Miss World Z Czech

Status
Zamknięty.

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no ale moim zdaniem miss polski nie byla taka brzydka :) byly ladniejsze ale ona tez nie byla taka zla! :)
 

Attachments

  • poland_mini.jpg
    poland_mini.jpg
    3,8 KB · Wyświetleń: 13

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Nie no, to polska miska, to ładna dzieczyna, ale bez przesady :D Takich w naszych kraju mamy (na szczęscie :D) wiele.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Najładniejsza to jest Miss Word 2005 no niestety trzeba było wybrać nową uważam, że w gali miss word 2006 były ładniejsze od czeszki, ale to chyba tak jest, że nigdy nie wybierają najładniejszych przykład? Marzena Cieślik Miss Polonia ... dno :lol:
 

Oto ja Wojtek

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Mogli jednak ładniejszą wybrać, bo mieli z czego wybierać,. ale wybrali Czeszke,
każda miała szansę lecz ona wygrała. :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
mi się Jamaica podobała i Brazylia. Z Meksyku też była bardzo łądna. Z tych co pamiętam, z Północnej Irlandii też była okej. Z Czech była łądna, ale wolałabym Jamaice albo Brazylie. ;)
 

tomek_zlotow

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
228
Punkty reakcji
0
Ale przeciez w tym konkursie nie chodzi tylko o wyglad, bo ladniejszych to jest pelno nawet w moim miescie ale czeszka byla moja faworytka, wydawal mi sie najsympatyczniejsza z nich no i tak w ogole to przeciez w tym konkursie nie chodzi tylko o urode ale tez o wiele innych rzeczy.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Zarówno Polka jak i Czeszka była brzydka.
W ogóle te miss nie były jakieś ładne.
A ta z USA to był chyba transwestyta :D
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ja od poczatku stawiałam na czeszke i wkońcu jakoś wygląda ta miss, bo nie wspomne o naszej Polce wogóle mi sie nie podobała :phi:
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
juz na samym poczatku jak zobaczyłam czeszke to mi sie smiac chciało, a jak sie okazało ze została miss bylo to do mnie wprost rzenujące, jak dla mnie było wiele dużo ładniejszych kobiet,no ale cóż
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Niebrzydka ta Czeszka. Nie oglądałem gali finałowej, ale miss oprócz urody musi mieć trochę rozumu i dlatego wybrali tą a nie inną.
Co do Polki widziałem ją kiedyś w tv jak udzielała wywiadu. Strasznie sztuczna osoba.
 

monika_paulina

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
33
to dobrze,ze wygrałą Miss Czech.To bardzo ładna dziewczyna i prawie Polka,wiec lepiej cieszmy się.Polska nie miała szans na wygranie,niestety...
 
Status
Zamknięty.
Do góry