miłość od 1 wejrzenia

Status
Zamknięty.

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Oczywiście że wierze !! Doznałam tego uczucia dokładnie tydzień temu,a stało się to tak: byłam w centrum handlowym wpadliśmy na siebie tak centralnie trzy razy :p poznaliśmy się... spotykamy od tygodnia i wiem że wszystko jest odwzajemnione :) :) Olciak nawet nie wiesz jaka jestem szczęśliwa.... :) :)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja za bardzo w milosc od pierwszego wejzenia nie wierze za bardzo. Moim zdaniem na poczatku moglobyc zauroczenie a potem dopiero przerodzilo sie to w milosc.
 

ewela_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
W-wa
no ja oczywiście sie wierze...
ale ejszcze sie z nią nie spotkałam...
ale cały czas czekam aż sama wpadnie do mnie :p

Pozdraiwam wszystkich :*
 
N

Neo

Guest
Nie doświadczyłem, nie wiem. Poza tym nie ma rzeczy nie możliwych. Są tylko mało prawdopodobne
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Moze takie cos istnieje, ale moim zdaniem zdarza sie rzadko :niepewny:
I to najczesciej w telenowelach :hyhy:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jasne, ze wierze w miłośc od pierwszego wejrzenia :) nawet mnie dopadła ;) Ale co tu duzo gadać :p jest i tyle hehe
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Miłośc od pierwszego wejrzenia? Powinno być "zauroczenie od pierwszego wejrzenia".. mimo że doswiadczyłam tego, to wiem, że najpierw to jest zauroczenie, a potem dopiero miłość :)
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Milosc od pierwszego wejrzenia to skok liczby hormonow, gdzy zobaczysz kogos kto Ci sie podoba - czysta chemia, nic wielkiego... :D
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Hmm raczej nie wierze w milosc od 1 wejrzenia mysle ze na poczatku moze to byc zauroczenie a dopiero pozniej cos wiecej bo dziwne to jest jeli idziesz ulica widzisz jakiegos typa i mowisz ze go kochasz !! DZiwne dla tego mysle ze na poczatku jest zauroczenie :)
 

gloom

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
no ja tez w to wierze, z tym ze moim zdaniem to "pierwsze wejrzenie" nastepuje po conajmniej miesiacu znajomosci, gdy czlowiek zaczyna troszke logiczniej myslec niz na poczatku:)
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Nie ma miłosci od pierwszego wejrzenia!!!Przynajmniej ja tak uwazam!Sadze ,ze to zauroczenie,dopiero pozniej poznajesz ta osobe bardziej i albo do siebie pasujecie i mowisz,ze to milosc od pierwszego wejrzenia albo poznajesz go i okazuje sie ,ze to palant o ktorym szybko zapominasz mimo tego,ze na poczatku psodaobal ci sie fizycznie,tak sadze.Kochasz czlowieka dopiero wtedy jak go poznajesz i wiesz onim wszystko znasz jego wady i zalety i kochasz go wlasnie takiego.
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
XADK napisał:
gloom napisał/a:
moim zdaniem to "pierwsze wejrzenie" nastepuje po conajmniej miesiacu znajomosci

Ale wtedy gloom, to juz nie jest pierwsze wejrzenie - logika Hyhy
No wlasnie. Ja mysle i tak ze najpierw zawsze jest zauroczenie a pozniej przeradza sie to w milosc, bo czesto mylimy te dwa pojecia
 

gloom

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
:super: Patrycja 86 :eek:k:

[ Dodano: 11 Maj 05, 16:37 ]
sory XADK a co to jest innego jak po raz pierwszy wejrzysz w juz teraz otwarte wnetrze jak nie pierwsze wejrzenie:)
no bo tak jak spotkasz kogos na ulicy to od pierwszego spojrzenia :p
 

gloom

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
hihi jak ja lubie miec racje :) taka naciagana ale jednak :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry