Miłość?

sopeleq

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...::z serca pustynii::...
z tego co czytam to nie interesują Cie uczucia innych i skaczesz z kwiatka na kwiatek;] troche za dobrze masz chyba w życiu...
a jak nie wiesz z kim być to nie badź z żadnym z nicch;]
 

malolatkazanetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
za dobrze w zyciu?
nie bede sie Wam spowiadac bo kazdy z Was widzi czubek swojego nosa...
od dzieciaka dostawalam po d**ie tak jak nikomu nie zycze ale w tym poscie nie o mnie...
przykra sprawa jest kiedy ludzie miedzy innymi Wy oceniacie w ten sposob ludzi...
Pierwszy post nawet nie jest o mnie, zmienione imiona...
Pisze cos aby sprobowac kolezance pomoc zobaczyc jak mysla o tej sytuacji inni
ale z tego co widze... masakra oceniacie ludzi na podstawie jednego posta? potraficie powiedziec ze miala dobrze w zyciu? nie wiem nie znam jej od urodzenia i nie wcinam sie w problemy rodzinne bo mam swoje ale Wasze podejscie dla mnie osobiscie jest przykre
A co do kolezanki moze sie bawila... wiem ze bylo nie fair (rozmawialam z nia o tym) ale to nie znaczy ze jest rozpieszczona gowniara bo tak jak wszyscy ma swoje wartosci.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Buahahahahahaha

Dziecko drogie.. buahahahah

Oto cały mój koment

Pisze w imieniu koleżanki - buahahaha

Proszisz o pomoc w jednym poście to co my mamy zrobić?? No to po tym jednym poście odpisujemy.. na zyczenie....

potraficie powiedziec ze miala dobrze w zyciu?
buahahaha... piszesz o sobie czy o kim w końcu?? co?? mieszasz się dziewczyno... i to równo..

Powiedz mi jedno my nie rozumiemy sytuacji bo nie znamy całej sprawy.. hmm - no to czekamy na opis dokładny, może w końcu do naszych ciężkich rozumów dotrą całe twoje wartości.. hmm twoje czy twojej kumpeli?? :p buahaha

Nie będziesz się nam spowiadać - no nie, bo od tego masz księdza..



Ale rusz trochę swoją główką i zastanów się czego chcesz.. pomóc koleżance, żebysmy my pomogli - ale jak skoro nie wiemy o wszystkim ??

Jesteś... nie powiem tego głosno!


od dzieciaka dostawalam po d**ie


jakby nie było jesteś jeszce dzieckiem.. myslisz że mając 15 lat możesz pisać takie rzeczy jakbyś przezyła nie wiadomo co?? a twoje posty świadczą tylko o tym że jesteś rozkapryszoną dziewczynką....

I droga 15-letnia dziewczyno dziwnym trafem wszyscy jestesmy zgodni co do opini o twoim poście hmm.. ciekawe dlaczego co nie??
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
poprostu gubimy sie w twoich zeznaniach i nie lbimy osób które podszywaja sie pod kogos, stwierdzilismy po twooim poście ze laska poprostu jest egosistka mysli tylko o sobie a nie o tych chlopakach co rani i nie ma sie co oszukiwac ze skacze z kwiatka na kwiatek, nie wiemy co przezyłaś ale myślimy racjonalnie odpisaliśmy wszystcy tak jak myslelismy na ten temat nie zeby ci dowalic czy tez napisac na twoja korzysc ze tak niech robi tak dalej bardzo dobrze robi bo tak nie jest, wiec nie wal focha i nie krytykuj nas oki
 

malolatkazanetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Wy krytykujecie w ten sam sposob
Zreszta fakt post jest o mojej kolezance
A podszycie sie to kwestia tego ze chcialam zobaczyc z jakimi komentami spotkalaby sie kolezanka gdyby napisala tutaj cos o sobie i kwesta checi podjecia proby pomocy....


