Mój Błąd

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
prosze pomóżcie mi, choć nie wiem czy się da,,,
poznałam świetnego chłopaka, dość, ze naprawde ślicznego, to jeszcze charakter tez nieczego sobie, poprostu mój ideał. przy naszym 3 spotkaniu, leżelismy na łóżku, wtedy zaczęła się gra.
nie badzo tego chciałam, bo cały dzień spędziłam na dworze z nim, na pscerze i było gorąco, no i nie byłam pierwszej świerzości.
zaczął mnie pieścic, gdy powiedziałam, że nie chce, powiedział, że nic mi nie zrobi, tylko troche się powygłupiamy. zaczęlam wariować... w pewnym momencie, rozpioł swoje spodnie i wsadził moja ręke do niech, to mi nie przeszkadzało... bo było fajnie, ale po niedługim czasie, położyłam się na brzuchu a on na mnie i próbował wsadzić,,, do mnie, tylko, że ja miałam szorty. było miło, ale boje się jednej rzeczy, on nie miał prezerwatywy i boje się, że mógł się czymś zarazić, przykładając do mnie swojego...
pomóżcie mi, czy moje obway są słuszne...
spać nie moge, bo jeśli stało mu się coś... to pół mojej okolicy będzie o tym wiedziało... poprostu zniszczy mi życie... może przesadza, ale czuje się potfornie...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hmmm... masz na myśli jakąś chorobę ? Bo piszesz zarazić... Myśle że nie miał szans Cie czymś zarazić bo to mogłoby sie stać jakby w Ciebie wszedł...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Proponuję w takim razie wizytę u leklarza - specjalisty, który zna- podejrzewam- szczegóły twoich problemów ze zdrowiem i on najlepiej Ci wszystko powie. Ale myslę, że raczej wszystko jest ok. Usmiechnij się.. pa pa
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Nic sie nie przejmuj ;)
Nie wierze ze moglo stac sie cos złego, zreszta nic powaznego miedzy wami nie zaszlo....
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Głowa do góry, napewno wszystko ok :) wątpie, że mogliście się pozarażać, bo nie odbyliście stosunku. Ale jeżeli chcesz być spokojna to wybierz się do elkarza i upewnij się :)
 
Do góry