Miejsce na zdjęcia

zanka34

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Cześć.
Wiecie co to jest frejm.pl? Dzisiaj już drugi raz widzę taki obrazek:



To chyba jest jakiś nowy portal i dopiero rusza. Z tego co się zdążyłam zorientować to można tam zgłaszać swoje zdjęcia do konkursów w różnych kategoriach. Może zrobimy jakąś małą rywlizację a przy okazji wspomożemy się głosami? Na razie chyba nie ma wielu zarejestrowanych to łatwo będzie coś wyrwać.

Pozdrawiam
 

krzys76

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
3
Tych obrazków jest podobno więcej a na niektórych są jakieś kody do wpisania które się wymienia na jakieś punkty, "frejki" chyba.
Podaj swój nick to zobaczymy co tam za fotki masz.
 

zanka34

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Na razie jeszcze szukam i robię fotki żeby się nie zbłaźnić i nie dodać byle czego :)
Znalazłam na ich stronce ukryty kod do wpisania który daje te frejki. Poczytałam i się dowiedziałam że frejki można zamieniać na głosy dla swojego zdjęcia, także teraz jak nie ma dużo ludzi a jeszcze jak wpiszemy ten kod to jest szansa na zgarnięcie nagrody:)

Tu jest obrazek z komiksem na którym jest kod: http://www.frejm.pl/pl/photo/726/starling/frejm-wanted-1
 

monik24

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tez sie tam zarejestrowalam :), moze cos wygram, a jak nie to musze kupic jakies prezenty, znalazlam fajna stronke www.calkiem-tanio.pl
Mozna fajny prezent wybrac dla kazdego i nawet tanio :)

Pzdr.
Monika
 
Do góry