Mój blog o Yaoi !

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Tym razem mój drugi blog , i jeśli jesteś Homofobem lub poprostu nie lubisz tego typu rzeczy to proszę cię odrazu naciśnij czerwony krzyżyk w prawym górnym rogu ! Ale jeśli tolerujesz tego typu rzeczy to śmiało właź !
Więc mojego opowiadanie opiera się na Anime Naruto , jego głównymi boahetreami są Sasuke , Naruto , Kakashi , Iruka ...
Jeśli chcecie się dowiedzieć jak pisze , lub poprostu nudzicie się do wcohdźcie i piszcie komentarze albo na blogu albo na Forum.
Proszę Was o ocene mojego opka a tym samym chce was zachęcić do czytania tego typu opowiadań lub nawet tworzenia !
To świetna zabawa !

www.yaoi-kaka-iru-sasu-naru.blog.onet.pl

I mam nadzieje że niektórych Was nie zrazi to że blog jest prowadzony na ONECIE !

Ps.Ja zaczęłam niedawno moje opowiadanie i narazie się nie rozkręciło dpiero później zacznie się dziać !
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Na dzień dobry jakaś reklama z onetu. No dziekuję bardzo.
Do tego biały tekst na czarnym tle. Czy wy wszyscy się zawzieliście i uporczywie będziecie oślepiać i zniechecać rzesze czytelników?
O tym co dotyczy znaków interpunkcyjnych i spacji to mogę sobie mówić i mówić, a czuję sie jakbym ze scianą rozmawiała. Ja naprawdę mam dużo dobrej woli, ale nie jestem w stanie tego czytać. Rzuciłam tylko okiem. W opowiadaniach nie stawia się emotek -_-' Wstawianie jakichś obrazków i grafik w środku tekstu to też zły pomysł.
Nagłówek taki nijaki. Mały trochę.
Maskotka bloga? WTF?
Poza tym nie ma nic.

Czyli ogólnie leży, kwiczy i woła o pomstę do nieba.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
to sobie NoScript zainstaluj do Firefoxa :)) Ja żadnych reklam nie miałem. A racja, dla mnie ten text jest nijaki.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Używam Opery. I to chyba w interesie autora leży jakość bloga, czyli też i ilość reklam.
 
Do góry