Minister Izraela: Watykan dobrze wiedział o holokauście!

Status
Zamknięty.

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
kurva mać skoro każdy naród brał udział /chciał holocaustu może powinniśmy powrócić do tamtych dni!? szlag mnie trafia kiedy te żydowskie mendy szukają kolejnych winnych, aby wyłudzić więcej kasy/prowadząc jakąś dziwną politykę historyczną. co ciekawe:
Kod:
Pius XII? To jedyny człowiek, który mi się sprzeciwiał i nigdy nie był posłuszny.
Hitler

Kod:
Tylko Kościół autentycznie stał na drodze Hitlerowi w jego kampanii na rzecz wyparcia prawdy. Nigdy wcześniej się Kościołem nie interesowałem, ale teraz odczuwam wielkie wzruszenie i podziw, ponieważ tylko jeden Kościół miał odwagę i upór by stać po stronie intelektualnej prawdy i duchowej wolności. Przez to jestem zmuszony przyznać, że to, czym kiedyś pogardzałem, dziś wychwalam bez powściągliwości
Einstein-są lub byli jednak uczciwi Żydzi
 

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce
kurva mać skoro każdy naród brał udział /chciał holocaustu może powinniśmy powrócić do tamtych dni!? szlag mnie trafia kiedy te żydowskie mendy szukają kolejnych winnych, aby wyłudzić więcej kasy/prowadząc jakąś dziwną politykę historyczną.

KK jest atakowany przez różne organizacje żydowskie ale i niezależnych badaczy(niby) na "wielu frotach". Gross zdaje się dopiero w "Strachu" ( w każdym razie nie licząc "przed-strachowych" wywiadów z tym stwierdzeniem u Grossa sie nie spotkałem) pisze o antysemityzmie (przez rzekome dawanie wiary plotkom o "macy z chrześcijańskiej krwi") kardynała Wyszyńskiego, ale i innych wysokich hierarchów polskiego KK.
I ten trend zaczyna sie nasilać.
Pewnie po Polsce, Watykanie itd. w końcu przyjdzie pora na Fidżi, Burkina Faso, czy Vanuatu.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
A Izrael dobrze wie, że Watykan znajduje się w Rzymie, czyli mieście które odpewnego momenyu było okupowane przez Niemcy, a wcześniej było stolicą faszystowskich Włoch. Watykan nie mógł stanowić zagrożenia dla Niemiec, bo posiada tylko gwardie szwajcarów, i właściwie gdyby Hitler zażyczył sobie zlikwidować Watykan to by to zrobił. Papież mógł tylko pomagać Żydom tak jak to robił, czyli tajnymi kanałami, a oficjalne gromienie Hitlera niosło duże ryzyko, a skutek wątpliwy.
 

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce
tylko komu jest teraz na rękę robienie zamieszania w tej sprawie? Jeśli tylko ktoś chce pokazać,że może sobie pozwolić nawet na blokowanie beatyfikacji(która już praktycznie jest przesądzona) to co będzie dalej? Czy w czasie wojny ginęli tylko Żydzi? Nie, Żydzi to kilka-kilkanaście procent ofiar tej wojny, więc dlaczego papież miał by się troszczyć tylko i wyłącznie o nich(jakoś nikt nie obciążał papieża odpowiedzialnością za śmierć Polaków, Ukraińców itd).? Pamiętacie sprawę krzyży w Oświęcimiu? Katolicy też tam ginęli, ale wg Joskowicza i jemu podobnych pamięć o nich to zło!! pamięć należy się tylko żydowskim ofiarom Oświęcimia.
 

