Mój chłopak ma konto na sex randkach!

lawendowa21

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej,

Trochę dziwnie pisać o swoich problemach na nowo poznanym forum, ale cóż. Mój facet afiszuję się i pokazuje nago na www.fotka.sex.pl - jego fotki komentują jakieś idiotki, podniecając się nad jego ciałem. Nie mam pojęcia, jak mam zareagować. Jestem z nim w związku od ponad dwóch lat, wspólne plany, marzenia, a tutaj wywija taki numer. Ehh, radźcie coś.

Dodam, że fotki, które tam wstawił robiłam ja - czuje się oszukana i zdradzona.
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Jeżeli twój chop ma ładne ciało to niech wstawi sobie fotkę razem z tobą, te idiotki będą zazdrościć.
 

Madelaine87

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
porozmawiaj z nim tylko spokojnie, i tak jestes na wyranej pozycji. albo wstaw swoje zdjecia bez twarzy i mu to pokaz, moze da mu to o myslenia ale to juz najgorsza opcja :p ja bym nogi powyrywalo za cos takiego
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
a tam Dramatyzujesz jak ty masz konto np nasza-klasa i koledzy tobie pisza ze jestes slodka to on tez ma sie czuc zdradzony?
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
chester0512 zdjęcia na naszej-klasie a nagie zdjęcia na profilu randkowym to ogromna różnica! przynajmniej w/g mnie :/
niektórzy faceci tak już niestety mają... chodzą na siłownię itp a potem się afiszują na prawo i lewo jakich on to bicepsów nie ma... :/
nie wiem czy odwdzięczanie coś tu pomoże... chyba najlepszym wyjściem jest poważna rozmowa...
 

Madelaine87

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
ej ale nago nago czy nago- bez koszulki? tojest różnica, zalezy jak daleko sie posunął.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Moze Ty masz zwiazek ze swoim chlopakiem ale on nie ma zwiazku z Toba. Zdradza Ciebie w sposob bezczelny i niewyrafinowany, niewysylajac sie zbytnio urzywajac w tym celu internetu.

Twoj "zwiazek" pozbawiony jest chyba fundamentalnych zasad, radzilbym nad tym pomyslec na przyszlosc i zweryfikowac swoje plany i marzenia..
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Moze Ty masz zwiazek ze swoim chlopakiem ale on nie ma zwiazku z Toba. Zdradza Ciebie w sposob bezczelny i niewyrafinowany, niewysylajac sie zbytnio urzywajac w tym celu internetu.

Twoj "zwiazek" pozbawiony jest chyba fundamentalnych zasad, radzilbym nad tym pomyslec na przyszlosc i zweryfikowac swoje plany i marzenia..
[Sarkazm]Tię, bo każdy ma takie same Fundamentalne Zasady - dokładnie te, które Ty wyznajesz - i jeśli nie wyznaje właśnie tych, to zdradza i w ogóle podły. Och, ach, tempora i mores.
[/Sarkazm]

@topik
Pogadaj z nim.
Może zwyczajnie jesteś pierwszą jego dziewczyną, która ma coś przeciwko, a reszta wychodziła z założenia, że patrzenie nikomu nie szkodzi. Może jest ekshibicjonistą i potrzebne mu to do szczęścia. Może, może, może...
I rozmawiaj na spokojnie, a nie z pozycji zranionej, wkurzonej. To nie zachęca do szczerości.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Tię, bo każdy ma takie same Fundamentalne Zasady - dokładnie te, które Ty wyznajesz - i jeśli nie wyznaje właśnie tych, to zdradza i w ogóle podły. Och, ach, tempora i mores.

Nic takiego nie napisalem, wyrazilem tylko swoje zdanie w tej kwesti, moge ?
 

OnlyMe

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
59
Punkty reakcji
1
Może czuję się niedowartościowany skoro potrzebuje komentarzy obcych ludzi na temat swojego ciała.

