miesiączka- problem :(

bebe88

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
36
witam :)
nie wiem czy juz był poruszany taki temat bo przeszukalam forum i nie znalazlam, byc moze mi umknęło...
mam taki oto problem: tydzień temu miałam miesiaczke, normalnie jak zawsze w terminie, wszystko było ok, aż tu dzisiaj ponownie wystąpiło krwawienie i to dość obfite :( czy ktoś miał juz taką sytuację? czym to moze byc spowodowane?
dodam że jestem od jakichś 2tygodni na diecie (ale nie jest ona jakaś rygorystyczna, że głodowka czy coś) czy może to mieć związek ze zmiana diety? wczoraj także przebywałam dość długo na słońcu czy to mogłoby mieć jakiś związek z tym krwawieniem?

pozdrawiam i proszę o pomoc :)
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Mozliwe ze cykl ci sie rozregulowal i powinnas pujsc z tym do lekarza bo tutaj na forum ciezko cokolwiek powiedziec, mozliwe ze to zmiana diety.A ile dni trwa u ciebie miesiaczka?
 

Foo_

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Myślę,że to może też być spowodowane dietą,najlepiej udaj się do lekarza.
Nie można przebywać na słońcu jeżeli masz miesiączkę o tym chyba wiesz,tak samo nie możesz się kąpać w gorącej wodzie tylko w takiej 'normalnej'
 

bebe88

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
36
kropeczka188 trwa 5 dni
Foo_ nie opalalam sie mając miesiączke, juz byłam po, wczoraj sie opalałam a dzisiaj dostalam krwawienie...
ps. o wodzie i opalaniu wiem itp. (miesiaczki mam juz jakieś 7lat ;) ale takiej sytuacji nie miałam jeszcze...)
 

luvPierre

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
idż z tym jak najszybciej do lekarza, z takimi sprawami nie ma co czekać i pytać się na forum - kumpela miała podobnie [miesiączka występowała jak jej się chciało tj. 2 miesiące 'cisza', potem normalnie okres i 10 dni później znowu krwawienie] i potem okazało się, ze miała torbiele, w dodatku dość już poważne :/ nawet, jeśli nic Ci poważnego nie dolega, lepiej iść do ginekologa, w najlepszym wypadku się po prostu uspokoisz. i myślę, ze nie można mówić o drugiej miesiączce, chyba byłoby na nią za szybko? przecież od samej owulacji do krwawienia są 2 tygodnie, i długość tej fazy jest zawsze taka sama? [chyba, że coś pokręciłam]
 

bebe88

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
36
luvPierre dzieki za rade, ale jest taka sprawa że teraz nie mam możliwości pójścia do lekarza, dlatego pytam...
 

skomplikowanalulu

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
miałam podobny problem kilka lat temu. nie byłam u ginekologa, ale stwierdziłam, że może to być skutek stosowanej przezemnie diety (nie była rygorystyczna), więc zaprzestałam z tą dietą i na następny miesiąc wszystko wróciło do normy, nigdy już nie miałam kłopotów z nieregularną miesiączką.
a tobie (bebe88) powiem, że za bardzo nie musisz sie tym przejmować, ale gdy będzie ci sie to zdarzało często to wtedy musisz iść do ginekologa.
 

bebe88

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
36
skomplikowanalulu dziekuje za odp :) już udało mi się umówić na wizyte, mam w tym tygodniu dopiero. koleżanka mi mówiła ze też miała taki problem i ginekolog jej powiedział ze to ze stresu, sama już nie wiem, wole jednak sprawdzić żeby później sie nie okazało ze to coś poważnego.
pozdrawiam :)
 

Sssylwusia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Też mam problem:( Okres mi się spóźnia już ponad miesiąc:( Nie, nie współżyję z chłopakiem. Może to przez stres, albo źle się odżywiam. Ale teraz pojawiła się u mnie jakaś dziwna wydzielina.. jakby brązowa, w bardzo małych ilościach. Co to może być?? Proszę o poradę..
 

monia12128

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Hej bebe88!

Też raz miałam taką sytuacje jak skompikowanalulu. Ale przydarzyło mi się to tylko raz, a teraz jest już normalnie. Ja tym zbytnio się nie przyjmowałam. Pomyślałam sobie że to może jeszcze końcówka tamtej miesiączki bo wcześnie trwała tylko 4 dnia a zawsze mam około 7 dni. ale teraz jest już normalnie moja przyjaciółka też to samo miała i poszła z tym do ginekologa a on powiedział na to że czasami tak jest i nie warto się tym przejmowac. Zabaczysz bebe88 wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam.
 
Do góry