mlodszy....

kita

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
mam przyjaciela z ktorym ciezko powiedziec co mnie laczy...tzn nie wiadomo czy to taka zazyla przyjazn czy cos wiecej w kazdym razie chodzi o to ze wiekszosz moich znajomych obserwujac nas stwierdzila ze on sie boi zrobic pierwszy krok gdyz ja jestem starsza on ma 22 lata ja 25 ale nigdy nie dawalam mu tego do zrozumienia ze to ja jestem starsza itd... wiec jak to jest czy rzeczywiscie w takim wieku(co innego jak mialby 17 lat ) chlopak moze sie czuc oniesmielony przez starsza dziewczyne??
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Moim zdaniem w waszym wieku różnica 3 lat nie jest znowu tak masakryczna, jak sama to zauważyłaś. Co do pytania owszem jeśli aż tak bardzo widać różnicę to może być, onieśmielony. Rada jak w większości przypadków pogadaj z nim szczerze. Pozdrawiam ;)
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Moim zdaniem w waszym wieku różnica 3 lat nie jest znowu tak masakryczna, jak sama to zauważyłaś. Co do pytania owszem jeśli aż tak bardzo widać różnicę to może być, onieśmielony. Rada jak w większości przypadków pogadaj z nim szczerze. Pozdrawiam ;)


Zeby nie pisac drugi raz tego samego napisze tylko ze sie zgadzam :)
 

Boy17

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
433
Punkty reakcji
0
Miasto
ze!
Ja sie czuje oniesmielony przed pewna Dziewczyne, ale ona ma 22, a ja 17, wiec jest roznica duza. Ale to ona zrobila pierwszy krok. Szkoda w sumie.
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Masz przyjaciela i nie wiesz co Ciebie z nim laczy? Zastanow sie czy to tylko przyjazn, a jesli cos wiecej z Twojej strony to daj mu kilka znakow, nie dawaj zadnych krotkich pilek bo sie chlopak sploszy.
Roznica 3 lat w tym wieku akurat nie gra roli - zalezy to glownie od tego, czy jestescie wystarczajaco dojrzali, a patrzac na wiek uwazam, ze raczej tak.

Jesli sie nie uda, nie bedzie za bardzo reagowal na te znaki, to badzcie nadal TYLKO przyjaciolmi. Nic na sile.
 

Zocha

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
246
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małe miasteczko
Wiek nie gra roli.
U mnie w rodzinie jest tak, że moja ciocia ma 40 lat,
a wujek ma 29 i jest 11 lat różnicy.(są ze sobą już prawie 10 lat)
Jakoś im to nie przeszkadza....
Jeśli Ci zależy to mu to powiedz, że wiek Ci jego nie przeszkadza,
że czujesz się z nim dobrze.
A powinno się udać.... :)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
moim zdaniem wiek tu nie jest żadnym problemem. jesteście przyjaciółmi - zbliż się do niego jeszcze bardziej. pokaż że Cię interesuje jako facet, a nie tylko jako przyjaciel. powodzenia ;)
 

shela

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
oczywiście że może czuć się onieśmielony :) to jest chyba możliwe w każdym wieku
zgadzam się z aga-byczek on powinien poczuć się przy Tobie jak mężczyzna a nie tylko jak kumpel. Wydaje mi się że wtedy nabierze pewności siebie i potem będzie już z górki :)

Trzymam kciuki :eek:k:
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
Ja osobiście nie dopuszczam do poufałości z młodszymi ode mnie facetami. Przyjaciółki i koleżanki młodsze mam, ale przyjaciół i kolegów nie ... bo nigdy nie wiadomo, co z takiej przyjaźni czy takiego koleżeństwa może się narodzić :). Ale, jak sprawa mnie nie dotyczy, to nie widzę żadnych przeciwskazań, bo wiem, że niektórym z tym dobrze a na niektórych nawet działa to podniecająco ...
 

*Kacha*

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
484
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Moja koleżanka jest w tym samym wieku co ty i ma faceta o 2 lata młodszego- niby nic nadzwyczjanego tyle, żę sa ze sobą 7 lat... to juz trochę zmienia postać rzeczy, prawda? Nic sie nie przejmuj tylko zachęć chłopaka delikatnie i tyle.
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Oj. Taka wielka różnica wieku to to nie jest. Onieśmielony, może i się czuje, ale spróbuj Mu jakoś pokazać, że nie ma czego się obawiać stawiając pierwszy krok w Twoim kierunku. Porozmawiaj z Nim ;) Pozdrawiam :)
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
to albo chłopak jest bardzo dojrzały albo ta dziewczyna bardzo dziecinna. ja bym się na coś takiego nie zdecydowała. zresztą o czym tu rozmawiać? jak klasówkę napisał?
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Tak dużo was nie dzieli, ale to czy jego to onieśmiela to czy nie to raczej sprawa indywidualna. Skoro on się boi zrobić ten pierwszy krok może ty przejmij inicjatywę?
 

MarcinDab

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ona 23 ja 16;] mi tam na rękę bo uważam, że starsze są że tak powiem lepsze... mądrzejsze i w ogóle mi się tak podoba;P
 

kita

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
ale czy wy jestescie razem?? czy sie przyjazncie czy starasz sie o jej wzgledy.... bo jezeli jestescie para to jestem pelna podziwu.
 

MarcinDab

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
nie jesteśmy razem, ale jestem ciekaw czy ktoś sie z takim czymś spotkał... nadziei sobie nie robie ale ciekawe czy takie coś może wypalić;P
 

hassu

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Moim zdaniem w waszym wieku różnica 3 lat nie jest znowu tak masakryczna, jak sama to zauważyłaś. Co do pytania owszem jeśli aż tak bardzo widać różnicę to może być, onieśmielony. Rada jak w większości przypadków pogadaj z nim szczerze. Pozdrawiam ;)


moim zdaniem wiek tu nie jest żadnym problemem. jesteście przyjaciółmi - zbliż się do niego jeszcze bardziej. pokaż że Cię interesuje jako facet, a nie tylko jako przyjaciel. powodzenia ;)

Z Wami się zgadzam :D
i pozdrawiam
 
Do góry