"mniejsze" oko

mmichal

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Witam!
Mam 17 lat i od niedawna zauważyłem, że jedno oko, a właściwie powieka jest niżej niż druga i wychodzi taki efekt, że jedno oko jest mniejsze od drugiego. Jedno oko wygląda normalnie, a drugie jakbym nie spał przez całą noc. Myślałem, że to może przez brak snu, ale ja przecież śpię 8h regularnie... no przecież nie będę spał po 12h...;/

Trochę mnie to deprymuje... co mam robić? Pomóżcie, proszę!
 

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
Też tak mam. Ale na pierwszy rzut oka tego nie widać. :eek:k: W sumie to mi to nie przeszkadza.
 

Endrju!

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
normalne ;/ też tak mam, nie każdy jest doskonały, właściwie to nikt z natury doskonały nie jest. Jedni mają dłuższą jedną nogę, bardziej odstające jedno ucho, itd. Jest to chyba spowodowane tym że jedna półkula mózgu jest bardziej rozwinięta od drugiej, taak gdzieś słyszałem. Bardziej niż okulista pomoże chirurg plastyczny ;>
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
symetriaw przyrodzie nie wystepuje, wiec takie delikatne roznicy sie zdazaja i to nic strasznego. pociesz sie bo niektore dziewczyny maja piersi nawet o 2 rozmiary rozne a ty sie okiem przejmujesz :)
 

mmichal

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
symetriaw przyrodzie nie wystepuje, wiec takie delikatne roznicy sie zdazaja i to nic strasznego. pociesz sie bo niektore dziewczyny maja piersi nawet o 2 rozmiary rozne a ty sie okiem przejmujesz :)
Jak dobrze, że nie jestem dziewczyną... :pPP bo pewnie bym tak miał... :)
 
Do góry