A jesli juz chodzi o mnie co wlasciwie nie ma z tymi postami wiekszego znaczenie jednak sie czepiacie do dostalam od zycia juz nie jednego kopa i smieszny jest dla mnie osad ze majac 15 lat przezylam mniej niz Wy.. bo nie jedno male dziecko np majace po 10 lat przezylo wiecej tragedii niz dorosle osoby,..... no ale tak do tego trzeba dorosnac a jak sie wszystko dostaje pod nosek to ciezko...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Hehe.. wystarczy spojrzeć na twoje posty by stwierdzić ze gdybyśmy napisali posty chwalące Twoje bądź jak wolisz czyny Twojej koleżanki byłoby ok, ale nie bo my widzimy złe zachowanie i otwarcie o tym piszemy więc lepiej udać biedną dziewczynkę chcącą tylko pomóc..

Buahahaha..
Wiesz dlaczego napisałam "dziecko" ??

Bo dorosła to ty na pewno nie jestes od razu byżś widziała to złe zachowanie tejze osoby o której, domniewam, piszesz... hmm.. Śmieszne masz podejście do życie, skoro tyyyyyle przeszłaś, więcej niz dziecko 10-letnie no to powinnaś wiedzieć ze bawienie się czyimiś uczuciami nie jest dobre, a bardzo nawet bardzo nie fair!!!

I ostatni mój komentarz do Ciebie brzmi :

buahahahaha.. owszem krytykujemy, no wychodzi na to że jesteś ulepiona z tej samej gliny skoro niepodzielasz naszego zdania, a zaznaczam że wypowiada się tu kilka osób z róznych miejsc i środowisk...

A swoją drogą - nie powinnaś się tak wkurzać, bo chyba (jako osoba, która tyyyle przeszła i zna życie) wiedziałaś i byłaś/jesteś świadoma tego że pisząc na forum, do którego ma dostęp wiele osób, każdy ma prawo odpowiedzieć wg siebie, niekoniecznie na Twoja korzyść....

Tyle moje drogi dziecko... ooo przepraszam panno doświadczona niejednokrotnie przez życie

No i fakt - moje odpowiedzi są bardzo przykre - ale nikt ci nie obiecał że ktoś napisze - "tak skacz dalej z kwiatka na kwiatek" :D Wychodzi na to że po prostu ja potrafię powiedzieć wprost - bezpośrednio co o tym myśle ..

Bo nokt nie lubi ranic tej drugiej osoby - wiadomo - ale dziwne że wszyscy mnie popierają - więc nadal powtarzam swoje pytanie - czy to dziwny zbieg okoliczności???? Przemyśl zanim odpowiesz i nie pisz pod wpływem emocji bo zaczynasz się mieszać coraz bardziej dziewczyno!!!

aaa i jeszce jedno tu nie chodzi o ilośc przeżytych tragedii w życiu - a o podejście do życia i myślenie - przedewszystkim myslenie !!! Bo przezyta tragedia a nawet wiele - nie sprawia że jesteśmy mądrzejsi !!!

No i szkoda że nie potrafiszodp na jakiekolwiek moje pytanie z poprzednich postów .. cóż twój wybór... nie mogę Cię zrozumieć skoro nie ospowiadasz .. tylko jedziesz naokoło dowalając jaka ty jesteś biedna i pomocna koleżance
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
mery ma racje , pozatym jak by twoja kolezanka tu napisała patrzelibysmy na ten temat tak samo ze rani tych 2 facetów traktuje ich jak zabawki to co my mamy o tym myslec poprostu tak sie nie robi, kazdy z nas duzo w zyciu przeszedł i to akurat nie ma tu nic do tego, skoro jestes taka doswiadczona to czemu nie powiesz kolezance ze tak sie nie robi niech wybierze jednego, a najlepiej powinni ja w :cenzura:e kopnac zeby sie nauczyła, niech poczuje to samo moze tez pozna zycie tak jak ty,widocznie to ona jest rozpieszczona i ma wszystko pod noskiem skoro tak wydziwia,wcale nam sie to nie podoba napisalismy prawde czy ci sie to podoba czy nie, i jestesmy tu zeby doradzac a nie dowalac wiec sie zastanów :D
 
Do góry