Miłość...

xxx1515

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Mam na imię Tomek. Mam 20 lat. Praktycznie od zawsze kocham pewną dziewczynę. Nigdy mi nie przeszło. Ona mnie też kochała. Była moją pierwszą miłością, a ja jej. Nie ułożyło się nam jakoś i 2 lata temu straciliśmy kontakt. Było mi ciężko, nie umiałem się z tym pogodzić. Chciałem zapomnieć ale nic z tego. Jestem bardzo stały w uczuciach. Ona ma teraz chłopaka, ja miałem dziewczynę ale to był niewypał. Ostatnio spotkaliśmy się (z moją jedyną) i szczerze gadaliśmy. Ja myślałem że jej już dawno przeszło, że nic dla niej nie znaczę. Ale okazało się że jest dokładnie odwrotnie. Tak długo czekałem na te słowa. Tylko ona ma chłopaka. Mówi że bardzo żałuje, że nie jesteśmy razem ale nie może tego zrobić jemu... Kocha ale... Co robić???
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
A tam walcz od razu ;)

Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, mówi że nadal kocha ale to uczucie nie przeszkodziło jej znaleźć nowego partnera? Imho bardziej go krzywdzi będąc z nim z litości = ja bym sobie ją odpuścił bo są lepsze, tylko nie chcesz tego do siebie dopuścić.
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Kocha Ciebie, ale jest z innym? Śmieszne, wręcz szczeniackie. Po prostu jest niezdecydowana, albo coś jej się nie układa i sama nie wie czego chce. Ja na twoim miejscu bym się w to nie pchał, później Ty będziesz wszystkiemu winny i tak to się skończy.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Nie wierz! jeśli faktycznie by kochała, nie byłoby takich problemów jakie się pojawiają.
Dla miłości nie ma rzeczy niemożliwych.
 

MieRah

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2011
Posty
114
Punkty reakcji
1
Ja myślałem że jej już dawno przeszło, że nic dla niej nie znaczę. Ale okazało się że jest dokładnie odwrotnie. Tak długo czekałem na te słowa. Tylko ona ma chłopaka. Mówi że bardzo żałuje, że nie jesteśmy razem ale nie może tego zrobić jemu... Kocha ale... Co robić???
Odpuścić.

Gdyby serio kochała, to by nie miała innego.
 

xxx1515

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ale ja miałem inną i dlatego ona zaczęła być z nim...
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
więc miej pretensje do siebie i teraz nie wpierdzielaj się :]
Miałeś swoje 5 min, a że wolałeś inną to twoja strata :p
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Nie jest łatwo! wiem o tym! Tylko weź tak dogłębnie sobie to przemyśli spróbuj ułożyć w głowie albo na kartce! Wszystko co jest za i co jest przeciw weź to na rozum i na serducho! pogodzisz te dwa "motory działania" ze sobą i albo ja olej i zapomnij hehe (jak ją kochasz to i tak nie zapomnisz)a jak nie kochasz to znajdziesz inną. Jak to uczucie jest prawdziwą miłością to będziesz walczył a jak nie to Ci przejdzie!
 

marioKnZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
215
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Miasto
Milton Keynes, UK
Po prostu bądź blisko.
Wiadomo, że Tobie zależy i nie masz zamiaru odpuścić...
Trzymaj się możliwie blisko, ale nie przyciskaj za mocno. Kobiety bywają pogmatwane w uczuciach, ale jeśli ty będziesz wytrwały jak skała to po pewnym czasie może zrozumieć...
Może też tamten koleś popełni jakiś błąd... Albo Ona sama udręczona myślami odepchnie go od siebie?
W każdym razie jeżeli jesteś zdecydowany podążać tą drogą... I coś z tego dla siebie masz (wielki cel w życiu?).
No to podążaj z konsekwencją. Kobiety na ogół ją doceniają...
 

xxx1515

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Zapomnieć chyba nie potrafię skoro to trwa tyle lat. Mam czekać na nią?
 

esklavin

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
91
Punkty reakcji
2
Wiek
14
Miasto
dywanik u stóp Pana
Odpuśc jak setki tch co miało marzenia i ich nie zrealizowało..
Emocje ludzkie sa pogmatwane. Nie rozkminiaj dlaczego , kto zawinił nie ma snesu..
Jeśli cos stanowi dla Ciebie wartośc to sie o to starasz.Prawda? Oceń na ile warte jest Twoje uczucie do niej? na odpuszczenie czy walke o nie?
Czy warte plunięcia te lata za Tobą. Jej daj czas.. Wie ,ze źle zrobiła to juz cos
Przemyślcie razem ten toast gruziński
Była noc. Księżyc i cisza. On i Ona.
On powiedział: - Tak?
Ona powiedziała: - Nie.
Minęły lata. I znów noc, księżyc i cisza. On i Ona.
Ona powiedziała: - Tak?
On powiedział: - Tak.
Ale lata już były nie te.
Wypijmy za to, byśmy wszystko w życiu robili w porę!
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
wkręcaj sobie, że to twoja wielka miłość... a na pewno zapomnisz :lol:
życie toczy się dalej ;)

I tak razem nie będą to po co życie sobie komplikować?
 

xxx1515

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
dziękuję wszystki. zdecydowałem że odpuszczę. jakoś to będzie:)
 
Do góry