Miłość, zazdrość, POMOC!

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
witam,
Mam 20 lat ale pierwszy raz zakochałem się tak w dziewczynie (18 lat)Jeste piekna, ma powodzenie u chłopaków, miała już ich sporo. Na początku to ona do mnie startowała, cały czas pisała, chociaż ja jej mówiłem że nie szukam dziewczyny, potem jednak uległem. Zaczeliśmy się spotykać,ona pokazywała że zależy jej na mnie , ja to niezbyt pokazywałem bo tego tak nie czułem. Ale potem nie wiem nawet kiedy zakochałem się, ona też mówiła że mnie kocha ja jej tez chociaż wiem że mało i nie okazywałem jej tej miłości.
Ona chyba widzać to tez się oddaliła, i widać że przestało jej mniej zależeć. Najbardziej dołuje mnie to że ma strasznie dużo kolegów, koleżanek mało. Sama mówi ze kilku kolegów mówi jej że miało z nią fantazje erotyczne, ona z tego sie śmieje, mnie to troche denerwuje ale jakos przebolewam.
Ale też często mówi o pewnym chłopaku ktory jej sie podoba jest dobrym kolega, uczy sie z nim w szkole (nie klasie) i on tez mowil ze mial z nia juz kilka razy fantazje , ona z nim raz też. Jak ją pytam czemu z nim nie jest to mowi ze jest dobrze jak jest, ale zawsze jak rusze jego temat to zaczyna gadac o nim dlugo az zmienie temat.

No ale ostatnio nie dalem rady bo powiedziala ze sie ze mna nie spotka i gdzies jedzie zalatwiac sprawy i wroci póżno, zdołowalem sie i napisalem zebysmy zakonczyli znajomosc. Napewno zrobilo sie jej przykro. Ja jednak na nastepny dzien odwolalem to bo caly czas o niej myslalem, przeprosilem ona jednak powiedziala ze duzo w jej oczach stracilem i pomysli czy da mi kolejna szanse. No i dała chociaz ja caly czas mam te bardzo złe uczucie jakby zazdrości ze ona tam z tym jakims kolega, kolegami sie spotyka. No i wiem że juz jej mniej zalezy na mnie a ona wie ze jestem zakochany po uszy i moze to wykorzystac....

tez taki maly , dziecinny przyklad: napisalem jej smsa z godzine temu że ją kocham, nic nie odpisuje a jeszcze jakieś tydzien - dwa temu pisała do mnie non stop.

chce pozbyć się tego uzucia zazdrości, niepewności i być szczęśliwy bo jak to dalej tak ma byc to wole o niej jakos zapomniec ale wiem ze byloby to trudne.
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
szczerze radzę Ci abyś zakończył to, nie angażuj się więcej bo będziesz cierpiał jeszcze bardziej
 

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
no nie takiej odpowiedzi się spodziewałem. nie odpuszcze tak łatwo. tylko cały czas sie ciekawie, strasznie jej na mnie zalezalo, caly czas pisala przez ponad miesiac, chciala sie spotykac pomimo to że jej mówiłem że nie suzkam i nie chce dziewczyny. nawet werbowała mojego kolege, wypytywało go itp. no i po jakiś mysle 2 tygodniach kiedy już sie spotykalismy jakos jej się odmienilo i pokazuje że jej nie aż tak mocno zależy jak wcześniej, a szczególnie po tym jak raz przez pół dnia nie odzywałem sie do niej.

Ogólnie teraz czuje się lepiej, staram się być pewny siebie i jesli ja bede sie starał a ona nie bedzie tego odwzajemniać , dam se spokój i to będzie tylko i wyłącznie jej strata.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Za dobry jesteś - na dłuższą metę to jest dla kobiet nudne ;) Wyjdź gdzieś z kolegami, albo lepiej - koleżankami i od razu się dziewczyna zmieni, gdy zrozumie, że nie jest dla Ciebie całym życiem i może Cię stracić.
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Mozeesz jedynie miec zal do siebie. ZAniedbales dziewczynę i teraz są tego konsekwencje. Naważyłeś piwa- pij. Nie dziwie sie, ze spotyka sie z innymi, jak jej wlasny chlopak nie okazywal milosci ...
 

skippermaxx

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
402
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Mozeesz jedynie miec zal do siebie. ZAniedbales dziewczynę i teraz są tego konsekwencje. Naważyłeś piwa- pij. Nie dziwie sie, ze spotyka sie z innymi, jak jej wlasny chlopak nie okazywal milosci ...
No tak, ale jak ona cały czas mu napieprza o jakimś typku, mówi że ma z nim fantazje erotyczne, to w sumie jest to trochę chore.. Może w ten sposób chce w nim obudzić jakieś emocje..
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ale żeś to z:cenzura:ł ;p a mogło być tak pięknie. jeśli serio chcesz jeszcze coś walczyć (choć widzę marnie twoje szanse) to po prostu pisz coraz rzadziej. np. raz w tygodniu, aż w końcu przestań w ogóle. jak sama nie przyjdzie, to już koniec. byciem dobrym jej nie nakłonisz do powrotu.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Jeżeli chcesz szczęścia to zakończ to. Jeżeli ona nie chce być w związku z Tobą, to co masz zamiar zrobić? Zmusić ją? Odpuść, tak będzie najlepiej dla wszystkich.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
ale żeś to z:cenzura:ł ;p a mogło być tak pięknie.


zgadzam się!

