mieszanka plastyku, silikonu i botoxu...

jeżżżżynka

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódż
nie no to mnie kompletnie rozwalilo. Flinta to jedna znielicznych wokalistek ktora ma glos i caly czas trzyma swoj styl, nie widac jej w pismach kolorowych itd. nie lnsuje sie a ma talent tak wiec nie stawiajcie jej obok tych gwiazd jednej piosenki/plyty
A czy flina przypadkiem juz nie przestala spiewac i wydawac plyty CD??? Bo moze sie nie lansuje, nie wiem, szczerze to juz nie pamietam jak to bylo gdy o niej glosno bylo, ale jakos od dawna ani jednej jej piosenki nie slyszalam....
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Chyba jakieś 2 lata temu wydała drugą płytę "Nie znasz mnie". Mam nadzieję, że to cisza przed burzą, bo bardzo ją lubię :)
 

agapeace

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
$-)JuNgLe(-$
Pocieszając wszytskich zagorzałych fanów PRAWDZIWEJ muzyki chcę zauważyć moją skromną osobę, która być może(NAPEWNO! :D ) wkońcu ruszy w świat i pokaże wszystkim plastikom gdzie ich miejsca :D AH, kolejna mobilizacja do śpiewania...
 

Satan

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Swoją drogą uważam że muzyka polega na tworzeniu czegoś od serca ,a nie świeceniu cyckami.
przykład:doda-wychodzi na scene w skapych ciuchach i wedlug mnie publika zamiast sluchac muzyki to:
-meska czesc publicznosci zaczyna miec fantazje erotyczne
-zenska czesc publicznosci jest zazdrosna
To jest moje zdanie:p
 

Dala666

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódz
Ehhh ogólnie Polska to dziwny kraj, i dziwnie się tu postrzega muzykę :/ i często karierę robią dziewczyny z ładnymi buziami zamiast jakiegokolwiek talętu.To smutne ...
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Smuty gadacie i tyle :D
Co by było jak by tych panienek nie było? Kogo ja bym miał oglądać? Babki pokroju tej co wygrała Eurowizje? Dziękuje postoje. A tak właściwie, to nie znam żadnej piosenki tych pań(oprócz czegoś tam Dody). Znam je z wyglądu i o ile z taką chodzić bym nie chciał, to popatrzeć zawsze mogę. A jak chcecie słuchać "ambitnych" zespołów, to po prostu sobie słuchajcie.
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Szkoda, że w Polsce lansuje się "gwiazdy" pokroju Dody, Mandaryny, Gosi Andrzewewicz, Cerekwickiej a no i oczywiście rodowitej polki i reprezentantki naszego pięknego kraju(hehe) na Eurowizji Isis Gee :grymasi: Jak dla mnie najlepszymi wokalistkami są Chylińska i Nosowska. Dlaczego o nich nie jest tak głośno??!!
 
Do góry