mój blogik....

Status
Zamknięty.

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
www.ukryty-sens-zycia.blog.onet.pl
a raczej brak tego sensu
ale zapraszam....
od razu ostrzegam
to mój 1 blog
i jest fatalnie wykonany...
ale liczy się treść
i śliczne foteczki :)
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
jak na 1 raz to nawet niezle - ujdzie w tlumie ;) tylko strasznie siemny jak potem sie wyjdzie z bloga na inna strone to oczy strasznie boja ale rozumiem - tak ma byc :) moze by sie bardziej czerwono-kwrawe napisy przydaly? :) :D
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Uwaga nadchodzi gryząca Dominika.

I?
I?
I?

Nie będę mocno gryść :)

ładny cytat w nagłówku, obrazek też ładny lepiej jednak by było gdyby był większy i był w liczbie pojedynczej :p
(muszę powiedzieć, że czerwień z tym obrazkiem się w tym nagłówku nie kontrastują)
Ramka o mnie: ładnie napisane, ale kolor jest beee zmień na jakiś ciemniejszy będzie lepiej :)
Obrazki z boczku są bardzo ładne ;)
Czerwień w tle tytułów ramek jest bardzo ładnie pasująca :)
Piszesz o życiu. Ok. Fajnie.
Troche błędów ortograficznych.
Popraw co napisałam i będzie bardzo fajnie.
Teraz fajnie.
A i czytaj więcej książek. Wpływa na słownictwo i ortografię.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Droga Czarna... (pozwolisz, ze będe się zwracałą do Ciebie bez pokemonów i tyldy?) przeczytałam twój komentarz i oczywiscie nie mam nic do niego. cieszę się że w końcu piszesz tak aby pomóc autorce bloga... Tylko po cholerę perfidnie kopiujesz mój styl?! A to z czytaniem to naprawdę... na siłę :] Ale dobrze, ze piszesz tak zeby pomóc... :)

A teraz ode mnie. Weszłąm już wczoraj, ale jakoś nie mogłam nic napisac. Poczytałam nawet notki. I w sumie jesteśmy podobne. Też kiedyś miałam mrocznego bloga i pisałam jakie życie jest do :cenzura:. Tylko, ze wtedy młodsza byłam kilka lat. Teraz pisze w porządnym serwisie i piszę już inaczej. Ropzumiem - zwierzasz się. I dobrze. Rozumiem... Każdy ma problemy. I chociaż od wejscia mam wielką chęć opieprzyć cię za tą wszechobecną czern jestem wyrozumiała. Litery są za ciemne. tego się nie da przeczytac nie zaznaczając tekstu. Zrób je jaśniejsza czerwienią - będzie lepiej. To tło w o mnie nie pasuje ni chuja do reszty. I nie mów o sobie idiotka. Trochę szacunku do samej siebie każdemu się przyda! Obrazki... ot i blogowe obrazki. Całe szczęście, ze tylko 3. Nagłówek - wsadziłabym coś innego. I pojedynczo. Coś na czym łatwiej byłoby rozczytać tekst. Nie nadużywaj znaków zapytania i wykrzykników. Wielokropków się nie czepiam, bo sama mam z nimi problem ^^ Tylko, ze wielokropek to 3 kropki, a nie 8.
Naprawdę jestem wyrozumiała i czuję w stosunku do Ciebie w pewnym sęsie jakąś sympatię? Pokrewieństwo dusz... nie wiem.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ależ droga Sev postaram się i oczywiście możesz się do mnie zwracać bez pokomonów i tyld :)
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
błędy ortograficzne??? serio?? dziwne... zawsze myślałam... nieważne
ten blog traktuje jak pamiętnik i nie sprawdzam tego co pisze....
fakt nadużywam kropek i innych znaków ale ciężko mi bez nich
za nic nie moge zmienic tego koloru o mnie
też mi się nie podoba ale nie wiem jak to zmienić :(
a idiotką jestem...... :)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Jeżeli miałaś szablon jakiś żółty to nie zmienisz :/
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
szablon miałam czarny z czerwonym.....
kurde mnie też to wkurz
w ogóle nie pasuje do reszty..... :(
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
hym... wejdź w tamte ustawienia w o mnie... i tam się gdzieś wybiera tło. Sorry, ale nie podam dokłądnie screena gdzie, bo nie pamietam juz :D Idioką nie jesteś. masz co najwyzej kryzys osobowości... minie.
 

ka-gi

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
dziki zachód
byłam... wpisałam... kilka komentarzy... ile Ty masz lat? troszkę przypominasz mnie, gdy byłam młodsza...
fajny blog... tylko kolorystyka nie bardzo ze sobą współgra :D
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Sev nie da się tak wiem bo sama na swoim blogu sprawdzałam.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
blog zlikwidowany gdyż moi rodzice dorwali się do niego...
to nie było miłe.....
cóż tak bywa... :(
dzięki Wam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry