Mje mięśnie dziwnie rosną

korpiczekcr2

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Witam mam pewien problem a mianowicie ćwicze od 1 roku z przerwami na siłowni ale domowej sam sobie kupiłem sprzęt ćwicze wszystkie partie ciała oprucz nóg i mój problem wygląda tak że bicepsy bardzo ładnie rosną w szybkim tępie i są juz duze ale reszta np klata jest prawie płask a dziwnie to wygląda co jest nie tak źle ćwicze ?? o co chodzi ? wydaje mi sie ze robie wsyztko poprawnie
 

korpiczekcr2

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
plan no to tak ćwicze co drugi dzien po godzince niewiem co tu pisac normalne cwiczenia mam lawke ze sztanga mam 60 kg obciazenia mam lawke do brzuszkow worek bokserski i drazke ortaz 2 hantle nie cwicze jakos wedlug jakiegos planu ze np po iles razy jakies cwiczenie . poprostu podchodze np do lawki do brzuszkow klade sie i robie dopuki juz nei bede mial sil pozneij zchodze ide na hantle i pozneij na sztange a worek uzywaqm tylko do rozgrzewki i tak przez godzine gdybyscie mi dali jakis rozklad ze np ile wykonywac jakies cwiczenie z jakim obciazeniem bylbym bardzo wdzieczny ja sie nie znam jestem amatorem . Bradzo bylbym wdzieczny za pomoc.
 
P

P@tryk

Guest
No jak wyciskasz tyle ile możesz to nie jest dobrze, musisz mieć plan, poszczególne ćwiczenia, ilość serii i ilość powtórzeń w serii.
 

korpiczekcr2

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
No jak wyciskasz tyle ile możesz to nie jest dobrze, musisz mieć plan, poszczególne ćwiczenia, ilość serii i ilość powtórzeń w serii.
Pomozesz mi taki plan ułożyc prosze naprawde niewiel ile seri mam wykonywac ile bedzie najlepiej po ile powturzen niewieim mam 17 lat 178 cm wzrozstu 63 kg

bardzo was prosze o jakis plan pomuzcie prosze
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
po 1 technika, jak cwiczenia zle wykonujesz to ci moze bardziej na lapy isc

poczytaj, opis cwiczen na:

klata

ramiona

barki

po 2 plan

trudno powiedzec co ulozyc bo pisales ze masz wlasna silke, a wiec to zalezy od mozliwosci jakie masz

generalnie albo robisz FBW czyli wszystkie partie co trening, trening 3x w tygodniu, krotki intensywny

albo SPLIT czyli dzielisz, np. nogi - plecy - triceps, klata - barki - biceps

itp.

jak cwiczyc to zalezy od celu, mozna robic mase, rzezbe, sile.. i w zaleznosci od tego dobiera sie inaczej obciazenia, powtorzenia i przerwy

poczytaj na necie

po 3 dnieta

ponoc 60% sukcesu, diete sie ciezko uklada i trzeba tez troche poczytac w temacie na necie ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Najpierw zwiększ masę :)D), bo bieda u Ciebie z nią, ja w tym wieku ważę o 11 kg więcej, a uważam siebie za szczupłego.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
jak juz padl ten link to na tamtym forum mozna znalezc praktycznie cala WIEDZE potrzebna do trenowania ;)
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Polecam full body workout, skombinuj sobie pare rzeczy oprocz tej ławeczki, jakis drążek, modlitewnik i bedzie git :)
 
Do góry