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Głupota, chamstwo, debilizm. A przeczytajcie komentarze. Jeden mądry udowadnia, że to nie swastyka.
" wastyka na fotce nie jest symbolem nazistowskim.
Swastyka jako symbol szczęścia znana była od kilku tysięcy lat.
Jest to symbil słońca.
Kojarzy się z galaktyką spiralną "
Jakbym ja miał taki symbol słońca na koszulce, to już bym miał sprawę w prokuraturze.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
a teraz wyobraźmy sobie taką sytuację-papież robi Żydkom psikusa za tą zabawną fotkę i 26 października 2008 roku na placu świętego Piotra ogłasza, że Watykan w rzeczywistości nigdy nie uznał państwa Izrael, nawołuje do wyzwolenia Ziemi świętej spod okupacji niewiernych i utworzenia niepodległej Palestyny, oświadcza również beatyfikację Piusa XII i Mahometa(precedens po raz pierwszy w historii nie-chrześcijanin zostaje świętym) w tlumie przekupieni krzykacze skandują "Bóg tak chce" i po chwili cały plac zaczyna powtarzać. Telewizje na całym świecie pokazują wezwanie papieża do nowej krucjaty tym razem jednak nie przeciw muzułmanom a razem z "młodszymi braćmi w wierze" jak od tej pory zaczęło zwracać się o mahometanach, ci w przypływie miłości do Benedykta XVI rozpoczynają nową Intifadę, ginąc z jego imieniem na ustach. po roku na plażach Izraela ląduje desant - żołnierze jak i czołgi mają pewien znajomy symbol, którego nie widziano tu od setek lat :]
SH150-Crusader.JPG


Veni, vidi, Deus vicit

wiem że mało prawdopodobna historia, ale kto wie... może papa powróci do dobrych, zapomnianych tradycji :D pomyślcie jak skoczyłaby popularność Katolicyzmu.
 

Rafti

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
477
Punkty reakcji
0
Miasto
tymczasowo Siedlce
a teraz wyobraźmy sobie taką sytuację-papież robi Żydkom psikusa za tą zabawną fotkę i 26 października 2008 roku na placu świętego Piotra ogłasza, że Watykan w rzeczywistości nigdy nie uznał państwa Izrael, nawołuje do wyzwolenia Ziemi świętej spod okupacji niewiernych i utworzenia niepodległej Palestyny, oświadcza również beatyfikację Piusa XII i Mahometa(precedens po raz pierwszy w historii nie-chrześcijanin zostaje świętym) w tlumie przekupieni krzykacze skandują "Bóg tak chce" i po chwili cały plac zaczyna powtarzać. Telewizje na całym świecie pokazują wezwanie papieża do nowej krucjaty tym razem jednak nie przeciw muzułmanom a razem z "młodszymi braćmi w wierze" jak od tej pory zaczęło zwracać się o mahometanach, ci w przypływie miłości do Benedykta XVI rozpoczynają nową Intifadę, ginąc z jego imieniem na ustach. po roku na plażach Izraela ląduje desant - żołnierze jak i czołgi mają pewien znajomy symbol, którego nie widziano tu od setek lat :]
SH150-Crusader.JPG


Veni, vidi, Deus vicit

wiem że mało prawdopodobna historia, ale kto wie... może papa powróci do dobrych, zapomnianych tradycji :D pomyślcie jak skoczyłaby popularność Katolicyzmu.

respect Narodowcze, podrasuj CV i na następną kadencję Ty staraj się o posadę papieża :eek:k:
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Dokładnie. Jesteś młody, goń do seminarium i kto wie. Jak się nie rozsypię ruszę na Ostatnią Krucjatę.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
respect Narodowcze, podrasuj CV i na następną kadencję Ty staraj się o posadę papieża thumbsup.gif
Dokładnie. Jesteś młody, goń do seminarium i kto wie. Jak się nie rozsypię ruszę na Ostatnią Krucjatę.
musiałbym wytrzymać przez co najmniej 40 lat w celibacie, aż mnie wybiorą :( nic z tego :p
znam kilka osób, które były kiedyś zaciekłymi wrogami KK a teraz są ultrakatolikami... gdyby tak udało się jakoś nawrócić nuworlda :lol: pewnie już po ogłoszeniu go na papieża pozdrowiłby wiernych wyprostowaną prawą ręką
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
kurva mać skoro każdy naród brał udział /chciał holocaustu może powinniśmy powrócić do tamtych dni!? szlag mnie trafia kiedy te żydowskie mendy szukają kolejnych winnych, aby wyłudzić więcej kasy/prowadząc jakąś dziwną politykę historyczną. co ciekawe:
Kod:
Pius XII? To jedyny człowiek, który mi się sprzeciwiał i nigdy nie był posłuszny.
Hitler

