Mikrofala

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
No bo faktycznie nie opłaca się wydawać pieniędzy, jeśli taniej można mieć coś równie dobrej jakości. Każde zakupy powinny się kierować tą zasadą :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Tiaaa...tylko, że masa ludzi nie zwraca na to uwagi. Droższe to lepsze. Nowsze, też lepsze. No a potem się okazuje, że przepłacają setki i tysiące złotych :p
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Ja przymierzam się teraz do kupna mikrofali, a że większość rzeczy kupuję na hiperokazja.pl, to i kuchenki szukałem u nich. Fajny model Zelmera znalazłem - przeceniony o osiem dych, więc całkiem sporo kasy. No i jak wyczytałem wcześniej - to sprawdzona marka ;)Jakoś nie przejmuję się tym, co ludzie piszą o mikrofalach - jak ktoś będzie chciał dowieść, że coś jest złe albo dobre, to zawsze znajdzie "specjalistów", którzy stwierdzą, iż tak właśnie jest...
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam na Twoje pytanie - jakoś mi umknęło ;) Jeśli nadal jesteś nią zainteresowana, to podaję linka http://www.hiperokazja.pl/zelmer-kuchenka-mikrofalowa-z-grillem-29z017.html To mikrofala Zelmera z grillem. Wcześniej kosztowała 3 stówki, a teraz przecenili ją do 220. Myślę, że to całkiem fajna okazja. Ja ją zamówiłem i jestem zadowolony z zakupu.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Mikrofale to na szczęście bardzo mało skomplikowane urządzenia;) Wystarczy zwracać uwagę na moc (najlepiej 1000W nie wliczając grilla) no i żeby miała wszystkie potrzebne funkcje: tegoż grilla i rozmrażanie. Mi więcej nie trzeba. No teraz to bym jeszcze zwróciła uwagę na wysokość. Bo chociaż moja jest pojemna (20 litrów), to nie każdy kufelek mi do niej wchodzi...;) Ale naprawdę nie warto wydziwiać. Mikrofalówki to sprzęt, który rzadko się psuje, chyba że jest przekombinowany. Dlatego myślę sobie, że mikrofala, to ma się głównie podobać;) Trzeba sobie wybrać model pasujący do kuchni i wykończenia i kierować się głównie estetyką;) Ja swoją kupiłam w megamedia.pl i śmiga aż miło. Bardzo duży wybór tam mają, ciężko się zdecydować;)
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ja bez mikrofali żyć nie mogę, eh... U nas w domu nawet herbatę się w niej odgrzewa:D Ostatnio rodzice sprezentowali kuzynce na ślub dokładnie taką http://www.1komp.pl/produkt-41-307-1827-37940,mikrofalowki_kuchenka_mikrofalowa_samsung_gw76n_s.htm Mamy bardzo podobną w domu, tylko starszy model. Im pasowała do nowej kuchni. Młodzi byli zadowoleni, a moi rodzice świetnie się bawili na przyjęciu weselnym:)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam na Twoje pytanie - jakoś mi umknęło ;) Jeśli nadal jesteś nią zainteresowana, to podaję linka http://www.hiperokazja.pl/zelmer-kuchenka-mikrofalowa-z-grillem-29z017.html To mikrofala Zelmera z grillem. Wcześniej kosztowała 3 stówki, a teraz przecenili ją do 220. Myślę, że to całkiem fajna okazja. Ja ją zamówiłem i jestem zadowolony z zakupu.
Spoko, spoko ;) Nie ma problemu ;) Fajnie, że z grillem, ale teraz jak już będę kupować to tylko i wyłącznie z tą funkcją gotowania na parze :p

[...]Dlatego myślę sobie, że mikrofala, to ma się głównie podobać;) Trzeba sobie wybrać model pasujący do kuchni i wykończenia i kierować się głównie estetyką;) [...]
Powiem Ci, że coś w tym jest... Bo większość sprzętów w podobnej klasie funkcjami się raczej nie różni, ceną owszem, ale wyglądem to już na pewno. A sprzęcik, który oglądamy codziennie powinien nam się podobać :) I to nie tylko mikrofal dotyczy, ale też lodówek, kuchenek, klimatyzatorów, a nawet powoli pralek...

