Miłość? nie... Przyjaźń?

Sweetka

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
51
No więc tak, nieraz już pisałam tutaj o pewnych chłopaku. Niestety dalej nie wiem co robić. Można powiedzieć, że nasze stosunki są przyjacielskie, chociaż ja chciałabym czegoś więcej. Codziennie mamy ze sobą kontakt, jeśli się nie widzimy to piszemy smsy, rozmawiamy na gg. No i on właśnie kiedyś napisał mi, że zawsze marzył o takiej przyjaciółce, że super mu się ze mną gada, i jego marzenie w końcu sie spełniło. Cieszyłam sie, że jestem dla niego kimś ważnym, ale też trochę się rozczarowałam, bo ja powoli się w nim zakochuje i czuje, że przyjaźń przestaje mi wystarczać.
On niby tak bardzo zarzeka się, że to przyjaźń i nic więcej. Ale jak czytam smsy od niego w których pisze, że chciałby abym była z nim teraz, przesyła całusy, i w ogóle z treści wynika wiele ciekawych i miłych dla mnie rzeczy, przesyła mi wiele sygnałów. I teraz ja nie wiem, czy ja je źle odczytuje doszukując się czegoś więcej? Czy on może jednak coś do mnie czuje?
Wiem, że to wszystko jakieś takie śmieszne i może dziecinne. Tylko co ja mam zrobić? co myśleć?

Jeśli miałabym z nim o tym pogadać to jakoś sobie tego nie wyobrażam, kto? co? jak? ehhh te moje problemy....
 

ko_lo_ro_wo_mi

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
LcA CiTyYy
Może trochę poczekaj, aż będziesz pewna swojego uczucia, albo Ci przejdzie. Przyjaźń to coś ważnego, a z własnego przykładu wiem, że związek może ją rozwalić. Przemyśl to dokładnie i poczekaj jeszcze trochę. ;)
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Skoro macie z sobą bardzo dobry kontakt i wasza przyjaźń jest dobra która przetrwa wszystko. To zapytaj sie wprost czy macie szanse na coś więcej niż tylko przyjaźń przekonasz sie przynajmniej na czym stoisz i do czego masz dążyć :)
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
hm..
lepiej uwazaj
mozesz stracic wiecej niż zyskac
ale moze on sie czuje tam samo jak ty?
 

sprezynka

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Bardzo podobna sytuacja ale odwrotna. Ja poznalam faceta....tez tak utrzymywalismy kontakt. Powiedzialam mu to samo, ze zawsze chcialam poznac przyjaciela factea i spelnilio sie moje marzenie...On w koncu wyznal mi milosc a ja...hmmm nie czulam tego..zaczal byc natarczywy i coagle mi to mowil...a mnie to zaczelo irytowac, bo skoro nie czulam tego samego to po co mialam sie zaczac angazowac. Powiedzialam, mu ze chce na razie samej przyjazni, ze nie wiem co bedzie pozniej....on cierpliwie czeka ze cos z tego bedzie.... Powiedzialam, ze najpierw chce zbudowac cos na fundamencie przyjazni....
czasami sie tylko zastanawiam...co by bylo, gdyby poznal kogos i zaczal ze mna utrzymywac mniejszy kontakt. Ohh chyba zaczelabym zalowac wszystkiego i brakowaloby mi go. Dlatego poradze Ci tylko tyle.... nie badz za bardzo natarczywa....on sam powinien cos robic..ale jak zacznie dawac powazniejsze sygnaly to mozesz mu powiedziec co czujesz. Byc moze facet ma cos do Ciebie, tylko trudno mu wyznac uczucia. Nie ma tez po co zwlekac. Bo taka niepewnosc bardziej boli, niz swiadomosc ze cos on czuje, czy ty. W kazdym razie potem mozesz mu powiedziec..ze dawal Ci takie sygnaly i ze zrozumialas ze to cos wiecej niz przyjazn. Jesli uzna, ze nic nie czuje do Ciebie... to po pierwsze...nie zalamuj sie...po drugie..nie badz natarczywa i nie miej zalu...badz cierpliwa..jak ci sie skonczy ta cierpliwosc to juz nie badz taka przyjaciolka, zachowaj lekki dystans...jak facet zacznie za Toba tesknic, to gwarantuje ze mu sie odmieni. Na razie jeszcze musisz go dobrze wyczuc...Bo gadanie ze jestes dla niego przyjaciolka, to nie oznacza ze juz tylko tak zostanie... Moze on chce Cie lepiej poznac i wlasnie tak jak ja zbudowac zwiazek na gruncie przyjazni....
Zycze powodzenia i glowa do gory! pozdrawiam
 

lxX

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Spod Sukienki Kapciuszka
Zaczynając od początku. Jeśli się w nim podkochujesz to normalne, że odczytujesz jego sygnały po swojemu. Bo po prostu chciałabyś by było tak, jak Ci się wydaje. Tak działa zauroczenie/miłość (moim zdaniem).

Nie wiem ile masz lat, nie znam Cię - a gdybym Cię znał i wiedział ile Ty i on macie lat, pewnie mógłbym powiedzieć Ci wszystko. Pokaż mi siebie, a powiem Ci jakich masz przyjaciół, czy coś ^^.

Czy warto pytać w prost? - ryzykowne.
Czy warto siedzieć cicho? - bezsensowne.

Wszystko zależy od Ciebie,
kto ryzykuje dwa razy zyskuje (prawie zawsze :p)
 
Do góry