Moj 1 rysunek.

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Bo to podstawowa zasada-zdjęcia nie oddają głębi i waloru.
 

Sysunia``

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
335
Punkty reakcji
10
Wiek
35
Miasto
z miasteczka;)
Sysunia dzięki za wskazówki,zdjecie idealnie odzwierciedla to co narysowałem no chyba że ktoś ma monitor padnięty.;)

monitor nie jest padnięty ;) tylko patrzylam wtedy na laptopie a tam to tak inaczej wyglądalo... choć nie zmienia faktu że cienie powinny być mocniejsze ;)
pozdrawiam
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Obrazek fajny, twarz ma w sobie wyraz nie jest "płaska". Podoba mi się.
 

Lavena

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
aktualnie Mazury
A ja czasami rysuje ze zdjec i nie uwazam, zeby bylo cos z tym nie tak. Poza tym, latwiej opanowac technike roskladania cieni na przyklad na zdjeciu czarno-bialym. WYdaje mi sie, ze lepiej najpierw opanowac podstawy, a potem zabieac sie za rysowanie z natury, wlasnie po to, aby uniknac sztucznosci... Komus ,kto nie ma wprawy bedzie ciezko uchwycic kazdy refleks swietlny.

Ja bym powiedziala, ze jak na pierwszy raz nie jest zle. No ale wiadomo, chodzi o to, by byc coraz lepszym ;)
Warto oprocz cwiczen z obserwacji zaopatrzyc sie w ksiazke ,w ktorej beda podstawowe techniki , ewentualnie pochodzic troche na kurs. Na deviantarcie jest tez troche rysunkow- studium anatomicznych itp.

:)
 

Makao

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
49
Punkty reakcji
1
Tak subiektywnie to rysunek dosyć średnio mi się podoba, ale jako osoba, która kompletnie się na tym nie zna, nie śmiem krytykować.
Obiektywnie, jak na pierwszy rysunek to widać talent :)
 

Karr_Kitka_xDD

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Połnocno-Wschodnia Polska
Nie czytałam wszystkich Waszych postów, więc bez tego piszę:

Czytałam już trochę o rywowaniu, więc jako-taką wiedzę posiadam. Jak na mój gust, praca wyszła dobra (jak n pierwszy raz).
Jest jednak trochę niedociągnięć: skóra powinna byćcała w ołówku, chyba że jest zbyt jasna, oczy Ci nie wyszły, nos także. A plusy: rozmazanie, zwykle początkowe prace są rozmazywane, to ma swój urok ( ;) ), włosy, usta.

_ _ _

Rysowanie ze zdjęcia nie jest złe, póki nie nauczysz się rysować odpowiednio ;p.
_ _ _


Czekamy na dalsze prace ^^
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Widać że wiesz ocb, ale musisz jeszcze sporo popracować. Oczy, nos , policzki. Policzki - są zbytnio uwydatnione, wygląda jak opuchlizna. Oczy są za mało symetryczne i zbyt 'uproszczone'. Tak jak pisze Ajla - czekamy na dalsze prace.

BTW - jeśli naprawdę masz na to 'zajawkę' to polecam założyć sobie konto na digart.pl - wrzucisz tam swoje rysunki i 'profesjonaliści' udzielą ci fachowej porady. Pozdrawiam
 

alixe

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Orwenia
Trochę za "płasko", jakby się przyjrzeć, wygląda jakby ją rozjechał walec... Ale uwierz mi, są osoby, które niewiele potrafią zrobić w tym kierunku... A faceci, jakoś mają mniej talentu do rysowania (oprócz Leonarda xD)
Nie jest źle, jest wręcz dobrze :*
 

SiMOn1904

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam chciał bym żeby ktros skmentował moje rysunki i udzielił paru wskazówek;) proszę o szczerą opinię mam niestety niekompletną galerie ale pracuje nad tym i prosze nie zwracac uwagi na blog dopiero powstał;) oto link http://simonart.blog.onet.pl/ :D
 
Do góry