Modne fryzury 2013

Moni_k_a

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hey. podobają się Wam krótkie fryzury? Pytałam kilku znajomych płci przeciwnej i oni uważają, że kobieta powinna mieć długie włosy/ Myślicie, że to stereotypowe odpowiedzi? Ostatnio przeczytałam, że w tym sezonie krótkie fryzury to hit sezonu ;) Dla przykładu kilka z nich: fryzury 2013 - według mnie niektóre prezentują się naprawdę kobieco.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Dużo zależy od kształtu twarzy.
Mi osobiście podobają się takie krótkie fryzury ,ale sama bym takiej nie chciała mieć.
Zawsze miałam długie włosy i raczej tak zostanie . (przynajmniej do 30-tki).
Lubie jak wiatr mi je rozwiewa i lubię czuć końcówki na łopatkach :D
Kwestia przyzwyczajenia.
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
To zależy, co komu pasuje. Niektórzy mają tak, że wyglądają dobrze w każdej fryzurze, więc jeśli chcą mieć krótką, to czemu nie. Na pewno zalety tego są, że włosy nie przeszkadzają, zużywa się mniej szamponu na mycie i nie schną przez 3 godziny, tak jak długie włosy :D
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Nie każdemu pasują krótkie fryzury. Jednym kobietom będzie w nich bardoz do twarzy, lecz drugim nie. Ja bardzo lubię różne rodzaje bobów. W całkiem krótkich włosach, ale i w długich wyglądam niekorzystnie:)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Dla mnie na przykład włosy dłuższe niż do ramion sa zwyczajnie uciążliwe.
Mycie, płukanie i suszenie to jedno, a samo ich noszenie to koszmar.
Mam grube włosy, a więc ciężkie, dlatego wolę krótkie :)

Najwygodniej mi było w jeżyki, ale mimo damskiej figury i rys,
niektórzy ignoranci brali mnie za młodego chłopaczka (przed mutacją) :szuka:
Taa, z chłopak w leginsach, różowej koszulce i skarpetkach i okrągłymi biodrami -.-
 

Olcia_Patisonka

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
a co myślicie na temat zależności fryzura-pora roku? Czy Wy zmieniacie fryzury ze względu na aurę? Zastanowiło mnie to kiedy zobaczyłam dzisiejszy post konkursowy na fanpage'u (Moc Włosów) marki Seboradin

btw. ja napewno wezmę udział, bo te kosmetyki są genialne! :D
 

Hellla

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Przy al. KEN 36A w Warszawie znajduje się salon Gnatyshyn, w którym pracuje świetny fryzjer Mateusz. Stylista z najwyzszej półki mający doskonałe wyczucie w nożyczkach.
 
I

ItaliaAmore

Guest
zgadza sie krotkie fryzury sa moden, poza tym mi sie podobaja, ale niestety wlosy mi tak zaczely po ciazy wypadac, ze z tych co zostalo, to nic sie nie da zrobic i moja ulubiona fryzura obecnie jest taka z uzyciem czapki hehe
 
Do góry