Mozeesz jedynie miec zal do siebie. ZAniedbales dziewczynę i teraz są tego konsekwencje. Naważyłeś piwa- pij. Nie dziwie sie, ze spotyka sie z innymi, jak jej wlasny chlopak nie okazywal milosci ...


szczera prawda!

No tak, ale jak ona cały czas mu napieprza o jakimś typku, mówi że ma z nim fantazje erotyczne, to w sumie jest to trochę chore.. Może w ten sposób chce w nim obudzić jakieś emocje..


z tego co ja zrozumiałam to on był pierwszy, ale jej nie chciał, a tamten typek chyba ją chciał i zaczną wykorzystywać okazję, gdy dziewczyna była rozżalona... i tak się kółko zakręciło... a może po prostu mówiła to specjalnie.... zmyśliła.... nie wiadomo, co czuję....
 

Bartolini

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2010
Posty
6
Punkty reakcji
1
Za dobry jesteś - na dłuższą metę to jest dla kobiet nudne ;) Wyjdź gdzieś z kolegami, albo lepiej - koleżankami i od razu się dziewczyna zmieni, gdy zrozumie, że nie jest dla Ciebie całym życiem i może Cię stracić.

I tu się zgadzam, jak widzę facetów płaszczących się przed dziewczynami żeby one ŁASKAWIE ich zauważyły to opada mi kopara, Facet to ma być facet, ma być pewny siebie, zdecydowany i znający własną wartość. Co to piękna kobieta to jakiś nadczłowiek czy co że trzeba ją czcić i obchodzić jak ze złotym bożkiem? Niekiedy po podbiciu do ślicznej dziewczyny rezygnuję bo wychodzi na to, że poza urodą nie ma mi nic do zaoferowania, jest pusta. Uwielbiam kobiety, ich towarzystwo i wszystko co z nimi związane ale jestem facetem, znam swoją wartość i tez mam swoje wymagania, równie dobrze mogę być szczęśliwy żyjąc sam jak i z kobietą, partner powinien być częścią naszego życia, a nie jego celem. Musisz znać swoją wartość człowieku, co to ona jest dla Ciebie jakąś nagrodą? One mają swoje wymagania co do facetów, miejmy i my co do nich. Chce innego? Jej strata, w Polsce żyje prawie 40milionów ludzi i ponad połowa to kobiety! Miej jaja stary BB)
 

thorN89

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
1
nie jest tak że ona cały czas gada o tym typku czy też ze ja teraz nigdzie nie wychodze i słucham się jej wszystkiego co ona powie.
ma do mnie pretensje że nie okazywałem jej miłości, wczesniej i tak nadal do mnie lgneła, pisała, przytulała się pomimu iż ja tak niechętnie to dośc robiłem. teraz się jej zmieniło, czyli jakby troche przestało jej zależeć.
no mi tylko nie pasuje to ze ma duzo kolegów i o tym ze wspomniala mi (na gg) że miala fantazje z nim i on mowil ze ma z nia no i wyczuwam ze jej on sie podoba ale to on chyba nie chce miec dziewczyny bo to raczej koles ktory ma wy:cenzura:ane na wszystko. ja ją znam 2 miesiące a spotykam się jakieś 3-4 tygodnie więc to bardzo mało.
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
nie jest tak że ona cały czas gada o tym typku czy też ze ja teraz nigdzie nie wychodze i słucham się jej wszystkiego co ona powie.
ma do mnie pretensje że nie okazywałem jej miłości, wczesniej i tak nadal do mnie lgneła, pisała, przytulała się pomimu iż ja tak niechętnie to dośc robiłem. teraz się jej zmieniło, czyli jakby troche przestało jej zależeć.
no mi tylko nie pasuje to ze ma duzo kolegów i o tym ze wspomniala mi (na gg) że miala fantazje z nim i on mowil ze ma z nia no i wyczuwam ze jej on sie podoba ale to on chyba nie chce miec dziewczyny bo to raczej koles ktory ma wy:cenzura:ane na wszystko. ja ją znam 2 miesiące a spotykam się jakieś 3-4 tygodnie więc to bardzo mało.


no i głupi trójkącik wyszedł.... ratuj się kto może!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

michal89krk

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
24
Wiek
34
Może ona Ciebie testuje... - kobiety podobno tak mają, że zawsze muszą sprawdzać jak facet reaguje.
Może ona się o coś obraziła - no cóż podobno wszystkie mają swoje humorki xD

Po prostu szczerze z nią porozmawiaj o Was, może dowiesz się na czym stoisz...
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Może ona Ciebie testuje... - kobiety podobno tak mają, że zawsze muszą sprawdzać jak facet reaguje.
Może ona się o coś obraziła - no cóż podobno wszystkie mają swoje humorki xD

Po prostu szczerze z nią porozmawiaj o Was, może dowiesz się na czym stoisz...


ja to słyszałam, że faceci testują dziewczyny :D nawet tego doświadczyłam :/
 
Do góry