Mimo Że Mam Chłopaka,wspomnienia Nie Dają Mi Spokoju....

myszka20

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Od niedawna mam chlopaka,drugiego w moim zyciu.Z pierwszym byłam ponad 7 miesięcy.Dobrze mi jest z obecnym,ale czemu wspomnienia mi powracaja,dlaczego zaczyna mi brakować w pewnych momentach mojego byłego :( Co ja mam zrobić?pliskaa pomóżcie mi :(
 

myszka20

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Na początku roku się rozstaliśmy....myslałam że mi przeszło już ale to wraca,czasami czuje sie bezradna w stosunku do tego,nie wiem co mam robić :(
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
No to krótki czas, ja sie związałam po moim byłym z kim innym po dwóch latach... prędzej nie potrafiłam, a nie chciałam nikogo ranić, bo bym pewnie ciągle myślała o tamtym, czekałam na osobe, która mi tak zawróciła w głowie, że o tamtym już nie myśle i jestem z Tą osobą do tej pory.

Musisz sie zdecydować czego chcesz, tzn. kogo, możesz przeczekać, może uczucia do byłego wygasną, ale jak nie wygasną to potem bedzie boleśniejsze rostanie z obecnym. No nie wiem co Ci poradzić.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Być moze chodzi o tzw pierwsza milosc, ktorej sie nigdy nie zapomina :)
Musisz odroznic wspomnienia od obecnej milosci. Co jest wazniejsze to co jest czy to co było?
Ktos mial swoj czas, teraz ma juz inny ktos.

Ja tez czasami mysle o byłym i dobrze go wspominam, choc on mnie nie za bardzo...
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Tak już jest :) pierwsze miłości chodzą po głowie :) moja miłość pierwsza cały czas mi chodzi, chociaż miało to się skończyć... :)
 

gosiaczek738

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mała tajemnica:P
Tak już jest :) pierwsze miłości chodzą po głowie :) moja miłość pierwsza cały czas mi chodzi, chociaż miało to się skończyć... :)
Zgadzam się z Tobą,pierwsze miłości chodzą po głowie :) Ja też nadal z moją pierwszą miłością jestem.Chociaż już się raz ona skączyła.I dla pierwszej miłości zerwałam z moim 2chłopakiem z którym chyba by mi nie było tak dobrze jak z 1miłością :)

115_1_.gif
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Czas leczy rany wkrótce będziesz tylko o dobrych rzeczach myślała ze swej 1 miłości. Ale zazdroszcze Ci tego uczucia mimo że jestem starsza nie doświadczyłam jeszcze prawdziwe miłości.
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
a wiem, wiem jak to jest ;), moze nadal Go kochasz, 1 są zawsze szczegolni i wazni ..bo wtedy poraz pierwszy doswiadczamy czegos nowego- nowego uczucia, o ktorym pozniej trudno zapomniec. Z czasem wszystko minie, poki ktos pozadnie nie zawroci Ci w glowie.. nie masz co liczyć na (wybicie sobie pierwszego uczucia z głowy) Ale to dobrze,ze mamy wspomnienia, bo tylko one nam pozostaja i nikt nam ich nie moze odebrać.
Życze szybkiego powrotu do siebie..;*
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Coz mysle ze calkiem sie tych wspomnien nie pozbedziesz....Ale napewno z czasem bedziesz myslec o tym coraz mniej...
Mialam niedawno podobna sytuacje jak Ty. Pojawil sie byly a wraz z nim wspomnienia. Ale powiem Ci ze nie warto. Jeszcze zalezy w jaki sposob sie rozstaliscie. Ale jesli chodzi o moj przypadek kiedy podle mnie potraktowal i rzucil dla innej to naprawde nie warto. Mimo ze kawal czasu bylismy razem az 2 lata.
Ale nie ran swojego chlopaka, jesli oczywiscie go kochasz. Bo jak juz mowilam nie warto. Wspomnienia sa piekne ale nie mozne przez nie ranic drugiej osoby. Wiem jak bardzo moj chlopak cierpial przez ten czas. A bylo to nie potrzebne.
Dlatego musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy napewno kochasz swojego obecnego chlopaka. Bo moze Ci sie wydaje ze jak jestes z tym a przypominasz sobie czasami tamtego to nie dzieje sie nic zlego. Dzieje i to bardzo tylko jest to ze tak powiem narazie ukryte i nie ma co tego ciagnac. Bo ani Ty w takiej sytuacji nie bedziesz w pelni szczesliwa ani Twoj chlopak.
Pozdrawiam :)
 

myszka20

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Nasz związek niestety nie miał żadnych szans na przyszłość i o tym on i ja wiedziałam...dlatego zostaliśmy przyjaciółmi....wspomnienia wracaja ale tylko te miłe...
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
Ehhh... Może Ty nadal czujesz cos do tego chlopaka?? Albo po prostu potrzebujesz wiecej czasu... W koncu nie tak wiele minelo jak już nie jesteście razem... Zajrzyj w gła siebie i zobacz, co tak naprawdę czujesz do tych obydwu chłopaków, tylko musisz być ze sobą szczera...
 
Do góry