Mój chłopak śpi !

someone123

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mój chłopak ciagle spi! Jest rolnikiem i cały dzień pracuje, spi od 21 do 5 rano. W dzień nic nie spi tylko wieczorem. Przychodzi do mnie i spi, ja przyjde do niego i tez spi. Mowie mu że jestem zła i czuje sie jakby mnie olewał a on ze on tego nie zmieni i ze bedzie zawsze tak spał. Co mam zrobic ?
 

noacne

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jeśli Ci na nim naprawdę zależy to sama podejmiesz właściwą decyzję, czy chcesz takie zachowanie akceptować czy jednak wolisz innego...
 

MieRah

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2011
Posty
114
Punkty reakcji
1
Widocznie ma taki tryb życia, że źle się czuje wieczorami, a lepiej rano. Względnie pracuje od samego rana - a kiedyś spać trzeba przecież.

Spróbujcie wypracować kompromis. :)
 

sweetdreams3

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Pogadajcie i znajdźcie jakieś rozwiązanie, powiedz mu, że chcesz, żeby Ci czas poświęcił :)
 

uosobienie

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
489
Punkty reakcji
7
ja tez kiedys tak spalem, ale nie moge sie wypowiadac bo akurat w tym momencie co spalem to spalem i z racji bytu snu, z sily rzeczy spania nie pamietam nawet chrapania
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
Najlepiej śpij w tych samych godzinach co on... no i pomagaj mu na roli...

Skoro Ci taki nie pasuje to sobie zmień faceta...
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
To już taka praca.
Święto nie święto, czy wesele nie wesele, pogrzeb nie pogrzeb to w oborze, chlewni, stajni, owczarni, kurniku oprzątnąć swoje trzeba. A kto tego nie pilnuje ten ma straty albo nawet będzie miał problemy, że o zwierzęta nie dba jak należy.
Ale jak Tobie mówi że tego nie zmieni i zawsze tak będzie to widzę że jest rzetelny i porządny rolnik. Z kurami idzie spać i z kurami rano wstaje. Obecnie takich prawdziwych rolników jest coraz mniej, a coraz więcej przedsiębiorców którzy traktują rolę jak firmę. A tylko prawdziwy rolnik nie zaszkodzi świadomie przyrodzie.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Ale jak Tobie mówi że tego nie zmieni i zawsze tak będzie to widzę że jest rzetelny i porządny rolnik. Z kurami idzie spać i z kurami rano wstaje.
A kiedy taki prawdziwy rolnik ma czas dla dziewczyny, żony czy dzieci? Zycie na wsi to nie bajka, ale nie jest również ciągłym przerzucaniem gnoju. Jeśli chłopak nie ma czasu dla własnej dziewczyny to powinien sobie kupić kozę, wtedy wszyscy bedą zadowoleni.
Gdyby faktycznie rolnik był tak zapracowany,jak twierdzisz, to nie byłoby takiego tłoku przy pijalniach piwa na wsiach.
Kazda dziewczyna potrzebuje zainteresowania, a jesli ma być w związku na zasadach kolejnej krowy, to pozniej sie nie dziw, że we wsi pozostają sami pijący kawalerowie.
 
Do góry