Moda na brody. Zaczyna mnie to smieszyć.

Marcin Komraus

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
40
Punkty reakcji
7
Wiek
45
Miasto
Śląsk
Na początku, kiedy zaczęła pojawiać się moda na facetów drwali, uważałem, że faktycznie, niektórzy z brodami wyglądali dobrze, ale w tym momencie, kiedy 4 na 5 facetów na ulicy ma brodę i już chyba wszyscy moi znajomi też ich się dorobili, zaczyna mnie to śmieszyć. Po prostu nudne to się już robi.

W kwestii podążania za modą, faceci przegonili kobiety.. :)
 
E

Elen

Guest
A mnie to denerwuje, bo nie lubie zarosnietych facetow. Gosc z kozia brodka wcale mi sie nie podoba. Pominawszy ze nie kazdemu pasuje. Ida na latwizne bo nie chca sie golic. Poza tym, dobrze wiedziec, ze taka brode trzeba pielegnowac, higiena wskazana.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
noszę krótką brodę dwadzieścia parę lat, zanim stało się to modne zacząłem, włosy też mam "nie tego" (połowa z moich znajomych goli glacę)
 
W

wiki9969

Guest
A ja myślałam, że mojego brata po prostu nie stać na maszynke więc mu ją kupiłam. A tu taka moda nastała? :huh:

Ogólnie panowie z lekkim (maks dwudniowym) zarostem fajnie wyglądają, ale też nie wszyscy. ;)
 
K

kate2

Guest
Małe, krótkie brody mnie nie odstraszają. Patrzyłam nawet ostatnio na jednego z ministrantów w kościele. Młody chłopak krył się pod tą brodą ale jakoś mu pasowała. Dodała charakteru :) Męża natomiast sobie z brodą nie wyobrażam choć dwudniowy zarost i rozpięta koszula w Jego wykonaniu działają na wyobraźnię :D
 

Sadi

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
Broda? Definitywnie nie. A to chyba dlatego że jak patrzysz na takiego brodatego, w okularkach, spodenkach, koszulce - wszystko najnowszy trend mody. To myślisz sobie, gdzie te czasy, kiedy to kobitki się stroiły by przyciągać wzrok.
Z drugiej strony ciekawe jak się takiego całuje w usta, trzeba wziąć łopatę czy sekator? :>
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie wiem nie mam doświadczeń z facetami, tym bardziej brodatymi... chyba za mało nowoczesny.pl jestem
 
E

Elen

Guest
Brave nie chodzi o nowoczesnosc. Jesli akurat Ty dobrze wygladasz z mala broda i burza wlosow na glowie, oraz dbasz o ich czystosc to nie mam nic przeciwko. Owszem podobaja mi sie mezczyzni z ladnymi dluzszymi wlosami co najmniej takimi jak lider Pectusa albo Bruno Pelletier (pare lat temu, bo obecnie ma krotkie). Ale dlugiej brody w talerzu zupy juz nie zniose. ;) Kazdy lustro ma i powienien sam ocenic, czy mu to pasuje i jak wyglada.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
cóż, mam kolegę z długą brodą (i do tego rzadką), nie wygląda za dobrze... (btw skąd wiesz jak wyglądam?)
 
E

Elen

Guest
Brave :D napisalam "jesli Ty akurat dobrze wygladasz..." tzn wg Twego uznania. Ja nie wiem jak wygladasz, ale intuicja mi mowi, ze calkiem niezle. A myle sie? ;)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nieskromnie zacytuję kierowcę z którym jeżdżę, "ech żebym tak wyglądał jak ty i taką miał gadkę, miałbym każdą..."
 
E

Elen

Guest
Brave napisał:
nieskromnie zacytuję kierowcę z którym jeżdżę, "ech żebym tak wyglądał jak ty i taką miał gadkę, miałbym każdą..."
No no Brave... bo jeszcze sie Toba zainteresuje. Wzbudziles ma ciekawosc. :D <zartuje>
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
jestem zaintrygowany, że się mną zaciekawiłaś/zainteresowałaś <zartuje>
(jestem nieco bucowaty, ale kiedyś kobitki mnie rozbestwiły, więc...)
 

madziaxa

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Serio to taka plaga na ulicach? :) owszem, w necie pełno zdjęć mężczyzn z brodami widzę, ale w sklepach czy w innych "skupiskach" ludzi nadal więcej jest mężczyzn z maks. dwu-trzydniowym zarostem. Broda mi nie przeszkadza, o ile komuś pasuje ;)
 
T

TomaszTomasz

Guest
krukilis napisał:
Po prostu nudne to się już robi.
Przez tą modę sam będę się musiał w końcu ogolić, nie lubię być modny, brodę nosiłem od zawsze, urodziłem się z brodą.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ja też od zawszę mam brodę, ale jak widzę to co się teraz dzieje, to mi się nóż w kieszeni rozkłada- facet z brodą o długości 10 cm i w czerwonych rurkach.... Boże, niech świat się skończy...
 
Do góry