Mistrzostwa Świata RPA 2010

M

marco9512

Guest
Brakuje mi szybkiej piłki. Argentyna gra tylko szybką piłkę. Reszta tworzy akcje pozycyjne co robi się już trochę nudne
 

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
Kamerun-Dania choc dunczycy wydaja sie faworytami stawiam na niespodzianke i wygrana kamerunu oraz przebudzenie sie Samuela Eto'o. Stawiam 2:1 dla kamerunu:D
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Australia - Ghana 1:1
Niezły mecz. Szkoda Australii bo, tak jak i w meczu z Niemcami, pokazali kilka fajnych akcji. Bardzo dobrze zapamiętam sobie ich występ w tych mistrzostwach. Ghana - kondycyjnie nie wytrzymali w 2 połowie, czy co?

Wydaje się, że największe szanse na wyjscie z grupy ma teraz Serbia i Niemcy.

Holandia - Japonia 1:0
Nudy nieziemskie. Fragmenty tylko oglądałem


Kamerun - Dania 1:2
Bardzo dobry mecz, ale oglądałem tylko w przerwach w GP Polski (fantastyczne zawody dla Polaków!).
Szkoda, że kamerun tak dobrze nie zagrał z Japonia. Niestety jedzie do domu. Wygląda na to, że Dania przejdzie dalej, choć remis premiuje Japończyków.
Holandia jak na razie prezentuje najnudniejszą piłkę na mistrzostwach z zespołów grających 2 mecze do tej pory (no może Anglia jeszcze).

Jutro:
Słowacja - Paragwaj:
Nie widziałem pierwszego meczu Słowaków. Cóż, teraz już nie ma żartów, będzie gra na całego. Wszystko się może zdarzyć, coś mi jednak mówi, że Paragwaj będzie górą

Nowa Zelandia - Włochy:
Jak z półamatorami włosi nie wygrają, to z kim mają wygrać?

Brazylia - WKS:
Brazylia albo remis, ale po ciężkim i wyrównanym boju.
 

arsene17

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
2
Kamerun-Dania
prawdopodobnie jeden z najlepszych meczów tych mistrzostw, wielki szacunek dla Kamerunu moim zdaniem dania powinna przegrac bo przez większość czasu ograniczali się tylko do kontry ale cóż Anty-futbol znowu górą(podobnie jak w meczu Hiszpania-Szwajcaria).Najlepsze jest to ze teraz będzie coraz więcej "meczów o życie" i coraz więcej emocji wiec nie pozostaje nic innego jak tylko zacierać rączki:D

Słowacja-Paragwaj
sadząc po tym co zobaczyłem w pierwszych meczach tych drużyn jestem przekonany co do zwycięstwa Paragwaju. Obstawiam wynik 2:0 dla Paragwaju

Włochy-Nowa Zelandia
choć na tym mundialu zdarzyło się już wiele sensacji to niewierze ze tym razem będzie.Jeśli i tu byłaby sensacja to niewiedzialbym czy to przez to ze najlepszym piłkarzom się nie chce grac czy po prostu słabsze drużyny staja się coraz lepsze.

Brazylia-WKS
z niecierpliwością oczekuje na to spotkanie.Myślę ze tu WKS może wygrać sądząc po ostatnim słabym meczy Brazylii z Koreą.Stawiam na wynik 1:1 lub 2:2
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Szkoda mi Kamerunu, prezentowali świetną grę zarówno w meczu z Japonią jak i z Danią, nawet jeśli wygrają z Holandią mogą nie wyjść z grupy...
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
W ostatnim meczu Kameruńczycy grali bardzo konkretnie, ale to za mało, w futbolu liczą się wyniki. W sumie, i tak wolałem Danię. :)
 
M

marco9512

Guest
No to po Francji. Domenech to kiepski trener.

Wczoraj Anelka poleciał do domu za słowa powiedziane w przerwie ich meczu (pie**** się skr****)

Teraz doszło do bójki między Riberym a Gourcuffem. Ten drugi to ulubieniec Domenecha ale zarazem antyprzyjaciel pozostałych kadrowiczów.
 

Cvahoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
448
Punkty reakcji
6
Wiek
41
Miasto
Preston
Mistrzowie świata vs półamatorzy 1:1. Za to kocham MŚ. Cały świat śmieje się z Włochów. :)

Świetny mecz nowozelandzkiego bramkarza - Włosi właściwie poza groźnymi strzałami z dystansu nie mieli wiele okazji.

Jak na razie bogaci piłkarze zawodzą na mistrzostwach tak jakby jeszcze byli na wakajach. Biedni piłkarze też nie zachwycają, ale na tych niby lepszych starcza. Na boisku nie widać wielkiej różnicy między piłkarzami zarabiającymi miliony a tymi grającymi za setki funtów. W Anglii reprezentacja jest pośmiewiskiem i kolejny raz, coraz wyraźniej słychać głosy kwestionujące wysokie gaże kopaczy. Anglia, Włochy z dwoma remisami. Francja odpada. Hiszpania przegrywa. Holandia ciuła wygrane. Brazylia męczy się z Koreą Płn.

Na razie najlepiej wypadają ekipy z Płd. Ameryki.

Oczekuję ciekawego widowiska w meczu Urugwaj-Meksyk.
 

MyoRD

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Śmiać mi się chce z Włochów. Gol jeszcze z karnego. Kpina jakaś.
 
Q

quid pro quo

Guest
Brazylia 1 : 0 WKŚ
Znów górę weźmie chłodna kalkulacja, ale obym się mylił :)
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
szykuje sie cieakwy mecz. sadze ze zobaczymy wiecej goli bo WKS musi zaatakować.
stawiam szalenie na 3-2 dla Brazylii.
 

Munsun

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
232
Punkty reakcji
3
no byłem blisko ale WKS mnie zawiodło a Brazylia zaskoczyła pozytywnie. Kto wie, może to oni wygrają te mistrzostwa jak zwykle poza Europą.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Ale te kartki na koniec niepotrzebne, tracą ważnych zawodników przed spotkaniem z Portugalią...
 
Q

quid pro quo

Guest
Brazylia bez Kaki? Cóż, wiąże się to ze zmianą strategii całej drużyny, bo nie da się ukryć tego, jak ważnym zawodnikiem jest Kaka. To jest tak, jakby Portugalia grała bez Ronaldo.

Ale z drugiej strony - może być ciekawie.
 
Do góry