Mięśnie nóg.

L4nce

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Krosno
Otóż. Jestem kandydatem do bierzmowania, no i muszę chodzić często do kościoła (karteczki, podpisy itp.) Ostatnio byłem na Gorzkich Żalach. Jak to Gorzkie Żale musiałem klęczeć około 30 minut, a moje nogi już nie dawały rady. Znacie jakieś fajne ćwiczenia na mięśnie nóg? Bardzo bym prosił.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
hahaha... nieźle się uśmiałam czytając ten temat, no ale do rzeczy...
Po pierwsze po 30min kleczenia w kościele każdemu wysiądą nogi, a raczej kolana od klęczenia na twardej powierzchni. Jeśli chodzi o wytrzymałość mięśni to mogą być fajne ćwiczenia: http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp
oprócz tego polecam jeszcze WCHODZENIE po schodach(kształtuje łydki i posladki :sexy: )oczywiście wszystko z umiarem..
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Otóż. Jestem kandydatem do bierzmowania, no i muszę chodzić często do kościoła (karteczki, podpisy itp.) Ostatnio byłem na Gorzkich Żalach. Jak to Gorzkie Żale musiałem klęczeć około 30 minut, a moje nogi już nie dawały rady. Znacie jakieś fajne ćwiczenia na mięśnie nóg? Bardzo bym prosił.


to raczej nie mięśnie tylko kolana Cię bolały po tym kościele.Chyba nie ma problemu sobie coś podłożyć? A to ćwiczenia.Tylko,że trzebia mieć sprzęcior

Ćwiczenia
 

L4nce

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Krosno
Właśnie że kolana mnie nie bolały!!! Nogi nie dawały rady i strasznie się telepały.
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
jakbym miał klęczeć przed klechą pół godziny to też bym potem telepał nogami...

Człowieku przesadzasz ;d jeśli to się powtórzy to wtedy, a nie od razu bo raz się tak stało
 

L4nce

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Krosno
w tym problem że jak klęcze to mi się telepią i bolą. ale skoro mnie nie zrozumieliście to możemy ten temat uznać za zamknięty
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Mnie to wygląda na jakieś problemy z krążeniem, a nie z mięśniami. Tak czy inaczej - rower, przysiady, bieganie - do wyboru, do koloru.
 

Exterminator

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2010
Posty
99
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Strzelin/Wrocław
Najlepszy sposób - WF u mojego nauczyciela.

A tak na poważnie to dużo chodzić. Ale j.w. - klęczenie bez oparcia pół godziny chyba każdego zetnie. :]
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Rowerki treningowe, rower w ogóle wzmacnia mięśnie nóg. Gra w piłę na pewno tez, przysiady, pływanie, chodzenie po górach. Ambitnie że chcesz wzmocnić mięśnie, żeby móc więcej klęczeć;) ale dla ogólnej dobrej kondycji zdrowotnej dobrze jest wzmocnić mięśnie;)
 

MałgorzataS

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Proponuję po prostu kupić odpowiednie buty i chodzić wieczorami biegać. Polecam reeboka, bo są bardzo wygodne :] http://www.reebok.com/PL/womens/footwear znajdziesz na tej stronie także dla mężczyzn :)
 
Do góry