Miłość czy Przyjaźń.Co wybrać ?

kosmitusmars

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mam problem ,mam dziewczynę jednak koledze się to nie podoba i chce żebym z nią zerwał bo nie będzie się ze mną kolegować.Więc mam mieć dziewczynę czy kolegę.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Nie rób czegoś pod dyktando Twojego kumpla skoro w Waszych relacjach jest wszystko wporzadku z dziewczyna .
Moze zapytaj sie go wprost czemu tak sie zachowuje ? Niech poda Ci konkretny powod sprobuje sie nie wykręcać ..
 

Tao

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
449
Punkty reakcji
0
Miasto
Domek na Hawajach
Widocznie kolega nie ma dziewczyny i zazdrości ;). Pogadaj o tym z kumplem. I również nie widzę powodu żeby zrywać z dziewczyną..
 

kosmitusmars

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
zapytałem na gadu gadu i napisał że nie chce być kumplem osoby która ma taką głupią dziewczynę
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Jesli chodzi o twoje uczucia,to tylko ty mozesz o nich decydowac-nie twoj kolega.Poza tym glupota jest stawianie cie w takiej sytuacji-iscie dziecinne!!!.
Pogadaj z nim i niech ci wytlumaczy,dlaczego i na jakiej podstawie kaze ci dokonywac wyboru?.
 

agnienia

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z marzeń.
nie rób tego co chce Twój kumpel.
jeśli ją kochasz to bądź z nią. taki przyjaciel to nie przyjaciel jak każe Ci wybierać między przyjaźnią a miłością.
nie podał Ci konkretnego powodu dlaczego masz z nią zerwać.

pogadaj z nim szczerze.
 

blondyneczka125

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
Wuppertal
Jesli Twoj kolega nie akceptuje Twoich wyborow i "szantazuje" Cie przyjaznia to mysle ze moze lepiej zmien kolege bo tlumaczenie ze dziewczyna jest glupia jakos do mnie nie przemawia.Ktos kto nie cieszy sie z Twojego szczescia nie moze byc dobrym kolega chyba ze ma rzeczywiscie wazny powod zeby Ci to odradzac ale z pewnoscia nie jest to glupota Twojej dziewczyny,juz predzej powiedzialabym ze to zazadrosc.
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
Twoj kolega jest Pedalem ;D
i powiedz mu by się wywazelinował :D

chłopie czy Ty myślisz, że jak zostawisz dla niego panienkę, to on to samo zrobi dla Ciebie w przyszłości? - zapomnij
kumple są fajni do piwa ... a nie do mieszania się w czyjeś "związki"
 
Do góry