Modna lektura

TOME

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Drodzy Panowie!

Czy czytacie może prasę poświęconą modzie lub stylowi? Może odwiedzacie jakieś blogi lub portale? Macie jakieś ulubione strony internetowe? :)
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Nie, nie czytam żadnych gazet o modzie/ stylu.
Szkoda mi pieniędzy na coś takiego.
Jak już to wolałbym jakąś stronę internetową z tego typu rzeczami przeglądać ale i tak jak na razie nie wchodzę, ewentualnie lookbook.nu czasami ale to bardziej o tym jak kto z użytkowników jest ubrany, niż stricte o modzie i jeszcze czasami jak trafię na jakiś blog surfując po internecie to przejrzę kilka stron (jak będzie w miarę ciekawy) ale nawet nie pamiętam jakie, bo jak na razie żaden z modą nie zrobił na mnie takiego wrażenia, by go śledzić stale.
 

l_g

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
182
Punkty reakcji
8
Miasto
Łódź
thefashionisto.com
www.fashionbeans.com/
www.trashness.com/
mister-wan.tumblr.com/
i jeszcze kilka innych pozycji, a z polskich
lamode.info/
mrvintage.pl/ (w zasadzie jedyny polski blogger, którego wpisy lubię czytać)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Oczywiście czytam swojego bloga :D haha wiem wiem powiało narcyzmem :D a tak serio to troszkę się teraz natworzyło tych blogów, więc troszkę tego przeglądam, jednak osobiście wolę blogi gdzie jest zdecydowanie więcej zdjęć niż tekstu bo jednak zdjęcia inspirują mnie bardziej niż "suchy" tekst. A jeśli chcę się dowiedzieć czegoś bardziej dogłębnie o modzie itp to tak jak już ktoś wyżej wspomniał blog mr vintage.
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
http://www.fashionbeans.com/ wydaje się być całkiem-całkiem po szybkim przejrzeniu.
plus coś bardzo w moim stylu na wejściu:
anonymous331.jpg
 

dziabadak

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Tarnobrzeg
Ja raczej nie przeglądam prasy, bo to, co wniej, to jedno, a co mi się podoba i co znajdę w sklepach, to inna sprawa - nie potrzebuję takich inspiracji, których potem nigdzie nie znajdę.
 
Do góry