Moich pare prac...

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
ogólnie fotki spoko, choć na kilku zgubiłeś ostrość
najbardziej podoba mi się 4 (choć przeszkadza mi to coś na dole niezidentyfikowane przeze mnie) i 7.

pozdrawiam ;)
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
z pierwszego posta:
1. bardzo dobrze udało Ci się uchwycić przejście światła przez chmury. I zdjęcie wcale nie jest za ciemne (moim zdaniem) ;)
2. fajnie wyszło, miło je się ogląda
3. to m się najmniej podoba. za dużo ciemnego na dole.

druga seria:
podobają mi się 4,7 ,10, 11, 13

8 jest nieostre i leci w prawo
9 też nieostre

Mała prośba: na drugi raz numeruj fotki będzie je łatwiej oceniać ;)
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
to ja także coś skomentuje. ;]



1.1 Przyjemna w odbiorze
1.2 fajna, ale gryzą mnie te odcięte dłonie
1.3 dokładnie, zdecydowanie zbyt ciemne. bez przesady!

2.1 do czegp ta woda spływa? zbyt drastyczne
2.2 dla mnie kadr do d***
2.3 pierwsze wrażenie- bomba. ale moment namysłu i; zbyt centralnie i światło mi się nie podoba
2.4 twarzy modelki mi brakuje, bo wygląda jakby miała zaraz iść sie utopić czy coś takiego. poza tym to 'coś' pod sercem (papierek, czy coś), przeszkadza strasznie
2.5 o niebooooooo! fajne by było jakbyś coś z tym niebem zrobił, bo masakryczne jest.
2.6 bardzo fajny pomysł, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia. przede wszystkim po qpe ci ten kaloryfer? jak już to mogłeś całą łyżkę załapać...
2.7 najlepsze. jedno pytanie; co ona trzyma w dłoniach?
2.8 to powinieneś wyrzucić, a wcześniej podeptać i opluć ;p
2.9 aaaaaa! ostrość... no i po *** ci te linie i słupy!
3.10 światło mi nie leży i zbyt centralnie- złe.
3.11 ładne, ale nie powala.
3.12 coś mi kadr nie leży. ale zdjęcie poprawne raczej.
3.13 przyjemne. ale jak dla mnie to jedna połówka tego zdjęcia by w zupełności wystarczyła.+

amen.
 

a7x

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
to ja także coś skomentuje. ;]


2.1 do czegp ta woda spływa? zbyt drastyczne - sens zdjecia zachowany najpierw dogłebnie zajrzyj co autor zdjecia chce pokazać, nie zapominaj że swiat nie jest prosty;) i na 1 lini...
2.2 dla mnie kadr do d*** - najlepsze zdjecia to takie które zachowuja temat maja coś w sobie i łamia wiele zasad, te złamało pare ale temat i przekaz pozostał i tego sie trzymam, michał anioł malujac tez nie trzymał sie zasad a jego prace docenili dopiero jak zrozumieli ze to dzieło sztuki.
2.3 pierwsze wrażenie- bomba. ale moment namysłu i; zbyt centralnie i światło mi się nie podoba - światło specjalnie nastawione na nogi... tak miało być pokazało piekno kobiecych nóg i zeby cie zaskoczyć wygrało jedno z konkursów temat "PIĘKNO"
2.4 twarzy modelki mi brakuje, bo wygląda jakby miała zaraz iść sie utopić czy coś takiego. poza tym to 'coś' pod sercem (papierek, czy coś), przeszkadza strasznie - nie wszystkie zdjecia przygotowuje z gory, niektóre po prostu sa wycinka z chwili zycia, modelka patrzyła na piasek zamyslona gdybym zrobił zdjecie jej twarzy nie byłoby widac serca;)
2.6 bardzo fajny pomysł, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia. przede wszystkim po qpe ci ten kaloryfer? jak już to mogłeś całą łyżkę załapać... - wtedy by sie kazdy mogł przyczepic ze łyżki nie lataja;) a ta ma specjalne zdolnosci bo nie wiadomo na czym lezy.
2.7 najlepsze. jedno pytanie; co ona trzyma w dłoniach? - drewniana figurke znaleziona na plazy w której ktoś wyrzeźbił głowe małpy.

na wieki wieków;)
amen.


nie długo cos nowego...
 

Arakiba

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
z NGC 6543
Podoba mi się 2,5,10 i 16. Fajny pomysł, dobry kadr, ciekawa kolorystyka. Zdjęcia żyją i nie są mdłe. :)
 
Do góry