Milość od pierwszego wejrzenia?

Gucio888

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
Gda
Siema !

Moja przygoda z pewną przesympatyczną Panią zaczęła się kilka miesięcy temu poznaliśmy się na koncercie odrazu wiedziałem, że jest to dziewczyna dla mnie może to śmieszne ale naprawdę zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Wymieniliśmy się numerami i do dziś utrzymujemy stały kontakt spotkania na piwko jakieś koncerty itp. Strasznie się nią zauroczyłem zależy mi na niej tylko jest małe ale ma chłopaka. Ostatnio zaczęliśmy rozmawiać na bardziej intmne tematy dowiedziałem się że między nimi nie jest dobrze olewa ją itp. a ja jako że jestem strasznie uparty i zależy mi na niej chciał bym o nią powalczyć i tu jest moje pytanie czy starać się czy mam sobie odpuścić. Strasznie mi na niej zależy bo to jest pierwsza dziewczyna, z którą umiemy złapać wspólny język mamy podobne zainteresowania możemy rozmawiać godzinami i ten jej charakter no poprostu miodzio. Tylko jak wybrnąć z tej sytuacji ? Hmmmm

Z góry dziękuję wam za pomoc ;)
 

wasap80

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2006
Posty
278
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
poczekaj jeszcze chwilę jak mówisz, że sytuacja między nimi nie jest za ciekawa to może niedługo będzie koniec, a wtedy ty wkroczysz :D
 

Gucio888

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
Gda
Staram się podejść strategicznie :) Nadszedł mnie ostatnio pomysł aby wyrwać ją na piwko ale nie tak jak zawsze gdzieś pod bloki czy coś tylko na jakąś plaże + romatynczy spacer :p żeby jej pokazać że to ja jestem górą. Zobaczy że chłopak nigdy jej tak nie zabierał i zacznie może jej się to podobać :p
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
ile Ty masz lat ze nie wiesz ze kobiety bardziej niż kwiatek interesuje twoj narzad? jesli przez kilka miesiecy nie zblizyłes sie do niej w aspekcie damsko-meskim itd. to wielce mozliwe ze jestes jej meska przyjaciolka a to slepa uliczka :D
poza tym łatwiej jest odbic dziewczyne nieogarnietego kolesia niz poderwac wolna szmulke, za ktora lata zgraja facetow z wywieszonymi jezorami- takze to ze "kogos ma" nie przyjmuje jako usprawiedliwenie twojej biernosci
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Jeśli rzeczywiście Ci na niej zależy, to staraj się o dziewczynę! ;)
Mhm, a jeśli później już laska da się złapać na te plaże i spacery i poczuje miętę do Ciebie i coś między Wami będzie, to nie zapominaj, że nie tylko na początku trzeba zabiegać i dbać o kobietę! :D Bo zauważyłam już wiele razy, że Wy, faceci, starając się o dziewuszkę, wymyślacie rzeczy z kosmosu, by ją zdobyć. Jednak w dalszym czasie, gdy związek trochę trwa, też przydadzą się chwile romantyzmu i wypadałoby czasami zabrać ukochaną na spacer po plaży, chociaż by dlatego, aby przypomnieć sobie, jak to było 'kiedyś' ..
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Wiesz... jesli Ci na niej zależy to możesz się starać. Tylko jeśli ten jej chłopak się dowie, że jej zarywasz dziewuchę, może być nieciekawie... Może na początek poprostu bądź blisko niej, jakby ten koleś się czepiał, zawsze możesz mu powiedzieć, że tylko kumpel jesteś.
 

ironman

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
lubuskie
Siema !

Moja przygoda z pewną przesympatyczną Panią zaczęła się kilka miesięcy temu poznaliśmy się na koncercie odrazu wiedziałem, że jest to dziewczyna dla mnie może to śmieszne ale naprawdę zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Wymieniliśmy się numerami i do dziś utrzymujemy stały kontakt spotkania na piwko jakieś koncerty itp. Strasznie się nią zauroczyłem zależy mi na niej tylko jest małe ale ma chłopaka. Ostatnio zaczęliśmy rozmawiać na bardziej intmne tematy dowiedziałem się że między nimi nie jest dobrze olewa ją itp. a ja jako że jestem strasznie uparty i zależy mi na niej chciał bym o nią powalczyć i tu jest moje pytanie czy starać się czy mam sobie odpuścić. Strasznie mi na niej zależy bo to jest pierwsza dziewczyna, z którą umiemy złapać wspólny język mamy podobne zainteresowania możemy rozmawiać godzinami i ten jej charakter no poprostu miodzio. Tylko jak wybrnąć z tej sytuacji ? Hmmmm

Z góry dziękuję wam za pomoc ;)

Ale to Ty jednak powinieneś to wiedzieć, czy powalczyć czy nie. Ale skoro już pytasz o radę to walcz. Wykorzystaj moment słabości przeciwnika i uderzaj. Bo jak między nimi się polepszy to już może nie chcieć z niego rezygnować. Walcz.
 

pysiex91

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
430
Punkty reakcji
0
Miasto
Józefów woj. Lubelskie
powinienes zawalczyc jezeli Tobie na niej az tak zalezy to czemu nie.

tamten ja olewa i jest jej z tym zle..pokrec sie kolo niej a kto wie moze jej serce zacznie nalezec do Ciebie ;)
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Siema !