Jeśli jesteście razem od ponad dwóch lat to chyba rozmowa z nim na ten temat nie powinna stanowić problemu... :]
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Nic takiego nie napisalem, wyrazilem tylko swoje zdanie w tej kwesti, moge ?
Ależ dokładnie to napisałeś - że zdradza, że nie ma fundamentalnych zasad.
Jakich zasad? Wiesz, jakie on ma zasady? Ja nie wiem, wiem tylko, że pewnie jego zasady kłócą się z Twoimi. To nie znaczy, że są gorsze.

Twoje kłócą się z moimi, ale nie twierdzę, że niszczysz życie swoim partnerkom, traktujesz je jak więźniarki i brak Ci fundamentalnych zasad. A przecież też by to było "tylko moje zdanie". ;-)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ależ dokładnie to napisałeś - że zdradza, że nie ma fundamentalnych zasad.
Jakich zasad? Wiesz, jakie on ma zasady? Ja nie wiem, wiem tylko, że pewnie jego zasady kłócą się z Twoimi. To nie znaczy, że są gorsze

To czy sa gorsze czy nie to ja nie oceniam. Dla mnie jak sie jest z osoba ktora sie kocha to udostepnianie swojego ciala innym, chocby w formie elektronicznej to cos niewlasicwego, a wrecz zdrada. Intymnosc partnerow powina nalezec do nich i byc tylko ich, byc czyms cennym i wartosciowym wlasnie dlatego ze nalezy tylko do nich, i to nie zadne ograniczanie tylko naturalny pozadek.

Jak ma sie czuc dziewczyna ktorej facet udostenia to innym kobietom ? jak ma czuc ze ona jest ta wyjatkowa ze tylko dla niej jest to zarezerwowane ?

Twoje kłócą się z moimi, ale nie twierdzę, że niszczysz życie swoim partnerkom, traktujesz je jak więźniarki i brak Ci fundamentalnych zasad. A przecież też by to było "tylko moje zdanie". ;-)

Moga sie klocic, nikt nie broni Tobie miec wlasnych zasad i ja nigdzie nie pisalem ze moja sa lepsze.

Ja to widze tak jak widze i pewne sprawy sa dla mnie wlasciwe a inne nie.

Wcale nie bronie Tobie abys twierdzila ze ja "niszcze życie swoim partnerkom, traktuje je jak więźniarki i brak mi fundamentalnych zasad" .. mozesz tak twierdzic nawet bardzo chetnie sie taka opinia zapoznam pod warunkiem ze odpowiedno to zaargumentujesz, moze dostrzegne gdziec blad w moim rozumowaniu ?

Konstruktywna krytyka zawsze mile widziana.
 

niko27

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2009
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Chełmża
Hej,

Trochę dziwnie pisać o swoich problemach na nowo poznanym forum, ale cóż. Mój facet afiszuję się i pokazuje nago na www.fotka.sex.pl - jego fotki komentują jakieś idiotki, podniecając się nad jego ciałem. Nie mam pojęcia, jak mam zareagować. Jestem z nim w związku od ponad dwóch lat, wspólne plany, marzenia, a tutaj wywija taki numer. Ehh, radźcie coś.

Dodam, że fotki, które tam wstawił robiłam ja - czuje się oszukana i zdradzona.
to :cenzura:go masz chłopaka jak jawnie robi ci wałki a ty o tym wiesz!!!Ja bym go kopnął w odbyt...
 

carmelo12

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
i bardzo dobrze, że ma konto czyli jest normalny, ale co do wrzucania fotek na takie konta osobiście ja jestem przeciwnikiem
 
W

wroneczki4

Guest
Przede wszystkim gratuluję chłopaka. Niewyżyty idiota, który chce mieć super komentarze na erotycznej wersji fotki :/


Skoro robi Ci takie coś, to go kopnij w ten jego tyłek na który napalają się idiotki z internetu.
Znajdź sobie lepiej jakiegoś normalnego kolesia, bo ten jest beznadziejny.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Wiesz co, mi by też się nie spodobało coś takiego. ;/. Sorry, ale kretyn z niego. Jest z Tobą, a wstawia nagie fotki na erotycznym serwisie. To jest chore. Powinnaś z nim szczerze o tym porozmawiać. Wiesz, ja bym już z kimś takim nie chciała być.
 
Do góry