Miłość czy Przyjaźń?

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Okazało się, że czterech chłopaków z mojej klasy zakochało się we mnie (to jest pewne). Inne dziewczyny skakały by z radości. Jednak nie ja. Od zawsze chłopacy z klasy nie istnieli dla mnie jako CHŁOPACY w sensie związku. To byli koledzy i koniec! Znam ich od dawna i nigdy nie przypuszczałabym, że są mną zainteresowani. Kolejny problem to to, że są oni kumplami. Teraz pytanie. Nie chcę wybierać między nimi, gdyż tak jak wcześniej napisałam nie interesują mnie. Oni nie wiedzą, że ja wiem o ich zauroczeniu. To jest trochę pogmatwane. Chcę żeby było jak kiedyś... Mam ich "olewać"? Dać do zrozumienia, że nie mają szans? Czy może powiedzieć im to wprost z czym będzie kłopot? Bardzo ich lubię i nie chcę ranić. Dodam, że jestem zainteresowana kim innym... Nie chciałabym, żeby wyszło, że powiedziałam "Przepraszam, ale obecnie nie chcę być z nikim" a tu nagle oni widzą mnie z innym. Co robić? (chodzę do liceum)
Proszę o rady i pozdrawiam
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
Kiedyś na forum Pewien użytkownik napisał :D "nie bierz pupci z własnej grupy" :D

jeżeli oni nie oznajmili ci tego dobitnie ze tak jest z tą miłością to nic z tym nie rób (gorzej jak to powiedzą :p) albo po prostu z tym Innym się pokaż na mieście :) albo powiedz ze masz już kogoś.
 

ArS22

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Gratuluje powodzenia! wiesz pomysł z chłopakiem nie jest zły, ale prędzej czy później może się wydać, że nie masz chłopaka, mogłabyś poczuć się trochę mało komfortowo, pomyśl nad tym. Gdy padnie propozycja wyjścia ze znajomymi i zabrania chłopaka, co wtedy?
Zastanawiałem się nad inną propozycją rozwiązania tego problemu. Skoro wszystkich tak wzięło na Ciebie to coś musi być. Zmieniłaś może styl bycia, ubierania się, czy cokolwiek innego co sprawiło że zaczęli patrzeć na Ciebie bardziej seksualnie. Być może jest to jedynie pewne zauroczenie (bądź zakochanie), łatwo w taki stan wpaść i dosyć szybko się z niego wychodzi, no chyba że przybierze to postać miłości, wtedy będziesz miała problem.
Zastanów się w jaki sposób zachowaniem mogłabyś ostudzić ich emocje nie odtrącając ich od siebie, ażebyś usłyszał tekst "zostańmy przyjaciółmi"
powodzenia
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
ojojoj... rzeczywiscie pogmatfane xD poprostu jak bedziecie gadac to powiedz przy nich ze podoba ci sie ktos i popros ich o rade wtedy zrozumieją ze to nie oni :)
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Rozumiem, że to dziwnie brzmi. Sama w pierwszej chwili gdy się dowiedziałam zgłupiałam. Ale taka prawda, niestety <_<
 

FifthAvenue

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miałam podobną sytuację, tyle że z dwoma przyjaciółmi. Obaj czuli do mnie "miętę", a ja się zakochałam w kimś innym.
Żeby ich nie urazić tekstami w typie "słuchajcie nie chcę was ranić, ale pozostańmy przyjaciółmi", postanowiłam się im pochwalić moją miłością. Przyszłam rozpromieniona i wyznałam im, że się zakochałam. Opowiedziałam im o nim, zasugerowałam, żeby się poznali.. Poszliśmy we czwórkę na imprezę, jakoś to przełknęli... Nawet polubili po czasie mojego faceta i było już ok.
Niby brutalne, ale dało dobry efekt, a dziś jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Facet przeminął - a oni(nie zakochani już we mnie) są nadal. ;)
 

Paw3el

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hm... Dobry pomysł ;)

Mam lepszy! Powiedz im ze podoba ci sie ten facet i skoro jestesmy przyjaciolmi to udzielcie mi jakiejs meskiej rady xD
Raz ze dowiesz sie czegos ciekawego od nich(jak zwrocic jego uwage)
...to Dwa, dadza sobie spokoj z toba^^


Powodzenia ;]
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Trochę to pogmatwane ale z tego co zrozumiałem to tylko zauroczenie wiec jeśli narazie tego nie okazują ze coś do ciebie czuja to nic z tym nie rób , a jak coś wyjdzie to porozmawiaj z każdym z nich na osobności i daj wyraźnie do zrozumienia ze są dla ciebie tylko kumplami ze szkoły. Moim zdaniem jest to najleprze rozwiązanie bo po co tak ciągnąc i robić kolesią nadzieje . Gdybym miał taka sytuacje z jakaś dziewczyna chciałbym się właśnie wprost od niej dowiedzieć czy mam jakieś szanse .
 
Do góry