miejscowości nad morzem bałtyckim? ... :)

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
Polecam Mielno, chociaż jest tam trochę Świadków - mnie zaszli na plaży... :)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Słuchaj, Mielno ci odradzam. Mieszkam bardzo blisko Mielna, tam nie ma nic ciekawego. A najgorszy jest tłok, co roku jest wielki tłok! Nie można nigdzie znaleźć miejsca.
Ale polecam ci Darłówko. :)
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
[quote name='Milka's' post='1389258' date='9.07.2008, 12:17']Słuchaj, Mielno ci odradzam. Mieszkam bardzo blisko Mielna, tam nie ma nic ciekawego. A najgorszy jest tłok, co roku jest wielki tłok! Nie można nigdzie znaleźć miejsca.
Ale polecam ci Darłówko. :)[/quote]

Wiem:) przejeżdzałam tam :p... a Pogorzelice, Świnoujście?? :/ nikt o tym nic nie pisze ;|
:)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
dziecko drogie jeśli zalozysz 4 temat o miejscowosciach nad morzem to cie normalnie w kosmos chyba wyślę, a nie nad morze...
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Pogorzelica (nie Pogorzelice) jest super. Fajna plaża, woda, jest gdzie wypocząć, jakby co niedaleko las... Mhm, słodko! Co roku jeżdżę tam na obozy, tym razem odpuściłem (wolę Pobierowo z dziewczyną niż Pogorzelicę z kumplami, sorry) ale polecam.
 

chrypk

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja polecam spokojne, zielone centrum Władysławowa. Wszędzie blisko stąd do różnorodnych atrakcji miasteczka,a na plażę idzie się spacerem niespełna 10 min. (realnie). Władysławowo jest bardzo rozległe, a to świetny punkt wypadowy także w okolice. Funkcjonalne, czyste pokoje, spokojny nocleg, kameralność: www.lieder.letnik.pl
 
D

Dosiek77

Guest
Władek wieje nudą... tam to jedynie chyba grillowanie i opalanie...
 

pospolity

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Bardziej konkretne pytanie. Poleci mi ktoś dobry "lokal do spania" i tani (na studencką kieszeń) w Trójmieście. Bardziej ze wskazaniem na Gdańsk.
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ;)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Świetnym miejscem na nadmorski wypoczynek jest również Jastrzębia Góra, a dokładnie Primavera SPA. Jest to idealne miejsce na rodzinne wyjazdy. Można odpocząć, skorzystać z różnego rodzaju atrakcji i przy okazji też zadbać o swoją urodę. Podczas takiego urlopu na pewno można skutecznie wypocząć.
 

Maniek_ko

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
podlaskie
Bardziej konkretne pytanie. Poleci mi ktoś dobry "lokal do spania" i tani (na studencką kieszeń) w Trójmieście. Bardziej ze wskazaniem na Gdańsk.
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ;)

Jeżeli jeszcze aktualne to akademik medyczny w Gdańsku. Blisko centrum, dobre warunki i cena ok 25 zł/za dobę.
 

fajnaturystka

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Sopot nr 1 i wogóle całe trójmiasto. Noclegi nad polskim morzem szukam na http://4holiday.pl/noclegi-nad-morzem/
Czyli tak Sopot, Gdynia, Gdańsk, Władek, Jastrzębia.
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Sopot, łeba i wiele innych, mogło by się wydawać że tam drogo ale wcale nie aż tak każdy kto chce znajdzie tanie kwatery dla siebie i rodziny. Myślę że pogoda jeszcze będzie żeby jechać nad morze. Osobiście wybrał bym Łebę
 

Turystka_ja

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jeśli jedzie się z fajnymi osobami, to zawsze będzie udany wyjazd. Bez względu na warunki w miejscowości i pogodę:) I ważne jest jeszcze nastawienie: pozytywne do większości, a jak coś nam nie odpowiada, nie przejmować się, a nie psuć sobie humor ciągłym narzekaniem:)

A z miejscowości Darłowo, Kołobrzeg i Trójmiasto, gdzie można znaleźć całkiem sporo noclegów w Gdańsku i nie tylko tu:)
 
K

Klaudia192

Guest
Poszukaj noclegu w jakiejś internetowej bazie. Mi najbardziej przypadła do gustu ta strona: topnocleg.pl Mają bardzo przejrzystą bazę, więc łatwo znaleźć coś dla siebie. Obiekty noclegowe są szczegółowo opisane, zamieszczone jest wiele zdjęć i co ważne, wiele z nich ma nadane certyfikaty :) Więc nie ma mowy o wyjeździe gdzieś w ciemno. Naprawdę polecam :)
 

Xhorus

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Nikt tu nie wspomnial o Rowach. Czyżby były aż tak mało znane? Jeśli na wczasy wybieracie się z dziećmi, to tylko Rowy. Tu nie ma chyba innych turystów, tylko rodziny z dziećmi.
 
Do góry