Miłosny Problem

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Inaczej sie rozmawia z chłopakiem a inaczej z przyjacielem a jeszcze inaczej z kumplem.
Inaczej, ale na początku rozmawiałaś ze swoim obecnym chłopakiem, jak z przyjacielem, prawda ? a teraz jestescie razem. więc Beken moze najpier rozmawiac z ową dziewczyna, jak z przyjaciolka, takie wzajemne zaufanie wiele moze zdialac. i swoboda.
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
no nie do końca jak z przyjacielem ale utrzymywaliśmy dobre stosunki ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
no nie do końca jak z przyjacielem ale utrzymywaliśmy dobre stosunki
no własnie ;), ale mimo wszystko. wiadomo, zę z dnia na dzień i On nie stanie sie przyjacielem, ale będą żyli w dobrych stosunkach ;)
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Właśnie pegaz, Carmen ma rację. poza tym kobiety, to kobiety i sam możesz widziec to inaczej, jako, ze jestes facetem. przyjaźń w związku jest wazna, a ile to par w stosunkach czysto koleżeńskich w koncu byli ze sobą ?

Może inaczej :)

Przyjaźń pozbawiona jest pewnych tendencji, które wprowadzają ze sobą uczucie zakochanie/miłość. Sercowych zobowiązań. Przyjaciel może chodzić z inną dziewczyną, całować się z inną dziewczyną, kochać z inną dziewczyną ... lecz druga strona nadal tym przyjacielem jest i nie powinna mieć w kwestii tego jakiejś dezaprobaty :) Przyjaciela się kocha, bo on po prostu jest ... ale także cieszy jego szczęściem w drodze do miłości. Jeśli nam to przeszkadza, znaczy, że pojawiło się uczucie, które jest odrobinę silniejsze od przyjaźni. Cóż w przypadku, gdy opatrznie się w nim zakochamy ... kiedy on sam jest zakochany w kimś innym ? Bariera pomiędzy przyjaźnią a miłością jest nikła, bo obie osoby możemy równie silnie kochać, lecz ta przyjacielska dusza pozbawiona jest uczucia, specyficznej zazdrości skupiającej bliskość innej osoby. Fizycznej bliskości (nie mylić z seksem;) ).
Inna sprawa, kiedy kwitnie przyjaźń i splotem wydarzeń oboje nie mają partnera. Po kilku latach, nagle zaczyna iskrzyć, dając początek wspaniałej miłości – bo przecież znają się już od podszewki :) Lecz kiedy chodzimy z przyjacielem i myśli mamy sprecyzowane czysto partnersko, tylko chcemy, by się sprawdził – to już chodzenie, nie z przyjacielem a potencjalnym partnerem.
Różnica niby niewielka ale blokuje w nas pewne odruchy, które są normą w stosunkach partnerskich.
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
mimo wszystko pegaz ani ja ani ty ani Carmen nie mielismy stuprocentowej racji, gdyż, jak pisałam, można to wszystko róznie interpretowac... ale wrócmy do tematu autora ;)
 

Wiślak

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
no wlaśnie prosiłbym o wrócenie do tematu pisze to ja czyli beken tylko mam małe problemy zkontem daltego zmiana nicku :) i od razu chciałbym przeprosic za moja długa nie obecność ale nie zależało to odemnie... no ale niestety nie ma o czym za bardzo pisać ona-czyli dziewczyna w której jestem zakochany i to bardzo mocno (tak mi sie przynajmniej wydaje) wujechała na wakacje i wraca nie wiem kiedy :/ i mam z nią kontakt wyłącznie poprzez sms-y a najgorsze jest to że nie moge sie zdobyc na to aby nawet jakos jej zasugerować co do niej czuje :bag: to jest naprawde straszne :( nie wiem co mam zrobic kiedy patrze na jej zdjęcie to poprostu coś sie we mnie rusza i mam ochote jej wszysko powiedzieć ale gdy to on naprzykład napisze mi jakiegoś sms-a to od razu ta odwaga mija nie wiem co z tym zrobić prosze POMOCY bo naprawde nie moge tak bezczynnie juz siedzieć bo jeśli ona znalazła by sobie kogoś innego to ja nie wiem co bym zrobił a przecież na wakacjach sie róźne rzeczy mogą zdarzyc :( a ja nie moge patrzeć jak mi miłość ucieka :(

PROSZE PISZCIE!!!

Prosze Piszcie to dla mnie bardzo ważne !!!
 

chon

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
wiesy co ja mam taki sam problem :p:pP:p Załozyłem nowy topic napisz jak chcesz moja tez wyjechała za granice i az mnie sciska gdzieś ;/ ale nie powiem jej tego przez sms (to załosne)
 

Lila_15

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jesteś nieśmiały, ale po prostu z nią pogadaj. Powiedz jej ,że twoje uczucia do niej się zmieniły i że nie jest to już tylko przyjaźń, musisz przełamać swoją nieśmiałość.
Pozdro!!!
 
Do góry