mobuilny internet

rimin

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Witam

Mam zamiar korzystać z mobilnego Internetu z abonamentem w
okolicach 60 zł.
Plus, Era czy Orange?
Jednym z kryteriów jest funkcjonalność. Brak zawieszania się i dobry zasięg.
Chodzi mi raczej o miasto opole, ale opinie z innych miast również się przydadzą.

Dziękuję
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Orange nie miało jeszcze 4 miesiące temu ciekawych ofert mobilnego internetu, Era zraziła mnie zasięgiem u kuzynki, osobiście wybrałam Plusa. W większych miastach zawsze zasięg jest idealny, w mniejszych też normalny, najgorzej zaś na małych wsiach. Jak chcesz sprawdzić to zerknij na stronę int jak są mapki z zasięgiem internetu. Cena porównywalna do Ery.
 

rimin

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Dziękuje za odpowiedz. a teraz pytanie do uzytkownikow orange free. A czy ktos testował orange free poza Polska? np.Litwa itp.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
A dlaczego tylko wielka trójka? Oferta Play Online All Inclusive jest bardzo dobra.
 

rimin

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
@cyr4x, do Play nie jestem przekonany, gdzieś na forum czytałem ze mają
tylko 27% pokrycia Polski. Jeżeli chodzi o Orange Free to
przekonują mnie happy hours (bezpłatny internet w nocy), a W Plusie
rozbudowana infrastruktura
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy Play ma pokrycie tylko 27%- to dość mało i wydaje mi się to niemożliwe, aczkolwiek pewna nie jestem. Druga kwestia jest taka, że właśnie nie wszystko jest kwestią tylko cen- owszem są one oczywiście istotne, ale na pewno należy zwrócić uwagę właśnie na zasięg. Pod tym względem chyba nadal przoduje Orange (chociażby ze względu na cdma). Kolejna kwestia to dodatkowe przywileje? Jak to wygląda w play i orange? Kiedyś u któregoś z operatora były tzw. szczęśliwe godziny. Nadal można z nich skorzystać?
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Oj kiepsko jest z Playem, kiepsko... Zasięg jest całkiem ok (zwykle 4-5 kresek), ale net się co chwila rozłącza, a w godzinach popołudniowych jego prędkość spada nawet do 6Kb/s. Także, ja szczerze Playa odradzam.
 
Do góry