Militarne obuwie

M

Marjeretka

Guest
Czy uważacie, że zabudowane ciężkie buty typu glany albo militarne można łączyć z codzienną odzieżą - np. dżinsami? A do tego jakaś fajna marynarka? Co sądzicie o takim połączeniu?
 

l_g

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
182
Punkty reakcji
8
Miasto
Łódź
Właśnie wszystko zależy od tego
- jakie będą buty?
- jakie spodnie?
- jaka marynarka?
Musisz sam ocenić czy dana marynarka pasuje do danego obuwia.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Myślę, że marynarka nie musi być nawet moro, ale po prostu jakaś szeroka - dwa numery za duża :D plus też szersze spodnie i powinno to całkiem fajnie wyglądać, ale to już trzeba odpowiednio dobrać wszystko. Tak na odległość to ciężko jednoznacznie stwierdzić. Ale można coś ciekawego z takiego zestawu zrobić.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Wszystko zależy od tego do jakiej marynarki i spodni chcesz skompletować obuwie militarne. Z jakimiś fajnymi botami taktycznymi może to całkiem fajnie wyglądać. Zobacz sobie na bates.pl tam może znajdziesz jakieś buty, w tym stylu które Ci się spodobają.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Jeansy z glanami wyglądają całkiem w porządku, tak samo z bojówkami etc. właściwie z wszystkimi spodniami prócz takich garniturowych ;)
A co do marynarki, to jeśli to będzie marynarka sportowa, to powinno pasować. Jeśli chodzi o to, co ogółem będzie pasować z takimi butami, to na pewno jakaś koszula w kratę a pod tym t-shirt przykładowo :p
 
B

ButyJ_zbanowany

Guest
Na młodej osobie wygląda to całkiem ok. Ostatnio bardzo modne jest, zwłaszcza wśród studentów łączenie marynarki, dżinsów i dowolnych butów nie-garniturowych. Myślę że glany nie odstawały by tak bardzo od tego. W końcu wydawałoby się, że Adidasy do marynarki to też chybiony pomysł, a jednak prezentują się całkiem nieźle.
 
Do góry