milość?

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Chciałabym zobaczyć takiego człowieka który nie potrzebuje miłości,chociaż by rodzicielskiej,ja nie potrafiłabym tak żyć,nie mówiąc o miłości do innych bliskich osób.Jak to życie wygląda, może mi napiszesz jak sie żyje nie kochajac?
Nie napiszę Ci, bo nie jestem tego przykładem...teoretycznie. Ja bym chciał kochać i być kochanym ale cóż jak pech to pech. Mam znajomego, który wcale źle nie wygląda i jest naprawdę fajnym kolesiem i co? On nie chce związku ani miłości. On woli być sam, bo jemu jest tak dobrze. Nie ma obowiązków, martwi się tylko o siebie i świetnie się z tym czuje. Powiem szczerze, że żałuje czasem tego, że nie mogę mieć tyle siły...
Nie mów mi więc, że nie da się żyć bez miłości i że się wegetuje, bo głupoty gadasz.
 

IWzKk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Nie napiszę Ci, bo nie jestem tego przykładem...teoretycznie. Ja bym chciał kochać i być kochanym ale cóż jak pech to pech. Mam znajomego, który wcale źle nie wygląda i jest naprawdę fajnym kolesiem i co? On nie chce związku ani miłości. On woli być sam, bo jemu jest tak dobrze. Nie ma obowiązków, martwi się tylko o siebie i świetnie się z tym czuje. Powiem szczerze, że żałuje czasem tego, że nie mogę mieć tyle siły...
Nie mów mi więc, że nie da się żyć bez miłości i że się wegetuje, bo głupoty gadasz.

Być może gadam głupoty,tylko czy na dłuższą metę można żyć bez miłości,ja sobie nie potrafie tego uzmysłowić,ale skoro są ludzie którzy potrafią bez niej żyć życzę im powodzenia.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Irmina
Ty nie wyobrażasz sobie życia bez tego. Nie poradzisz sobie sama w życiu bez ukochanej osoby i to rozumiem. Sam tak mam czego czasami żałuję. Są jednak ludzie, którzy nie wiedzieć czemu wolą samotność. Na świecie o wiele dziwniejsze i bardziej niesamowite rzeczy się dzieją...
 

Piłaa69

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Częstochowa
Miłość trwa do momentu pojawienia się rutyny w związku,później już to się nie nazywa miłość tylko przywiązanie do drugiej osoby :mruga:
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
po co komu jest milośc?
zebysmy tylko cierpieli?
mimo ze daje nam tez szczescie...
ale zawsze potem cierpimy przez
kogos kochamy nad zycie...\


miłość nadaje naszemu życiu sens i stanowi siłę, dzięki której możemy się rozwijać i doznawać szczęścia...
Niekoniecznie musi to być miłość kobiety do mężczyzny i na odwrót, miłość to znajomi, przyjaciele, rodzice, Bóg.
Nie neguje tego, że wszystko, co nam się przydarza zmienia nasz sposób patrzenia na świat, jednak naprawde warto się zakochać, bo kto się podda pewnych zmian sam zauważy w sobie inną osobę potrafiącą kochać. Miłość nie rani, tylko człowiek psuje wszystkie więzi jakie się miedzy ludzmi utworzyły. Zapewniam, że czasem warto się poświęcić dla tego pięknego uczucia, to jest jak "spadanie z wysokości jednak bez widoku końca[dna] poprostu niekończący się lot" - dosyć przyjemny, wszystkow człowieku chodzi ... czuje sie przez caly ten okres spiecie .. coś cudownego ! dlatego dla tych chwil warto sie poswiecić, nawet jesli pozniej musimy cierpiec...
 

thingspyrka

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
po co komu jest milośc?
zebysmy tylko cierpieli?
mimo ze daje nam tez szczescie...
ale zawsze potem cierpimy przez
kogos kochamy nad zycie...\
Jak ja słyszę takie głupie gadanie.. to mi się unosi..
Ble ble ble…
Dziewczyno ile masz lat??
Kto powiedział że miłość zawsze będzie usłana różami, zawsze nie zmiennie jak będziesz uważać to i tak trafisz kiedyś na kolec nawet w najlepszym związku.
Więc nie mów mi po co komu miłość nie zadawaj takich pytań,
Zranił Cię ktoś, bo z tego co wiem to tylko osoby które kiedyś zostały odtrącone tak uważają.
Cierpimy bo się nie rozumiemy , nie rozumiemy się więc cierpimy.
Miłość jest każdemu potrzebna do normalnej egzystencji to jest wpisane w życie każdego człowieka ale raz jest dobrze a raz źle .
Przeżyłam już taką wielką Lol
Co ja pisze to moja pierwsza miłość musiałam patrząc jak on całuje się z inna i co dałam rade przetrwałam.
Teraz mam związek z kimś bardzo dla mnie ważnym kto jest wart nawet mojego życia
Poświęciłabym wszystko tylko żeby był szczęśliwy i vicewersal!
Więc jak już spotkasz tą 2 połówkę to napiszesz całkiem innego posta.
 

