mieszkanie

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
my wybraliśmy nowe mieszkanie na południu warszawy - tak żeby było dość blisko do pracy, w W-wie dobry dojazd do metra to też konieczność. Cena też ważna - jak najbardziej.
Do tego bliskość sklepów... ale przeważyła chyba obecność lasu kabackiego niedaleko i skończyliśmy w Japan Garden :)
 

anna.kotecka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2011
Posty
116
Punkty reakcji
1
Miasto
Wilanowska Ziemia :)
A możecie się jeszcze wycofac???????????? Lepiej to zróbcie!
Tam jest śmierdząca drukarnia pod oknami. Opary niestety bardzo szkodzą małym dzieciom, bo powoduja wady rozwojowe. U dorosłych niestety też nie są obojetne - stąd się biorą nowotwory....
A poza tym, stamtąd jeździ jeden autobus na godzinę....
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
no co ty XD
My już tam mieszkamy od jakiegoś czasu - drukarnia właściwie nie wydziela żadnych "smrodów". Oni pracują za dofinansowania unijne, więc muszą mieć wszystkie certyfikaty, a i kontrole unijne są dość dokładne - żadnych toksycznych substancji używać nie mogą.
A autobusy? nie wiem skąd ta informacja. 739 jeździ 2-3 razy na godzinę! sama zobacz TU
 

anna.kotecka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2011
Posty
116
Punkty reakcji
1
Miasto
Wilanowska Ziemia :)
No to świetnie. Czyli musisz wychodzić z duzym wyprzedzeniem z domu zeby gdzieś dojechać na konkretna godzinę... A nie daj boże jak się autobus zepsuje, a jestes skazana na 739.

To zupelnie nie dla mnie. Ja muszę mieć przyzwoitą komunikację, tzn. kilka autobusów, a nie jeden i z wieksza częstotliwoscią jeżdżenia.

Poza tym jakakolwiek odległość od truciciela jest dla mnie rzeczą dyskwalifikujaca nawet najwspanialsze osiedle.
 

LaCiruela

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Jakoś zupełnie nie przekonuje mnie ten Japan Garden. Jest koszmarnie daleko i jeszcze po Warszawą, czyli bilety droższe, w okolicy jakieś fabryki a mieszkania przeciętne :/

annaKot a Ty w końcu mieszkasz w tym Białymstoku?
 

anna.kotecka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2011
Posty
116
Punkty reakcji
1
Miasto
Wilanowska Ziemia :)
Jeszcze nie. I nie wiem w końcu co mam zrobić. Mam dosć skomplikowaną sytuację, więc jestem mówiąc brzydko w tzw. rozkroku.
Mam zabukowana miejscówke w Białym, ale też w Wawie. WSzystko w moim przypadku do końca roku sie wyjaśni.

A co do japońskich osiedli, to moj kolega z pracy mieszka obok. On ma tam sliczny domek co prawda, ale codziennie narzeka na korki i inne uciazliwości życia.
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Dziewczyny a na tym Tarchominie konkretne mieszkanie do 70m kw byscie poleciły? mój kuzyn sprowadza się do wawy z rodziną z Wrocka i szuka taniego mieszkania.
 

anna.kotecka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2011
Posty
116
Punkty reakcji
1
Miasto
Wilanowska Ziemia :)
Tak konkretnym to trudno rzucić, ale one w tym metrazu sa dosc podobne, jeżeli chodzi o rozklad. Pokarze ci takie, ktore ja oglądałam. Musisz wejsc na strone developer i wybrać sobie, to które będzie ci najlepiej pasowac. Tam sa różne strony swiata, balkon mniejszy czy wiekszy, etc. Ale generalnie sa fajne jeżeli chodzi o rozklad.
 

Attachments

  • aluzyjna_a36.jpg
    aluzyjna_a36.jpg
    75,1 KB · Wyświetleń: 7

Alice88

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
93
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa
2-3 razy na godzinę, jeden autobus ? padłam :p toż to u mojej babci na wsi tak było :D ja przy wynajmowanym mieszkaniu mam 2-3 autobusy na minutę :p No ale tak dobrzy być zawsze nie może, bo w centrum mieszkania nie kupię. (tzn. nie żebym nie chciała :p) No ale juk już się zdecydujemy na kredyt to chcę zostać w Warszawie, aż taką desperatką nie jestem, żeby codziennie dojeżdżać z Piaseczna i stać 2h w korku na Puławskiej, jak niektórzy moi znajomi. Myślałam o Bemowie, albo Tarchominie ze względu na ceny. Któraś z Was mieszkała w tych dzielnicach? Ja tylko przejeżdżałam a chciałabym wiedzieć, jak się tam mieszka, nie tylko komunikacja mnie interesuje, ale całe zaplecze, centra handlowe etc.
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Ja też mam 2-3 autobusy na godzinę, ale rzadko korzystam, bo obok metro ;p

Tarchomin to co raz lepsze miejsce do życia. Jeździłam tam przez 3 m-ce do groty solnej, z mokotowa jechałam komunikacją 40 minut, to do centrum koło 30 :)
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
To takie nie małe mieszkanko jak na normalnego człowieka, można mieć nawet dzieci:). Chciałem wcześniej odpisać ale musiałem dowiedzieć się co to jest &quot;logia&quot;- a to po prostu balkon/taras:)</p>
<p>Podoba mi się to nad środkowym pokojem, to chyba taka garderoba albo wnęka na szafy.</p>
<p>Anno- tak się wahasz- a masz w ogóle co robić w tym Białymtoku?
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
mieszkanko bardzo fajne, ale żeby tak w warszafffce ;) Białystok cenowo chyba nawet Białołękę/Tarchomin bije na łeb?
 

anna.kotecka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2011
Posty
116
Punkty reakcji
1
Miasto
Wilanowska Ziemia :)
No tak - tam duzo tańsze działki są. Więc pewnie to wpływa na cene mieszkań, czyli że mozna ją obnizyć. W Warszawie nawet najmniejsza działka wielkosci znaczka pocztowego to miliony... Tak więc Tarchomin nie jest takim zlym pomysłem ;)

Mrówa85 - dzieki za troskę ;) mam co robic ;)
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Nie jest złym i myślę nawet, że będzie drożał, bo ma co raz lepszą infrastrukturę no i most M. Skłodowskiej.
 
D

djgpp1

Guest
Tarchomin i Białołęka to całkiem fajne miejsca do życia. Jeśli potrzebujesz jakichś informacji dotyczących naszej dzielnicy Białołęki albo chcesz coś podziałać w ramach naszego stowarzyszenia Incjatywa Mieszkańców Białołęki (Tarchomin, okolice i cała Białołęka), to zachęcam do kontaktu:
IMB Białołęka Tarchomin
Pozdrowienia
 
Do góry