Mój blog

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Bijcie, mordujcie, i zakopcie głęboko - nie wiem czemu zakładam ten temat. Moze to jakieś czasowe uszkodzenie mózgu spowodowane depresją? Nie mam pojęcia.
Oceńcie... Część merytoryczną. Szablon nie jest mój. Nie mam talentu artystycznego, weny twórczej, siły na papraninę z htmlem ani niczego innego co sprawiłoby, ze zrobiłabym sama coś co spodobałoby się mi i mogłabym się pod tym podpisać nie wstydząc się.
http://kanalia.mylog.pl

(Wiem, ze ostatnie notki to pieprzenie o Chopinie, a początkowe powodują odruch wymiotny...)

Ale mimo wszystko proszę o opinie ;>
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
ładnie, zgrabnie, przejżyście i w dobrym tonie.

Szablon świetny. Z tym, ze w tym miejsu dużo większe ukłony dla autora.
Notki. hm. Chyba pieprzenia o Szopenie nie widziałaś na oczy. Twoje... takie niby nic, a jednak coś.
Traktujące o codzienności, ale jednak z tym c z y m ś.
plusplus.
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
bardzo mi się podoba, szablon również, gdyż jest oryginalny i takowego jeszcze nie widziałam, aczkolwiek nie przepadam za wzorem notek w stylu 'Byłam tam. Bardzo to lubię. Kiedyś znów wrócę. Więc żegnam.'

7,5/10 ;]
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Szablon fajny... Tyle, że ta zieleń mnie przytłacza...
Notki Twoje... Tym samym ciekawe ;)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Aż się zakląć chce...
Wylewni jesteście, doprawdy ;>

'Byłam tam. Bardzo to lubię. Kiedyś znów wrócę. Więc żegnam.'
Hm... nie zgodzę sie z tobą. Tam nie ma zbyt wielu takich notek. A ta po powrocie była napisana dla utrwalenia dwóch wspaniałych tygodni ;>
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
A co Ty się wcześniej nie chwaliłaś psychopatko? :p Ale nie no, szczerze to czego innego się po Tobie spodziewałem, jakichś nowości, kontrowersji lub ukazania innego spojrzenia na świat, a tu się zawiodłem... Ot, kolejny blog małolaty, która wylewa tam swoje smutki i pisze pamiętnik :(
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ot, kolejny blog małolaty, która wylewa tam swoje smutki i pisze pamiętnik
A no. Niestety.

Inne spojrzenie na świat i kontrowersje powiadasz? Hm... Możnaby się nad tym zastanowić... Ale ja nie jestem starym facetem z zielonym futerkowcem w avie, wiec nie wiem czy coś z tego bedzie :D
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
E tam, ale i tak masz troszkę nas|rane w głowce jak i ja :p więc może coś by z tego wyszło :) Jeszcze z Twoją urodą i wdziękiem... ;)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Został. Nie chcący. Zła jestem na siebie. Rok życia był tam spisany. Do cholery, :cenzura:ane serwisy blogowe... _._
 
Do góry