Ja bez mikrofali żyć nie mogę, eh... U nas w domu nawet herbatę się w niej odgrzewa:D Ostatnio rodzice sprezentowali kuzynce na ślub dokładnie taką http://www.1komp.pl/produkt-41-307-1827-37940,mikrofalowki_kuchenka_mikrofalowa_samsung_gw76n_s.htm Mamy bardzo podobną w domu, tylko starszy model. Im pasowała do nowej kuchni. Młodzi byli zadowoleni, a moi rodzice świetnie się bawili na przyjęciu weselnym:)
Też się ostatnio bawiłam na weselisku, ale od nas poszła kopertka... Może i dobrze, bo przynajmniej młodzi dostali pojedyncze sztuki prezentów :) Mikrofala też jakąś dostali, chyba LG, ale nie jestem pewna...
 

Molyy

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Fumka możesz rzucić jakimś modelem który ma ta opcję gotowania na parze, bo jeszcze o tym nie słyszałam, a zaciekawiłaś mnie tym. Te planuje kupić w najbliższym czasie kuchenkę przeglądałam właśnie oferty sklepów internetowych, na megamedia.pl maja bardzo duży wybór i z tego co widzę to cenowo też to dobrze u nich wygląda. Tylko o tym gotowaniu na parze chciałabym się więcej dowiedzieć.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
To gotowanie na parze to niegłupia rzecz. Ja miałam mikrofale Kalorik to niestety nie mogłam poszaleć, ale była dobra. Teraz mam mikrofalę LG i dodali mi specjalny zestaw do gotowania na parze więc można sie raczyć ryba, warzywami....itd...Ja czesto robię jabłka w cynamonie, pycha!
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Oj, no to właśnie dudeczka powinna podać, bo ona z niej na co dzień korzysta :) Jak grzebałam w necie to chyba kilka modeli to miało, ale przydałby się jakiś sprawdzony...
Dudeczka - sprawdzisz? :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Nooo, chęci i możliwości ;) Bo dobrze, żeby mikrofala miała naprawdę sprawdzające się funkcje, z których można na co dzień korzystać :) Ale też cuda robić :p
 

Moderni.pl

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ale z drugiej strony tańsze tez nie zawsze oznacza lepsze,cena czasem odzwierciedla jakośc.Co do mikrofali to polecam np model ELECTROLUX EMS 2120S
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
swojego czasu szukałam parowaru i ceny mnie przeraziły. Gotowanie na parze jest napewno zdrowie szczególnie dla dzieci. Jak czytam o tej mikrofalówce z funkcją gotowania na parze to nie wiem, czy nie lepiej zainwestować więcej i mieć i grilla, i opiekacz i parowar w jednym. jak sądzicie?
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Pewnie, że lepiej. Jak ma się wystarczająco pieniędzy to można sobie kupić taki kombajn 3w1. Zabiera to mniej miejsca i ma wszystko czego się potrzebuje do zrobienia dobrego obiadku :eek:k:
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
zauważyłam, że zainteresowanie tymi kombajnami (fajna nazwa :D) jest coraz większe. jednak taki sprzęt jest zdecydowanie bardziej funkcjonalny. Potrzebne jest tylko miejsce na kuchenkę LG a nie na mikrofalę, opiekacz, kuchenkę czy parowar oddzielnie.
 
M

melaska

Guest
teraz sporo urządzeń robione jest pod zabudowę a więc nie trzeba utawiać wszystkiego na blacie i mam na myśli mikrofale, ekspres do kawy może niedługo i inne urządzenia pojawia sie do zabudowy.
 
Do góry