Miejsce na wieczorne wyjście

SimbaMustafa

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
Hej. Piszę z pewnym zapytaniem. A mianowicie czy może mi ktos polecić jakieś fajne miejsce w Warszawie gdzie mogłabym zabrać moich przyjaciół z Katowic, na jakieś wieczorne wyjście? Pytam, ponieważ sama mieszkam w stolicy już jakiś czas, ale jakoś tak wieczny brak czasu. Dostałam tutaj pracę i tak jakoś się złożyło,że tutaj zamieszkałam. Gdzieś czytałam na temat miejsca Bulwary Dzielnica Wisła i tak po zdjęciach widziałam, że bardzo w porządku klimat i jak na wieczorne wyjście na piwo czy coś to miejsce super. Czy ktoś może się jeszcze w tym temacie wypowiedzieć? Będę wdzięczna za info.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
524
Punkty reakcji
4
Bulwary Dzielnica Wisła to klimatyczne , kultowe miejsce, idealne na wyjście na piwo :) Jeżeli takie klimaty Wam odpowiadają to jak najbardziej warto tam zajrzeć.
 

basia801

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2020
Posty
13
Punkty reakcji
0
gdzie można dobrze i tanio zjesc w miłym klimacie okolice Warszawy ?
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
85
Punkty reakcji
0
A tutaj byłaś http://pizzazlota65.pl/centrum/ ??? Pierwszy raz w sumie wyskoczylismy z siostrą która wpadła do nas na weekend z dzieciakami. Fajna, dobrze przemyślana knajpka właściwie w centrum Warszawy. Mają duzy wybór pizzy, ale i nie tylko. Zreszta pizze mozna komponowac po swojemu jak kto lubi. Siostra jest wege wiec zrobili jej opcje odpowiednią dla jej ograniczen. Miła atmosfera i bardzo szybka obsługa
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
100
Punkty reakcji
2
Warto na pewno zajrzeć do teatru :) regularnie chodzę do Rampy na różne spektakle muzyczne, bardzo Wam polecam sztukę Jesus Christ Superstar, świetna jest. Chodzę co roku jak tylko mam możliwość, zawsze jestem pod wrażeniem wokali.
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
4
też ten teatr lubię, mają dużo fajnych spektakli, mam nadzieję, że niedługo teatry wznowią działanie i będzie można znów się wybrać, czekam na Cafe Sax :) i Dorotę Osińską, mocno jej kibicowalam w Voice
 
Do góry