modna poczas uprawiania sportu

anastasia85

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Całkiem fajnie to wygląda, cena w sumie też w porządku. A jesli chodzi o randkowanie na siłowni...to jestem jak najbardziej za. W sumie kazde miejsce jest do tego dobre:) Dlatego be zadnych wyrzutów sumienia zamawiam kolejne spodnie na tanisport.pl:)


Nie tylko fajnie ten model wygląda, ale też dobrze się w nim czuję podczas ćwiczeń. W Presto, czyli sklepie, w którym to znalazłam mają jeszcze inne modele w różnych kolorach. Nawet dużo mają takich fajnych koszulek i spodenek do ćwiczeń.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
podoba mi się ten zestaw

MS_ReebokOTM02-039.jpeg
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
wow!!! super te ciuszki co pokazałaś, fantastyczne kolory, hmmm dobrze, że nie kupiłam jeszcze tej czarnej:)
 

anastasia85

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Bardzo mi się podoba model Bokserka Freestyle Feel Joy!. Jakbyście chcieli zobaczyć, jest dostępna na stronce: http://www.sklep-presto.pl/product-pol-11501-Bokserka-Freestyle-Feel-Joy-.html

Moim zdaniem model ten wyróżnia się ciekawym wzornictwem. Co myślicie o tym modelu? Podoba Wam się? A może zaproponowałybyście coś innego?
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
ja biegam wieczorem od poniedziałku do piątku.
granatowy dres: rozsuwana bluza z kapturem i do tego długie spodnie : D
wygodny i ładny : P
 

ventura

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Kilka świeżych foteczek z kolekcji OTM reebok :) bardzo mi się podobają te ciuszki a Wam?
MS_ReebokOTM09-070.jpgMS_ReebokOTM07-020.jpgMS_ReebokOTM08-040.jpgMS_ReebokOTM18-075.jpgMS_ReebokOTM14-042.jpg
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ventura wszystkie fajne, które pokazałaś:) ja kupiłam sobie już nawet dwie, taką czarną i tą we wzorki, a ćwiczy się w nich po prostu rewelacyjnie i do tego ładnie i sexi w nich wyglądam:)))))))))
 

sylwunia235

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Cześć dziewczyny. Myślicie, że takie buty będą wygodne na siłownie? Bo mi się podobają ale nie wiem czy bedą dobre:
http://www.schaffashoes.pl/sportowe-CARNABY_GOLF_2_Wht-Lacoste,1399
 

Urszula25

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio zrezygnowałam z siłowni i wykupiłam sobie karnet na basen, a to mój nowy strój
http://bjsports.bazarek.pl/opis/id,654700/from,nokaut/?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-04&utm_content=654700
wygodny, przetestowany także na zjeżdżalni - nic się nie obsuwa , do tego kosztował niecałe 40 zł

co do Twoich butów, to wyglądają na wygodne, ale tak po fotce to trudno ocenić :)
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Buty fajne, ale czy wygodne to się okaże podczas ćwiczeń. Ja do ćwiczeń preferuję ciuchy klasycznych marek (zresztą do chodzenia na co dzień też): reeboka, nike, pumy, adidasa, itd. Najbardziej lubię nike. ale w salonach te ciuchy są drogie, dlatego zamawiam sobie tez w internecie. Tanisport.pl w tym temacie rządzi, ciuchy i buty są znacznie tańsze a oryginalne oczywiście. I rozmiarówka też przyzwoita.
 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Tak sobie popatrzyłam na te wasze rzeczy i moją uwagę przykuły ceny w tych sklepach! naprawde okazyjnie. Nigdy nie robiłam zakupów w internecie ale chyba czas na zmiany :) wiem, ze troche nie w temacie ale naprwde jestem mile zaskoczona. Szczególnie tym schaffashoes.pl a kupowałas już coś tam sylwunia?
 

sylwunia235

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Fajne dresiki są teraz na stronie www.pearlfashion.pl zobaczcie sobie koniecznie
 
Do góry