Modne buty na jesień?

anusia55

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć,

Mam pytanie chciałabym kupić buty na jesień, jakieś wysokie. Piszcie proszę co wg Was jest trendy i będzie modne w tą jesień?
Jestem studentką nie przepadam za wyzywającymi rzeczami, lepiej coś "normalnego" ale modnego :D

Mile widziane fotki lub linki :)

Szukam czegoś od dłuższego czasu ale niestety nie znalazłam, mam nadzieję, że pomożecie??
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
A peep toe? Czy jak to się pisze ^^. Bardzo ładne, zwykłe bądź oryginalne szpilki z wycięciem z przodu, myślę, że wiesz o co chodzi ;)
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
na jesień bedą modne botki, na obcasie, na koturnie, płaskie. W kolorach zwariowanych np. turkusach czy musztardowym. A z tych stonowanych to śliwki, grafitowe czy klasyczne czarne. peep toe bedą dalej modne tylko że już żywe kolory odpadają i stawia się na klasyczne modne kolory np. ta śliwka. Kozaki dla mnie jesienia są nieporozumieniem, chyba że są z cienkiego materiału i nie ocieplane. Bardzo modne są czółenka.
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Nie podobają mi się buty z powyższych linków. Taki fason nie będzie modny tej jesieni. pozd
 

kamila290

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
109
Miasto
z świata
te pierwsze botki są z najnowszej kolekcji croppa. czółenka są z ebay.com, a śliwkowe botki są z najnowszej kolekcji z strony z obuwiem. i te fasony i kolory są super modne na tą jesień. pełno ich już w katalogach, gazetach i sklepach. nie dam sobie wmówić że jest inaczej
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
modne, niemodne, ale brzydkie.... no, ale pewnie za klilka lat inaczej na nie spojrze. Dla studentki pewnie sie nadadzą. Podobają mi się jedynie "peep toe" czyli tzw. szpilki bez palca. mam nawet jedne 9 cm , czarne.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
To mnie rozwala. Czemu większość kobiet leci na stroje, buty, które są modne? Czasem nawet nie patrząc na to, co one same o nich sądzą. No nie, żebym tutaj mężczyzn faworyzował. Oni też mają czasem pomysły. Te buty z wcześniejszych linków
to porażka bez względu na to, czy są modne, czy nie. Ktoś tam ma rację :p
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Moim zdaniem, nieważne że buty są modne, tylko zeby były wygodne i przede wszystkim podobały sie nam, a nie projektantom mody :)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Ja też tak sądzę, ale w powyższej odpowiedzi dostosowałam się do zdania autorki. ;)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
średnio mi sie takie buty podobają. i nigdy nie gonię za tym co modne. bo po co? prześcigać się kto ma ładniejsze czy droższe buty, kto ma ładniejsza bluzkę i kto jest bardziej trendy? z tego właśnie względu nie nawiedzę mojej uczelni, bo zamiast normalnego stroju to tylko w koło szpilki, kozaczki, korale, kamizeleczki itd i wyścig która jest lepiej ubrana i ma droższe a bardziej modna ciuchy. no ale cóż chyba uroki prywatnej uczelni.

jestem za tym, żeby nosić wyłącznie to co nam się podoba i w czym nam wygodnie. :)
nie rozumiem tez np zdziwienia "koleżanek" gdy mówię że nie lubię butów na obcasie i że za kilka par takich "super szpilek" wolałabym jedną ale konkretną parę kochanych Nike :mruga:
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
a ja lubie to co jest ładne i modne

polecam dla ciebie mój komplet:
fioletowe botki (ciemne raczej) czarne rajtuzy i fioletowy (dopasowany do buta kolor) płaszczyk do tego czarny szalik i torebka w mocnym kolorze, odrózniająca się od reszty (zamiast torby może być to czapka, ciuch wystający spod płaszczu, szalik, rękawiczki).
botki będą najlepsze, ale oczywiście możesz też jakies długie kozaki, będą pasować
 

insanek

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
średnio mi sie takie buty podobają. i nigdy nie gonię za tym co modne. bo po co? prześcigać się kto ma ładniejsze czy droższe buty, kto ma ładniejsza bluzkę i kto jest bardziej trendy? z tego właśnie względu nie nawiedzę mojej uczelni, bo zamiast normalnego stroju to tylko w koło szpilki, kozaczki, korale, kamizeleczki itd i wyścig która jest lepiej ubrana i ma droższe a bardziej modna ciuchy. no ale cóż chyba uroki prywatnej uczelni.

jestem za tym, żeby nosić wyłącznie to co nam się podoba i w czym nam wygodnie. :)
nie rozumiem tez np zdziwienia "koleżanek" gdy mówię że nie lubię butów na obcasie i że za kilka par takich "super szpilek" wolałabym jedną ale konkretną parę kochanych Nike :mruga:
ja też wolałabym kupić porządne buty z nike albo z adidasa albo poprostu zwykłe czarne albo jakie kto woli botki i pasują do większosci ubrań. ;)
 

olciar89

czysty kozak ^^
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
723
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ChoRzów
wiadomo, ze mozna sie wzorowac na modzie, ale warto miec swoj styl i nei patrzec slepo na to co nosza inni. wygoda i to co Ci sie podoba najwazniejsze ;) .
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
co powiecie na te buty ??? reserved nowa kolekcja.
:zakochany:
 

Attachments

  • b2_03.jpg
    b2_03.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 52

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
tej jesieni będą modne saszki i botki, coś takiego
http://allegro.pl/item432728244_pas_pas_hi...grey.html#photo
mi się podobają :p


mam takie...tylko czarne lakierowane i ten guzik z przodu jest metalowy-srebrny. I mnie tez sie te buty nie podobały na początku, ale fajnie wyglądają na nodze. Mam duzy rozmiar, bo 39, a w tych butach moje stopy wyglądają na 36. Takie polecam. Są praktyczne, mam jeszcze koturny jesienne i kiedy pada nie mogę w nich wychodzic, a te botki są idealne.
Bardzo fajnie te buty wyglądają w kolorze granatowym. :sexy:
 
Do góry