mięśnie brzucha pomocy

korpiczekcr2

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Witam mój problem polega na tym że od 2 miesiecy ćwicze co 2 dzien miesnie brzucha zeby sobie je wyzezbic i niby widac efekty ale na brzuchu widac tylko te 2 kreski w poziomie ale tej jednej w pionie nie ma czmeu czy zle wykonuje cwiczenie a moze jakiegos nie wykonuje ? robie brzuszki na lawce skosnej po prostu przechylam sie do przodu i czasem na bok czyli lokciem prawej reki do lewego kolana i to wsyztko czy mam robic jakies jescze cwiczenia?
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
Jesli masz na brzuchu "oponke" to najpierw musisz sie troche odtluscic.

Zamiast brzuszkow rob jakiegos abs'a czy nawet a6w
 

korpiczekcr2

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Jesli masz na brzuchu "oponke" to najpierw musisz sie troche odtluscic.

Zamiast brzuszkow rob jakiegos abs'a czy nawet a6w
Nie nie nie mam :"opony" mam płaski brzuch zaczynaja sie pojawiac miesnie sa twarde ale widaqc tylko te poziome kreski pionowej nie tak jakbym mial za duzo skury czy cos nie umei tego wytlumaczyc
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
najlepiej wrzuc zdjecie i w paincie rozrysuj strzalkami o co ci chodzi ( tak jak to gmoch po meczu opisuje sytuacje podbramkowe :sexy: ) i wstaw je tu.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Brzuszki tak naprawdę nic nie dają, bo tylko będziesz potem kark leczył, a efekt marny. Najlepiej zastosuj a6w, dobrze wykonana przyniesie efekty. Oczywiście jeżeli tłuszcz zalega, to bez odpowiedniej diety (unikać cukru!) nic nie zdziałasz.
 
Do góry