mocny laptop

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Witam. Chcę kupić laptopa, ale ciężko podjąć decyzję. Szukam czegoś w cenie ok 4000zł. Laptop ma być mało awaryjny i ma służyć przez długie lata.
Chciałbym na nim pograć, i oglądać filmy (mile widziane full HD). Nie jestem ekspertem i z góry dziękuję za wszelkie propozycje.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Gateway P7805U FX PWr. sprawdz: http://lapkowo.pl/product_info.php?cPath=20&products_id=96 naprawdę silny sprzęt.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
jeżeli zależy Ci na tym, żeby był mało awaryjny, to polecałabym jakiegoś Asusa, np. K50AB NOASK50AB-SX042C dysk 500GB, pamięć 3GB, procesor: AMD TurionX2, także na pewno wszystkie gry na nim pójdą, szczególnie, że karta graficzna to ATI Mobility Radeon HD 4570, 512MB VRAM..tak patrzę, że na wasserman.pl jest właśnie promocja na ten model i tam kosztuje on 2399 zł, także jakby nie patrzeć, cena jest również bardzo rozsądna ;)
 
A

ann han

Guest
Jeśli chcesz kupić laptopa, a zależy ci na tym, żeby był to sprzęt wysokiej jakości mogę ci polecić odwiedzenie strony www.swiatlaptopow.pl Mają naprawdę duży wybór sprzętu najwyższej jakości, a do tego na zakupiony u nich sprzęt dają aż 36 miesięcy gwarancji, co się rzadko zdarza. Więc polecam odwiedzenie strony swiatlaptopow.pl:)
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
Jeśli chcesz kupić laptopa, a zależy ci na tym, żeby był to sprzęt wysokiej jakości mogę ci polecić odwiedzenie strony www.swiatlaptopow.pl Mają naprawdę duży wybór sprzętu najwyższej jakości, a do tego na zakupiony u nich sprzęt dają aż 36 miesięcy gwarancji, co się rzadko zdarza. Więc polecam odwiedzenie strony swiatlaptopow.pl:)
mają masę modeli HP w ofercie, więc rzeczywiście warto u nich się rozejrzeć. sama mam HP mini i bardzo go sobie chwalę, lepszego sprzętu jeszcze nie miałam, a kilka laptopów już swoimi łapskami obmacałam ;)
 

Alonso22

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
43
Punkty reakcji
0
Za 4 tys to już sobie poszalejesz:) ja polecam Toshibę( bo sama mam :p) bo ma fajnie zrobiony wyświetlacz(bardzo przejrzysty i jasny) , super głośniki(harman kardon)- więc fajnie się słucha i ogląda:), i o ile nie zechcesz nią rzucać o ścianę to nie powinna się za bardzo psuć, za taką kasę proponuję może
http://www.3kropki.pl/p/3/9/toshiba_satellite_a500_1c0_p7450_2_1ghz_4gb_500gb_16_nvidia_dvd_rw_7hp.php
przede wszystkim fajna grafika, a do gier to podstawa i RAM 4gb, więc przyzwoicie...ma tez bardzo fajny, elegancki design...
 

mella

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o hp to nie jestem przekonana do tej firmy. Zawsze byłam zadwolona z komputerów Dell, a ostatnio zakupiłam notebooka Lenovo. Polecam Ci sklep hiperokazja.pl ponieważ mają bardzo dużo wyprzedaży laptopów za bardzo niskie ceny. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i to jeszcze za niższą cenę niż chcesz wydać.
 
W

Wonka

Guest
Za 4000 zł kupisz już całkiem niezłego laptopa, tym bardziej biorąc pod uwagę przeznaczenie jego użytkowania o jakim pisałeś :) Ja polecam laptopy HP. Nie wiem czy są laptopy, o których w 100% możemy powiedzieć, że są mało awaryjne więc poszukaj sklepu, w którym oferują Ci dobry serwis, żebyś w razie czego miał gdzie zanieść takiego laptopa do naprawy! W sklepie swiatlaptopow.pl oferują 3 letnią gwarancję więc warto się zastanowić nad kupnem u nich.
 

mery_master

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Zobacz Asusy w cenie ponad 3500zł, polecam! Z firm jeszcze tylko Dell i Lenovo, innych nie radzę.
 
W

Wonka

Guest
ery, a ja czytałam dużo o tym, że Asusy są bardzo awaryjnymi komputerami. Jeśli to prawda to nie posłuży niestety przez długie lata. Faktycznie Dell jest jeszcze dobrym wyborem jeśli chce się kupic komputer, a o lenovo nie słyszałam żadnych opinii od moich znajomych. Co prawda na forach internetowych czytałam, że są ok ale sama nigdy nie korzystałam. Tak czy inaczej na Asusa bym się nie zdecydowała. Dla mnie number one to mimo wszystko HP
 
G

Gabina

Guest
Sądząc po tym, że technika mocno idzie do przodu, to laptop nie posłuży ci dłużej niż 4 lata. Jak szukasz czegoś dobrego, to warto zajrzeć na swiatlaptopow.pl - sklep ma chyba największy wybór laptopów w sieci, a przy okazji całkiem atrakcyjną ofertę. Warto się do nich zgłosić, chętnie służą radą i szybko wysyłają towar.
 
Do góry