miłość przez internet

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Swoją miłość można spotkać nawet na forum matematycznym - tak było u Nas :) powiem więcej: poznanie się w innym miejscu, niż portal randkowy, jest w jakiś sposób miłe, ponieważ żaden z Nas nie przybył tam w tym celu - tak po prostu samo wyszło :)
 

andel1

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
31
można to zrozumieć jakoby ciocia, wujek i ten nowy facet byli w trójkącie o.0

Nie. Źle mnie zrozumiałaś. Oni nie żyli w trójkącie, rozwiedli się przez wujka który zrobił dzieciaka innej i po jakimś roku gdy ciocia otrząsnęła się z rozczarowania poznała tego faceta i widać, że jest teraz bardziej szczęśliwa z nim niż jak była z wujkiem (który zanim hajtnął się z moją ciocią miał już 2 żony i dzieci, z ciocią ma 2-kę synów i teraz z tamtą). Więc nie ma tu mowy o żadnym trójkącie.
 

Lampkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Gdzieś słyszałam, że bodajże 1/8 małżeństw zawieranych w USA to małżeństwa zawierane przez pary, które poznały się w Internecie ;) Daje nam to 12,5%, więc to już całkiem spora część populacji xd Ja sama pozanłam kilka wspaniałych osób w sieci, z dwoma miałam okazje się spotkać, a z pozostałymi planuję spotkac się w wakacje :) Żadna z tych znajomości nie była z nastawieniem na związek
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie że da się tak poznać miłość ;)
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
trzeba bardzo uwazać i nie dac się oszukać
jak to w życiu - super koleś poznany na czacie może się oakazać obleśnym erotomanem - tak samo jak wymarzony nażeczony może uciec sprzed ołtarza, albo okazać się bigamistą. w necie jest łatwiej fałszować tożsamość, ale przecież oszukać mogą cię wszędzie - trzeba używać głowy i być uważnym - podobno kobiety mają to we krwi? :p
 
Do góry