Międzynarodowy Dzień Leworęcznych

Status
Zamknięty.

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Dzisiaj po raz kolejny obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Leworęcznych.Leworęczni są największą mniejszością na świecie, stanowią 10% całej populacji na Ziemi. Od 1992r. leworęczni mają swoje święto, które przypada 13 sierpnia - Międzynarodowy Dzień Leworęcznych. Organizuje je światowa organizacja Klub Leworęcznych, której siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii. Co roku osoby leworęczne mają swój zlot organizowany w londyńskiej dzielnicy Soho.
Pozdrowienia dla wszystkich leworęcznych na forum :papa:
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Leworęczni mniejszością? Zaraz będą specjalnych praw się domagać.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
ja też wszystkich pozdrawiam , ale ja jestem obu ręczna :)
To ja w takim wypadku radziłbym sie przestawić na jednoręczność. Poprzez używanie dwóch rąk obie półkule mózgu wykształcają sie tak samo(czyli źle), a powinna któraś półkula rozwinąć się bardziej. Mi to młotkiem do głowy wbijali jak byłem w przedszkolu(też byłem oburęczny). Chyba, że przez tyle lat coś się w tej dziedzinie zmieniło(tego nie można wykluczyć).
Leworęczni mniejszością? Zaraz będą specjalnych praw się domagać.
A pewnie! Mnie zawsze przezywali "mańkut"! Co za nietolerancja! Powinni tego ustawowo zabronić! Bracia i siostry wyjdźmy na ulice!(żal..)
 

Jares

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
.
ja słyszałem , iż w Warszawie ma odbyc się parada równości leworęcznych i lewonożnych...........................................!(żarcik)ha :lol:
 

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Jak równość to równość.... a kiedy praworęczni mają swój dzień?? :D
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Jak to po co?? Każda okazja do świętowania jest dobra. Z racji praworęczności poczułam się dyskryminowana
Zatem oficjalnie przepraszam wszystkich Praworęcznych (<<z szacunku napisałem dużą literą :)) za słowa przez które Mogli by poczuć sie zdyskryminowani :D :D :D
 

Noemi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zachodniopomorskie
Hm, ja też należę do leworęcznych i nawet nie wiedziałam, że obchodzimy takie święto. Pozdrowionka dla wszystkich.. i leworęcznych i praworęcznych i nawet oburęcznych ;)
 

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Hm, ja też należę do leworęcznych i nawet nie wiedziałam, że obchodzimy takie święto. Pozdrowionka dla wszystkich.. i leworęcznych i praworęcznych i nawet oburęcznych ;)
To się nazywa bezstronność i ja pozwolę sobie dołączyć się do tych pozdrowionek :)
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Mnie też zawsze nazywali "mańkut" ale ja jestem z tego dumny że jestem leworęczny. Tak w ogóle to nie przypuszczałem że jest takie coś jak Dzien Leworęcznych. Dziękuję za pozdrowionka i pozdrawiam wszystkich leworęcznych :)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Praworęcznych jest tak wiele jak hetero a leworęcznych nawet nie wiem czy mniej czy więczej o homo. LEWORECZNI wymiataja
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
no tak mysle ze czas w ramach wyrownywania szans wymoc na rzadzacych speczasilek dla leworecznych
podpisal sie
piszacy lewa noga - 2 palec od prawe strony
brave
 
Status
Zamknięty.
Do góry