Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna - Kair 2008

beniamin

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
No właśnie, skąd?
Jak pewnie nie wszystkim wiadomo dzisiaj ruszyła Międzynarodowa Olimpiada Informatyczna w Kairze. Potrwa ona do przyszłej soboty. Oczywiście Polska bierze w niej udział, a mianowicie cztery osoby, które w Olimpiadzie Informatycznej w roku 2007/2008 uzyskały najwyższy wynik, a mianowicie: Jarosław Błasiok, Marcin Kościelnicki, Marcin Andrychowicz i Maciej Klimek. Warto wspomnieć, że Marcin Andrychowicz zdobył złoty medal (co w olimpiadach naukowych nie jest adekwatne ze zwycięstwem, jest kilka medali złotych, kilka srebrnych i kilka brązowych) na olimpiadzie rok temu. Oby reprezentant Polski po raz trzeci z rzędu wygrał ;) A więc nie kibicujmy nie tylko tym w Pekinie, ale też tym w Kairze ;]

Więcej na: http://www.ioi2008.org/
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
Kto z Was będzie próbował swoich sił w tegorocznej Olimpiadzie Informatycznej? Ja spróbuję bo wydaje mi się, że od ostatniej olimpiady zrobiłem duże postępy, a spróbować nie zaszkodzi :p
 

beniamin

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
No właśnie, skąd?
Od ostatniej czyli jeśli dobrze rozumiem chodzi ci o OIG. Ja też zrobiłem znacznę postępy i nie wyobrażam sobie, że mógłbym nie brać udziału. Liczę na min. drugi etap ;)

P.S. Jak ci poszło w ubiegłym roku?
 
Do góry