

klaraa1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja za najlepsze Spa na wolny czas uważam Primavera Spa. Znakomita lokalizacja jaką jest Jastrzębia Góra pozwala wyjechać z miasta i pozwolić sobie na relaks. Z pewnością będzie to znakomity czas dla duszy, a w szczególności dla ciała.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Nie będę wypisywała, które SPA jest najlepsze, bo jest ich sporo. Ponadto nie wyobrażam sobie ograniczenia wolnego czasu tylko do SPA. To dla mnie zbyt okrojone i ubogie jak na spędzanie wolnego czasu. To coś jak wieczne siedzenie przed kompem. Tak, jakby innych możliwości w życiu nie było. Wolę rozwijać swoje pasje, a nie tylko kontrolowaćc obwisłość skóry i zamartwiać się, że czas tak szybko płynie. Ponadto szkoda go na wieczne przesiadywanie w pomieszczeniach, choćby nie wiem jak cudowne były. Ograniczeniom i monotonii zdecydowanie mówię nie.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Spaceruje z psem, jeżdżę na rolkach, na rowerze udaje się na górskie wycieczki :) Czasam inei robię nic, leze do góry brzuchem :D

Fotografuję kiedy najdzie mnie wena :)

Lubie też postrzelac z wiatrówki, albo czytać książki.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Blissful napisał:
Lubie też postrzelac z wiatrówki,
Kolejna osoba, która strzela. Pochwalę się, że ja czasem też, ale focha. Tylko że nie ma to nic wspólnego z czasem wolnym ;)
Uwielbiam leżeć do góry brzuchem. Może dlatego, że to takie u mnie rzadkie, ech...
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
Postrzelac dobra rzecz. Jeden z pierwszych zakupow na tej wolnej ziemi dla wiekszosci z nas byl ak-47. Bardzo przydatny w polowaniu na dzikie swinie. W owych czasach farmerzy placili po $20 za swinie. W starciu z ak swinia szans nie miala.

Najbardziej lubie wypady w nature i muzyke a ze odleglosci tutaj duze wiec mozna laczyc jedno z drugim.

W zalaczniku cos czego nie widzieliscie - polski piknik Boze-Narodzeniowy w Sydney.

pozdrawiam,
 

Attachments

  • Sydney-picnic804.jpg
    Sydney-picnic804.jpg
    245,7 KB · Wyświetleń: 10

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Kolejny strzelec. Jak tak dalej pójdzie to chyba zapiszę się na strzelnicę i w wolnym czasie będę uczyła się czegoś nowego. Tylko nie wiem czy to dla mnie właściwe rozwiązanie. Jakoś nie czuję bluesa w tym kierunku. Już na pewno nie w kierunku polowań na zwierzęta :)

Co do pikników - lubię. Nawet country :D
 
Do góry