Martynuss

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Jak już myślę, że to miłość to później to mija. Dlatego chyba nigdy jeszcze nikogo nie kochałam, chociaż powiedziałam to słowo. To tylko mylne uczucia, zauroczenie...


Czekam :D hehe :D może ktoś się kiedyś się zjawi, no i ja będę miała czas. Jestem strasznie zabiegana :p
 

thingspyrka

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
Jak już myślę, że to miłość to później to mija. Dlatego chyba nigdy jeszcze nikogo nie kochałam, chociaż powiedziałam to słowo. To tylko mylne uczucia, zauroczenie...


Czekam :D hehe :D może ktoś się kiedyś się zjawi, no i ja będę miała czas. Jestem strasznie zabiegana :p
Wierze w Twoje szczęście!
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Wierze w Twoje szczęście!

każdy na swojej drodze spotka osobę jej przeznaczoną, "szukajcie a znajdziecie" choć niekoniecznie... w wielu przypadkach ta osoba zjawi się niespodziewanie zmieniając całe życie, obracając świat do góry nogami ale mimo tego staniecie się szczęśliwi.. {wiem coś o tym} :) miłość jest piękna i warto w niej trwać :] Wierze, że ludzie potrafią być szczęśliwi jednak czasami czują się nie spełnieni, jeśli natomiast znajdziesz osobę odpowiednią, która od razu sprawi że serce zaczyna Ci mocno bić to serdecznie gratuluje ! ;P Piękne uczucie... i warte wszystkiego ;) Powodzenia
 

salazarrn

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
43
MILOSC TO TYLKO SŁOWO CO WILKIE MA ZNACZENIE .
MILOŚC TO UCZUCIE CO WILKIE MA SILE
MILOSC TO WSZYSTKO CO CZLOWIEK MA




CHOC JESTEM SAM KOCHAM ZYCIE WIEM CO TO MIŁOSC JEST , CHOC NARNY MOJ LOS JEST .
NIE MARZEKAM CIESZE SIE CHWILĄ TAKIE ZYCIE.
 

thingspyrka

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
każdy na swojej drodze spotka osobę jej przeznaczoną, "szukajcie a znajdziecie" choć niekoniecznie... w wielu przypadkach ta osoba zjawi się niespodziewanie zmieniając całe życie, obracając świat do góry nogami ale mimo tego staniecie się szczęśliwi.. {wiem coś o tym} :) miłość jest piękna i warto w niej trwać :] Wierze, że ludzie potrafią być szczęśliwi jednak czasami czują się nie spełnieni, jeśli natomiast znajdziesz osobę odpowiednią, która od razu sprawi że serce zaczyna Ci mocno bić to serdecznie gratuluje ! ;P Piękne uczucie... i warte wszystkiego ;) Powodzenia
Muszę się przyznać że zawsze szukałam tej „miłości”
Zawsze starałam się pokazać z jak najlepszej strony przed co dopiero poznanym gościem.
Uważałam że jeżeli nie będę sobą do końca taka jaka jestem naprawdę może coś wyjdzie..
Ale olałam sobie jakieś tam głupie spotkania ze znajomymi wyrywały na imprezach.
Bo po co impreza się skończy i nic już nie będzie
Siedziałam w domu , rzadko wychodziłam bo jak już to do pracy robić reportaże na ślubach, taka praca fotografa.
Nie miałam ochoty po pracy jechać później na imprezy jak reszta moich znajomych koleżanek.
E tam dość długo byłam sama..
Aż postanowiłam założyć sobie konto na jednym z portali internetowych.
Eh trafiłam na fajnego gościa i opisy o nim i cechy charakteru a te spojrzenie na jego pierwszym zdjęciu.
Postanowiłam puścić mu „oczko” noi nic zero odzewu olałam sobie.
Ale dostałam prix wiadomość numer jego gg
Napisał… jeżeli chcesz odezwij się..:)
Hi hi jesteśmy razem.
Nie szukałam a znalazłam. Znaczy się ja pierwszy krok zrobiłam on drugi.
Nie warto szukać na umór .
Jestem szczęśliwa :D
 

~~lilu~~

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Super!! :eek:k:
Musze sie z Tobą zgodzić, nie ma co szukać kogoś na siłe... Wiem co to znaczy. Juz to przeżyłam i całkiem niedawno... A co tam,niech będzie... napisze swoją historie...
Przechodziłam trudne chwile w swoim życiu i potrzebowałam kogoś z kim mogłabym porozmawiać, przytulić sie, mieć oparcie... Szukałam sobie chłopaka, po prostu. I znalazłam. Na początku myślałam że jest świetny, że już z nim będę, że dłuuugo z nim będę. Ale okazało sie inaczej. On wolał mnie przekręcać na prawo i lewo. Wszyscy to widzieli tylko nie ja. W końcu to dostrzegłam. I zerwałam z nim. Oczywiście zaczął sie wypierać wszystkiego ale powiedziałam stanowczo: KONIEC! Teraz mam chłopaka i wcale go nie szukałam, on znalazł mnie!! Chce być tylko z nim...
Dlatego moge każdemu radzić: NIE SZUKAJCIE MIłOśCI NA SIłE. poczekajcie troche, ONA sama was znajdzie
 
Do góry