Mój były chłopak!

Arli1997

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miesiąc temu rzuciłam chłopaka. Dzisiaj mi się przyśnił. Nie wiem co to może oznaczać. Jak jestem na sali gimnastycznej to przychodzi i się na mnie gapi. Mam do niego zagadać czy nie? A po za tym ma na imię Tolek. Proszę o miłe odpowiedzi!!!
 

moonus

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Lublin
Sądzę, że był to proroczy sen. hahaha. Droga dziewczynko,nie masz co robić, tylko zaśmiecać forum, na które wchodzą o wiele mądrzejsze osoby od Ciebie i od Twoich 'problemów' ? Ja radze pomachać Ci do niego na przerwie, gwarantuje Ci, że wtedy padnie Ci do stóp (;
 

PrisonerOfMinds

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ostrołęka
naughtygirl a Ty może nie oceniaj kogoś co napisał i jaki założył wątek co? Bo Twoja inteligencja w tym momęcie jest wątpliwa.

A co do tematu
Żylcia być może Ci sie przyśnił bo o nim myślisz. Jak coś do niego czujesz to zagadaj jak nie to po co. A gapi się bo może on Cie kocha i nie może się z tym że go zostawiłaś pogodzić ?
 

moonus

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Lublin
hmm. PrisonerOfMinds, ja nie oceniam po jednym poście, tylko czytam inne wypowiedzi tej oto założycielki tego posta . Raz pisze, że kocha innego, a po paru godzinach, czy nie zagadać to byłego. Czy to jest dojrzałe ? Tobie również polecam się z nim zapoznać, później mówić o mojej 'wątpliwej inteligencji' (;
 
W

wroneczki4

Guest
Dziecko... jakie Ty masz problemy. Rób co chcesz. Chodzisz do podstawówki, a max gimnazjum i jeszcze robisz wielkie problemy miłosne.
Ogarnij się.
 

Pira

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
139
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Bez przesady:) w cale nie musi o Nim myśleć:)mi się wiele osób śni o których nawet nie pomyślałam ale po prostu przetoczyły się przez moje życie . a sny to podświadomość widocznie gdzieś w pamięci Ci utkwiła jego postać;)
ja nie uważam że to proroczy sen.
a to czy masz zagadać itp.... to nie rób to ze względu na jakiś sen.tylko dlatego bo np chcesz i rozstaliście się w dobrych relacjach...
 
M

marco9512

Guest
naughtygirl a Ty może nie oceniaj kogoś co napisał i jaki założył wątek co? Bo Twoja inteligencja w tym momęcie jest wątpliwa.

A co do tematu
Żylcia być może Ci sie przyśnił bo o nim myślisz. Jak coś do niego czujesz to zagadaj jak nie to po co. A gapi się bo może on Cie kocha i nie może się z tym że go zostawiłaś pogodzić ?
Odezwał się mistrz orografii. W tym ,,momęcie" proszę o usuniecię tematu bo autorka tematu ma dziwne problemy. Raz, że chodziła z kimś przez gg, raz, że widziała na nk zdjęcie z inną. Kurde masz problemy takie, że szkoda mówić. Porozmawiaj z nim a nie zapychasz tutaj poważniejsze problemy.
 
Do góry