Moja przygoda z pewną przesympatyczną Panią zaczęła się kilka miesięcy temu poznaliśmy się na koncercie odrazu wiedziałem, że jest to dziewczyna dla mnie może to śmieszne ale naprawdę zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Wymieniliśmy się numerami i do dziś utrzymujemy stały kontakt spotkania na piwko jakieś koncerty itp. Strasznie się nią zauroczyłem zależy mi na niej tylko jest małe ale ma chłopaka. Ostatnio zaczęliśmy rozmawiać na bardziej intmne tematy dowiedziałem się że między nimi nie jest dobrze olewa ją itp. a ja jako że jestem strasznie uparty i zależy mi na niej chciał bym o nią powalczyć i tu jest moje pytanie czy starać się czy mam sobie odpuścić. Strasznie mi na niej zależy bo to jest pierwsza dziewczyna, z którą umiemy złapać wspólny język mamy podobne zainteresowania możemy rozmawiać godzinami i ten jej charakter no poprostu miodzio. Tylko jak wybrnąć z tej sytuacji ? Hmmmm

Z góry dziękuję wam za pomoc ;)
'



Na Twoim miejscu powalczyłabym o nią spróbować zawsze możesz lepsze to niż czegoś potem żalować że się nie zrobiło..
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
ile Ty masz lat ze nie wiesz ze kobiety bardziej niż kwiatek interesuje twoj narzad? jesli przez kilka miesiecy nie zblizyłes sie do niej w aspekcie damsko-meskim itd. to wielce mozliwe ze jestes jej meska przyjaciolka a to slepa uliczka :D
poza tym łatwiej jest odbic dziewczyne nieogarnietego kolesia niz poderwac wolna szmulke, za ktora lata zgraja facetow z wywieszonymi jezorami- takze to ze "kogos ma" nie przyjmuje jako usprawiedliwenie twojej biernosci


touchdown czy Ty zawsze tak podchodzisz do sprawy? Jesteś bezbłędny :p
a co do tematu to staraj się! Pewnie,że masz walczyć! Pokazać, że zależy Ci na niej, że jesteś lepszy od tamtego. Zabierz ją na romantyczny spacer, pewnie coś wtedy zaiskrzy. Skoro chętnie się z Tobą spotyka to nie marnuj tego! Żeby nie było, że się nie zgadzam z touchdown to poprę, żebyś spróbował się trochę do niej "zbliżyć" bo inaczej zostaniesz jednak odebrany jako "męska przyjaciółka" :p
powodzenia!
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Jesli ona z obecnym chlopakiem nie ma najlepszych relacji delikatnie uswiadom jej,ze przy kims innym np.przy Tobie moze czuc sie lepiej...
Nie zebys z buciorami od razu ingerowal w jej zycie...badz przy niej,poflirtuj troszeczke...
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Staram się podejść strategicznie :) Nadszedł mnie ostatnio pomysł aby wyrwać ją na piwko ale nie tak jak zawsze gdzieś pod bloki czy coś tylko na jakąś plaże + romatynczy spacer :p żeby jej pokazać że to ja jestem górą. Zobaczy że chłopak nigdy jej tak nie zabierał i zacznie może jej się to podobać :p
I po cóż Autorze mamy silić swe umysły na rady, kiedy sam masz taką wspaniałą ideę? Popieram ten pomysł :)
 

Gucio888

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
Gda
No chyba cos tam iskrzy jest naprawde miło ale jak przychodzi co do czego to nie wiem jak się za to zabrać. Kilka wiosennych spacerów naprawde coś miłego spacer w inne miejsce niż bloki bloki... I co ja mam robić czekać czekać aż coś się wydarzy czy porozmawiać szczerze jak ja to widzę ? Według mnie powinienem porozmawiać ale nie wiem jak to odbierze wiem powinieniem iść głosem serca ale nie chce podjąc zbyt pochopnych wniosków.


Pozdro ! Wesołych świąt
 

Gucio888

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
Gda
Trochę temat zastygł a zależy mi na waszych poradach jako iż jestem niedoświadczony w tych sprawach :p Sory za doubl post. Teraz się zastanawiam czy mam z nią porozmawiac o tym i byc szczery czy nie bo mogę jej zrobić niezły mętlik w głowie tak mi dziewczyna zawróciła w głowie ...
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Może na razie z nią o tym nie gadaj, żeby ci nie zwiała, skoro ma faceta. Działąj strategicznie, nie graj w otwarte karty, ale tak jak uprzednio planowałej po prostu ją powoli do siebie przekonuj, podrywaj, a w końcu sam wyczaisz najlepszy moment, żeby wyznać, co do niej czujesz.
 
Do góry