Kod:
Tylko Kościół autentycznie stał na drodze Hitlerowi w jego kampanii na rzecz wyparcia prawdy. Nigdy wcześniej się Kościołem nie interesowałem, ale teraz odczuwam wielkie wzruszenie i podziw, ponieważ tylko jeden Kościół miał odwagę i upór by stać po stronie intelektualnej prawdy i duchowej wolności. Przez to jestem zmuszony przyznać, że to, czym kiedyś pogardzałem, dziś wychwalam bez powściągliwości
Einstein-są lub byli jednak uczciwi Żydzi

rozumiem twoje oburzenie na to co wyprawiają ci którzy wesoło trzaskają w kominku u Hansa- ale nie pisz przekleństw (omijając cenzora) bo na drugi raz poleci niestety ostrzeżenie. Jeżeli nie podoba ci się cenzor forumowiskowy ( mi też :p) to tak jak ja- zagwiazdkowuj jedną literę i nie bedzie problemów;)

Co do samego tematu: mi nawet nie chce się tego komentować. Wszędzie widzą antysemitów nawet w narodzie który ratował im/ich ojcom i dziadkom tyłki przed hitlerowcami.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
a teraz wyobraźmy sobie taką sytuację-papież robi Żydkom psikusa za tą zabawną fotkę i 26 października 2008 roku na placu świętego Piotra ogłasza, że Watykan w rzeczywistości nigdy nie uznał państwa Izrael, nawołuje do wyzwolenia Ziemi świętej spod okupacji niewiernych i utworzenia niepodległej Palestyny, oświadcza również beatyfikację Piusa XII i Mahometa(precedens po raz pierwszy w historii nie-chrześcijanin zostaje świętym) w tlumie przekupieni krzykacze skandują "Bóg tak chce" i po chwili cały plac zaczyna powtarzać. Telewizje na całym świecie pokazują wezwanie papieża do nowej krucjaty tym razem jednak nie przeciw muzułmanom a razem z "młodszymi braćmi w wierze" jak od tej pory zaczęło zwracać się o mahometanach, ci w przypływie miłości do Benedykta XVI rozpoczynają nową Intifadę, ginąc z jego imieniem na ustach. po roku na plażach Izraela ląduje desant - żołnierze jak i czołgi mają pewien znajomy symbol, którego nie widziano tu od setek lat :]
SH150-Crusader.JPG


Veni, vidi, Deus vicit

wiem że mało prawdopodobna historia, ale kto wie... może papa powróci do dobrych, zapomnianych tradycji :D pomyślcie jak skoczyłaby popularność Katolicyzmu.
Jak juz bedziesz papiezem to daj znac gdzie sie mam podpisac zeby jechac :)
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
musiałbym wytrzymać przez co najmniej 40 lat w celibacie, aż mnie wybiorą :( nic z tego :p
znam kilka osób, które były kiedyś zaciekłymi wrogami KK a teraz są ultrakatolikami... gdyby tak udało się jakoś nawrócić nuworlda :lol: pewnie już po ogłoszeniu go na papieża pozdrowiłby wiernych wyprostowaną prawą ręką
A po cholerę nawracać nuworlda? Facet ma swoje przekonania które uważa za słuszne i wszystko jest git.
I taka mala ciekawostka Wyszynski swoim zachowaniem np. przy bierzmowaniu przyczynił się do tego że w Polsce pojawiło się paru nowych antyklerykałów.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
A po cholerę nawracać nuworlda? Facet ma swoje przekonania które uważa za słuszne i wszystko jest git.

ok nie będę go nawracał... obiecuję
I taka mala ciekawostka Wyszynski swoim zachowaniem np. przy bierzmowaniu przyczynił się do tego że w Polsce pojawiło się paru nowych antyklerykałów.
ekstra
 
Status
Zamknięty.
Do góry